מת או חובה 2018 - טריילר, ביקורות וכרטיסים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 19:36

מת או חובה הוא סרט אימה על טבעי אמריקאי 2018 בבימויו של ג'ף וודלו ונכתב על ידי מייקל ריס. השחקנים של הסרט הם לוסי הייל, טיילר פוסי, ויולט ביין, היידן סזיטו ולנדון ליבויראון. כל הפרטים על הסרט כולל טריילר, ביקורות והזמנת כרטיסים בביתי הקולנוע בעמוד הבא.

מת או חובה מת או חובה 2018 - Truth or Dare

  • ז'אנר: אימה, מתח
  • שחקנים: לוסי הייל, טיילר פוסי
  • במאי: ג'ף וודלו
  • אורך: 100 דקות
  • הפקה: ארה"ב
  • גיל: 14 +
  • תאריך בכורה: 30/5/2018

מת או חובה טריילר לצפייה ישירה

עלילת הסרט עוקבת אחר קבוצה של סטודנטים אשר מתחילים משחק של אמת או חובה בחופשה במקסיקו, רק כדי להבין את יש לזה השלכות קטלניות אם הם לא מיישמים את המשימות שלהם.

ב-13 באפריל 2018 פורסמו ביקורות שליליות מהמבקרים, שאמרו כי הוא "לא ממציא ולא מפחיד מספיק כדי להתנתק מעשורים של סרטים שבאו לפניו". למרות זאת הסרט היה הצלחה קופתית מסיבית, גרף 93 מיליון דולר ברחבי העולם מול 3.5 מיליון דולר לתקציב הייצור.

מת או חובה ביקורות

בסקירה באתר Rotten Tomatoes הסרט קיבל דירוג של 14% בהתבסס על 128 ביקורות, וכן דירוג ממוצע של 3.7 מתוך 10. הקונצנזוס הביקורתי של האתר כתב "התסריט החלקלק של מת או חובה אינה מספיקה כדי להפוך את האימה הבינונית הזו לפחד. הרבה יותר מפחידה ממשחק ממוצע של משחק החיים האמיתיים". לסרט יש ציון ממוצע משוקלל של 35 מתוך 100, על בסיס 33 מבקרים, המציין "ביקורות שליליות בדרך כלל".

סיימון אברמס מאתר RogerEbert.com נתן לסרט 2/4 כוכבים וכתב כי "הבמאי ג'ף ושלושת השותפים המיוחסים לו, לא הולכים רחוק מספיק כלפי אחד הדחפים העיקריים של הסרט והוא הפחד".

עוד ביקורת כינתה אותו 'סרט אימה מפחיד לחינם' וכתב, "הסרט הוא לא מפחיד, הוא לא מרתק, זה לא כיף, והוא לא מונע על ידי כל סוג של כפייה חכמה. הסרט מרגיש תרגיל מפרך ומוזר שמרגיש יותר ויותר מטורף ושרירותי ככל שהוא מתקדם". 

מת או חובה סינמה סיטי

מת או חובה בסינמה סיטי מוקרן בסינמה סיטי ראשון לציון, גלילות, ירושלים, כפר סבתא, ונתניה בשעות מגוונות ובמבחר אולמות שונים. הזמנת כרטיסים ושעות הקרנה באתר הבא.

מת או חובה יס פלאנט

מת או חובה ביס פלאנט מוקרן ביס פלאנט ראשון לציון, אילון, באר שבע, חיפה וירושלים בשעות שונות ובמספר אלומות. שעות הקרנה של הסרט והזמנת כרטיסים בקלות באתר הבא.

מת או חובה גלובוס מקס

מת או חובה בגלובוס מקס מוקרן גלובוס מקס מודיעין, קריות, נתניה, באר שבע, אשדוד, נהריה, אשקלון, חיפה וכרמיאל. הקרנת הסרט היא בשעות שונות ובאלומות נבחרים במתחמי הסרטים. כרטיסים באתר הבא.

מת או חובה רב חן

מת או חובה ברב חן מוקרן ברב חן דיזינגוף, מודיעין, גבעתיים, קרית אונו, שבעת הכוכבים הרצליה. הקרנת הסרט היא בשעות מגוונות ובאלומות שונים. שעות הקרנה וכרטיסים באמצעות האתר הבא.

במהלך האמת או חובה, את המסתורין של המשחק המקולל אוליביה וחבריה נאלצים לשחק מתגלה. לא רק הבסיסי - אבל קטלני - כללי המשחק הסביר, אבל אוליביה מגלה את מקור הקללה ואיך זה יכול להיות שבור. עם זאת, הסוף של האמת חובה הולך בכיוון לא צפוי. אז, אנחנו שוברים את הקללה, וחושפים מה הסוף אומר כדי לדון איך האמת או החובה יכולה להמשיך.

הכללים הראשונים של המשחק מוקמים בשלב מוקדם של הסרט, עם קרטר (לנדון ליברון) מסביר אותם לאוליביה: אתה אומר את האמת או שאתה מת, אתה עושה חובה או מת, מסרב לשחק ואתה מת. עם זאת, חוק אחד נוסף מתגלה דרך הסרט - אם שני אנשים ברציפות בוחרים באמת, האדם הבא נדרש לבחור חובה.

כלל זה בא מהקבוצה שהתחילה לשחק את המשחק. מאוחר יותר הוא גילה כי השם האמיתי של קרטר הוא סאם והוא וחבריו היו הקבוצה שהתחילה לשחק את המשחק לאחר נתקל בכנסיית המשימה במקסיקו.

במיתולוגיה של הסרט, שדים יכולים להחזיק אנשים, מקומות, חפצים; במקרה זה, קאלקס מחזיק את המשחק. עם זאת, סאם העז להביא אנשים חדשים לתוך המשחק - להכניס את אוליביה וחבריה. סאם, באמצעות השם המזויף של קרטר, מביא את אוליביה וחבריה לכנסייה ומכניס את כולם למשחק. ברגע שהם יוצאים לסיבוב, הם נמצאים. גם אחרי שהם עוזבים את הכנסייה, המשחק עוקב אחריהם, מאלץ אותם להמשיך לשחק באותו סדר כמו בכנסייה.

שחקנים רשאים להישאר במשחק, למרות שהוא  בחיפושיה למצוא דרך לשבור את הקללה על המשחק אמת או חובה, אוליביה עוקבת אחר קאלקס בחזרה לטבח בכנסיית המיסיון רוזריטו לפני שני דורות. אוליביה ולוקאס עוקבות אחרי אינז רייס, סבתא שהייתה ניצולת הטבח.

אינז מגלה לאוליביה ולוקאס שהכנסייה הייתה מנזר שבו התגוררו היא ובנות אחרות. הם אהבו לשחק במשחקים כמו 'מחבואים', אבל גם הכומר בכנסייה שיחק, והבחורה שמצא היתה כפופה למשחק שלו (זה משתמע מאוד שהכומר אנס את הנערות שמצא).

אז, נערה אחת השתמשה בקסם כדי לזמן שד, שהתברר כקלאקס. קאלקס החזיק את הנערה ושיחק את המשחק שלו, חתך את הכומר לחתיכות שהסתיר סביב הכנסייה בסחרור מעוות על מחבואים. עם זאת, לאחר מותו של הכומר, לא רצה קאלקס להפסיק לשחק. הוא אילץ את הבנות להמשיך לשחק משחק מסוכן שבו רוב בסופו של דבר מת.

הנערה שקראה לקאלקס היתה מסוגלת ללכוד אותו על ידי חזרה על כישוף שבע פעמים ואטימת קורבן לסיר עם שעווה. אינז מגלה כי היא הייתה הנערה שקראה ולכדה את קאלקס, וכדי להשלים את הכישוף, היא נאלצה לחתוך את לשונה כקורבן.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.