תזמורת המהפכה הבשורה על פי מונטי פייתון - כרטיסים והנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-05/05/2024, 01:29
(צילום: Moshe Chitayat)

תזמורת המהפכה מעלה את הבשורה על פי מונטי פייתון, מופע המשלב את ההומור הבריטי האייקוני של מונטי פייתון עם עם תזמורת חיה, מקהלה, מיסה קתולית, וכל זאת תוך הקרנת קטעי וידאו מהסרטים והסדרות האגדיים כמו 'הגביע הקדוש', 'בריאן כוכב עליון' וארבע העונות של סדרת הטלוויזיה 'הקרקס המעופף'. יצירה מקורית מאת זהר שרון ורועי אופנהיים, שנוכח גם על הפודיום כמנצח, המופע מציע לקהל חגיגה מוסיקלית מלאה בהומור, ושיגעון עם המורשת הנצחית של מונטי פייתון.

הבשורה על פי מונטי פייתון כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
לרכישה
54 כרטיסים מחיר: 136-226₪

הנחות ומחירים מוזלים

מחירים החל מ-166 ש"ח לכרטיס, בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם.

משך זמן מופע

שעה וחצי.

הגישה החדשנית של תזמורת המהפכה

תזמורת המהפכה ממשיכה עם מחויבותה לשבור את גבולות המוסיקה המסורתית. האנסמבל מחפש באופן עקבי פרויקטים המשלבים תחומים אמנותיים מגוונים לתוך מצגות קוהרנטיות וחדשניות. הבשורה על פי מונטי פייתון היא דוגמה מובהקת לאתוס זה, המדגימה רוח הרפתקנית שמעזה לשלב את הקומדיה הבריטית האיקונית של מונטי פייתון עם הרצינות והמורכבות של מוסיקה תזמורתית ומקהלתית.

המיזוג הייחודי של קלאסיקה וקומדיה

מופע שהוא מיזוג מרתק של מוסיקה קלאסית תוך אימוץ הרוח האנרכית של ההומור של מונטי פייתון. הקהל זוכה לקונצרט שמשעשע לא רק אלא גם מגדיר מחדש את הגבולות של שיתוף פעולה מוסיקלי וקומי, מה שהופך אותו לקונצרט חלוצי של אמנות וצחוק. האלגנטיות של תזמורת חיה, העומק הרוחני של מקהלה, מיסה קתולית, והגאונות הקומית של מונטי פייתון יחד על הבמה.

השפעת מונטי פייתון

הלהקה הבריטית, מפורסמת בזכות ההומור המוזר שלה, המערכונים הסאטיריים וטכניקות הקומדיה החלוציות שלה, השאירה חותם על נוף הבידור העולמי. עבודתם, המאופיינת בשילוב של סוריאליזם, שכל ואי-שפיות, השפיעה על אמנים, סופרים ואמנים רבים לאורך דורות.

עם שילוב סצנות ומערכונים אייקוניים של מונטי פייתון לתוך המופע, תזמורת המהפכה חוגגת את מורשת הלהקה ומציגה את ההומור שלה בפני קהלים חדשים בקונצרט ייחודי.

היוצרים מאחורי המופע

הכוח היצירתי מאחורי ההפקה הייחודית הזו, זוהר שרון ורועי אופנהיים, מביאים איתם עושר של ניסיון במוסיקה ובתיאטרון. כמייסדים שותפים של תזמורת המהפכה, שיתוף הפעולה שלהם משלב את ההלחנה החדשנית של שרון עם הניצוח הדינמי של אופנהיים. יחד, הם יוצרים חוויה שמדמיינת מחדש את ההומור של מונטי פייתון דרך עדשה סימפונית, ומדגימה את החזון המשותף שלהם לדחוף את הגבולות האמנותיים וליצור מופעים סוחפים ופורצי דרך.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!