פארק קרסו למדע באר שבע לוח הופעות וכרטיסים

קטגוריה

פארק למידה

פעילות

בהתאם למופע

מיקום

דרום

פארק קרסו למדע

מפה הגעה לפארק קרסו למדע

מפה עם מסלול הגעה

פארק קרסו למדע באר שבע כתובת

כתובת: רח' העצמאות 79 באר שבע

פארק קרסו למדע לוח אירועים והופעות

תערוכות ואירועים

מגוון תאריכים

פארק קרסו למדע שעות פעילות

שעות פתיחה:

יום ראשון עד רביעי – 09:00 – 17:00

יום חמישי – 09:00 – 20:00

יום שישי – סגור

יום שבת – 09:00 – 17:00

פארק קרסו למדע, המוזיאון המדעי והטכנולוגי הגדול ביותר בכל רחבי הארץ, מזמין אתכם לבוא לביקור בעצמכם, חברים או כל המשפחה להרפתקה מהנה, שבה תוכלו להכיר את המדע וטכנולוגיה מזווית שונה לחלוטין. במהלך החודשים הקרובים יציג את תערוכת המייקרים המחברת בין עולם צרכן-יצרן.

הפארק פתוח בכל ימות השבוע, בחגים, בחופשות קיץ, לאירועים מיוחדים ועוד. בנוסף לתערוכות החדשניות שניתן למצוא כאן, יש גם כמה הדגמות מדעיות מדהימות, מופעים, סרטים תלת-ממדיים גדולים, פעילויות אמנות, פסטיבלים, ירידי מדע ועוד.

הפארק כולל כיום עשר תערוכות אינטראקטיביות מלאות, מגרש הצגות לילדים, מזרקת מים יפיפייה, אשר שולטת בה הרבה יותר. התערוכות והמוצגים בכל אחד מהם מכסים מגוון רחב של תחומים מדעיים וממלאים תפקידים חשובים בחיי היום-יום שלנו.

מעצבים ברמה העליונה תכננו את התערוכות כך המבקרים יכולים לנסות את עצמם ולחוות את נפלאות המדע, תוך למידה סודותיה מדי. הפארק הוא אטרקציה מצוינת לילדים ומבוגרים, לבוא וללמוד על העולם סביבם באמצעות משחק. חלק מנושאי התערוכה כוללים אור וראייה, סאונד ושמיעה, גנטיקה, אנרגיה גרעינית, תקשורת, שבבי מיקרו ועוד.

אולמות נוספים בעיר: המשכן לאמנויות הבמה באר שבע, היכל התרבות באר שבע

5/5 (8)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן