גרשווין גרסת המהפכה - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-15/02/2024, 05:48
(צילום: יוסי צבקר)

תזמורת המהפכה במסגרת סדרת המהפכה עולה עם מופע חדש "גרשווין גרסת המהפכה", המעניק חיים חדשים ליצירותיו האיקוניות של ג'ורג' גרשווין וחוגג את השפעתו העמוקה על המוזיקה האמריקאית. המופע מתקיים בשלוש מערכות, כל אחת מהן עדות למורשתו הנצחית של המלחין היהודי-אמריקאי הזה. עם שורה של הכישרונות הווירטואוזיים ביותר בישראל - מאיה בלזיצמן, יונתן אלבלק וגיא מינטוס, ובהובלותם של זהר שרון ורועי אופנהיים, לקהל מחכה מסע בלתי נשכח בעולם של גרשווין, תוך שילוב של צלילים וסגנונות.

גרשווין גרסת המהפכה כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, דרך לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
לרכישה
78 כרטיסים מחיר: 166-226₪
הרצליה
הרצליה, היכל אמנויות הבמה הרצליה
לרכישה
36 כרטיסים מחיר: 231₪
הרצליה
הרצליה, היכל אמנויות הבמה הרצליה
לרכישה
57 כרטיסים מחיר: 231₪

הנחות ומחירים מוזלים

כרגע מוצעים כרטיסים מ-166 ש"ח לכרטיס, מחירים משתנים בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם.

משך זמן מופע

שעה וחצי.

חוגגים את המורשת של גרשווין

ג'ורג' גרשווין, דמות בולטת במוזיקה האמריקאית, השאיר חותם בל יימחה עם השילוב הייחודי שלו של אלמנטים קלאסיים ופופולריים במוסיקה. היצירות שלו, העשירות במלודיה ובעומק אקספרסיבי, חצו גבולות של זמן וז'אנר. תזמורת המהפכה במופע גרשווין גרסת המהפכה חולקת כבוד לגאון המוסיקלי הזה על ידי פרשנות מחודשת של יצירותיו דרך עדשה עכשווית. כל מערכה במופע היא מחווה לגיוון של גרשווין, מהקצבים הג'אזיים של "רפסודיה בכחול" ועד לחן האופראי של "פורגי ובס".

כיוון אמנותי

בראש גרשווין גרסת המהפכה עומדים זהר שרון ורועי אופנהיים, שהכיוון האמנותי שלהם הוביל את תזמומרת המהפכה אל טריטוריות מוזיקליות לא נודעות. החזון שלהם למופע היה ברור: לשלב את הקסם של המוזיקה של ג'ורג' גרשווין עם הרוח החדשנית של האמנות הישראלית.

שרון ואופנהיים יצרו מופע שפורץ את הגבולות בין קלאסי ועכשווי, מזרח ומערב. כל מערכה, שעובדה בקפידה על ידי כמה מהכישרונות הווירטואוזיים ביותר בישראל, היא דיאלוג עם יצירתו של גרשווין, ובוחנת את הרלוונטיות וההדהוד שלה בעולם של ימינו.

האמנים מאחורי המוסיקה

מאיה בלזיצמן (צ'לו, אלקטרוניקה, ושירה), יונתן אלבלק (גיטרה חשמלית, אלקטרוניקה ושירה) וגיא מינטוס (פסנתר ושירה) עומדים בליבת המיזם המוזיקלי הזה, כל אחד מהם תורם את קולו הייחודי ואת המיומנות האינסטרומנטלית שלו למופע. כישוריהם מביאים מימד חדש לקומפוזיציות של גרשווין.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!