הדיאלוגים של הכרמליטיות האופרה - כרטיסים ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-02/04/2024, 23:56
(צילום: האופרה הישראלית)

הדיאלוגים של הכרמליטיות האופרה הישראלית תתקיים מ-28 במאי עד 3 ביוני 2024. אופרה עוצמתית מאת פרנסיס פולנק, המתרחשת על רקע המהפכה הצרפתית ומספרת את הסיפור המצמרר של קבוצת נזירות כרמליטיות העומדות בפני הקרבה. מדובר באירוע תרבות משמעותי, המביא את יצירת המופת של פולנק לחיים עם פרספקטיבה ייחודית המחברת בין הקשר היסטורי לרלוונטיות עכשווית.

כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים לאופרה הדיאלוגים של הכרמליטיות מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
לרכישה
46 כרטיסים מחיר: 110-455₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
לרכישה
18 כרטיסים מחיר: 110₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
לרכישה
56 כרטיסים מחיר: 110-455₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
לרכישה
40 כרטיסים מחיר: 110-455₪

מחירים והנחות

מחירי הכרטיסים לדיאלוגים של הכרמליטיות נעים החל מ-110 ש"ח ועד 455 ש"ח בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם.

משך זמן אופרה

שעתיים ו-45 דקות, כולל הפסקה

השירה בצרפתית, כתוביות תרגום מוקרנות בעברית ובאנגלית.

חשיבות הדיאלוגים של הכרמליטיות

הדיאלוגים של הכרמליטיות עומדת כיצירה מתנשאת ברפרטואר האופראי, המובחנת לא רק על ידי הנרטיב המרתק שלה אלא גם על ידי המוזיקליות העמוקה שלה. האופרה, שהולחנה על ידי פרנסיס פולנק בשנות ה-1950, מבוססת על תסריט מאת ז'ורז' ברננוס, אשר בתורו בהשראת הסיפור האמיתי של מרטירות קומפיין במהלך המהפכה הצרפתית.

הקשר ההיסטורי הזה מעניק לאופרה אווירה של אותנטיות ועומק, שכן היא חוקרת נושאים של אמונה, פחד, מרטירות והחיפוש אחר גאולה דרך עדשת הדמויות שלה, בפרט בלאנש דה לה פורס, אצילה צעירה שמצטרפת למסדר הכרמליטי.

חשיבות האופרה מתעצמת עוד יותר על ידי הפרטיטורה של פולנק, המשלבת בצורה מופתית את הקדוש עם הדרמטי, תוך שימוש במוזיקה כדי להעמיק את התהודה הרגשית של הנרטיב.

מוחות יצירתיים מאחורי ההפקה

בראש ההכוונה המוזיקלית עומד אשר פיש, מנצח ידוע ששליטתו העמוקה בתווים של פולנק מוסיפה שכבות של עומק רגשי ובהירות לביצוע. הובלתו מבטיחה שהמוזיקה לא רק משלימה את הנרטיב אלא גם מגביהה אותו, ומאפשרת לקהל להיטמע לחלוטין בעולם הדרמטי של האופרה.

ההפקה של האופרה הזו נמצאת תחת הדרכתו של אוליבר פ', עם דניאל איזו כבמאי מחדש, ושניהם מופקדים על תרגום יצירת המופת של פולנק מתווים לבמה.

משתתפים

משתתפים: סולנים - בלנש: יעל לויטה/שקד סטרול, קונסטנס: שירה פטשורניק, האם מארי: ענת צ'רני, מדאם דה קרואסי: שי בלוך, מדאם לידואן: אלה וסילביצקי, המרקיז דה לה פורס: יונוץ פאסקו, בנו של המרקיז דה לה פורס: פייר-אנטואן שאומיין, כומר: אנתוני ווב, האם ז'אן: רונה שרירא, הנזירה מתילד: ירדן קיפרמן, קצין: עודד רייך, נציב ראשון: עדי עזרא, נציב שני: יאיר פולישוק, תיירי פניני: לאון גרובנר, סוהר פניני: לאון גרובנר, ז'בינו: יואב איילון

בהשתתפות: מקהלת האופרה הישראלית, מנצח המקהלה: איתי ברקוביץ', תזמורת האופרה: התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון-לציון, ליברית: פרנסיס פולנק על פי מחזה מאת ז׳ורז׳ ברננוס. הפקה בשיתוף תיאטרון שאנז אליזה, פריס.

לוח מופעי אופרה - הרשימה המלאה! למעבר לחצו כאן

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!