חנוך לוין האופרה הישראלית 2024 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-24/06/2024, 03:10
(צילום: באדיבות אופרה ישראלית)

חנוך לוין, מגדולי המחזאים בישראל, הותיר חותם בל יימחה על סצנת התיאטרון והמוזיקה במדינה. "חנוך לוין - האופרה" הוא מחווה ליצירתו, המשלבת את סקיצותיו ושיריו הקלאסיים בעיבוד אופראי ייחודי. הקונספט של המופע סובב סביב עיבוד המערכונים של חנוך לוין, קומיים וטרגיים כאחד, יחד עם שיריו הקלאסיים למופע אופראי. חמישה מלחינים ישראלים בכירים חברו יחד לפרויקט זה, וכל אחד מהם תורם ליצירת עולם אופראי צבעוני המציג את הדמויות והסיפורים המוכרים מהרפרטואר של לוין. כל הפרטים:

חנוך לוין האופרה כרטיסים ולוח הופעות 2024

לוח ההופעות יתקיים ב-2024 בבית האופרה הישראלית (המשכן לאמנויות הבמה תל אביב). מחירים: החל מ-180 ש"ח לכרטיס. הזמנת כרטיסים אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי לפי לוח התאריכים הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
לרכישה
31 כרטיסים מחיר: 180-290₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
לרכישה
23 כרטיסים מחיר: 180-290₪

חנוך לוין האופרה כרטיסים מוזלים והנחות

כרגע מוצעים כרטיסים מ-180 ש"ח לכרטיס. מלאי הכרטיסים מוגבל.

חשוב לדעת

  • משך זמן מופע: שעה ו-45 דקות.
  • כתוביות תרגום מוקרנות בעברית ובאנגלית

המחזות, המערכונים והשירים

חנוך לוין - האופרה כולל קטעים מיצירותיו המפורסמות ביותר של המחזאי, בהן "סוחרי גומי", "יעקובי וליידנטל", "פופר", "רווקים ורווקות", "רצח", "שיץ" ו"הג'יגולו מקונגו". בנוסף, שני מערכונים, "שתי נשים" ו"אחרי שלושים שנה", גם הם חלק מהמופע.

המופע כולל גם עיבודים אופראיים לכמה שירים פופולריים מאוספו של חנוך לוין, כמו "שחמט", "לונדון", "אתה ואני" ו"המלחמה הבאה", " בצער לא רב ביגון לא קודר", "חי לי מיום ליום" ו"אל תיגע בציפור". שירים אלה, שהפכו לאופרה, מוסיפים ממד ייחודי למופע תוך שמירה על נאמנות למהות יצירתו של לוין.

המבצעים וצוות ההפקה

במופע משתתפים עשרה סולנים בכירים מהאופרה הישראלית, שכל אחד מהם מביא את כשרונותיו יוצאי הדופן לבמה. יואב איילון, תום כהן, יעל לויטה, תמרה נבות, דניאלה סקורקה, עדי עזרא, יאיר פולישוק, ענת צ'רני, סיון קרן ועודד רייך הם המבצעים הבולטים שמפיחים חיים בדמויותיו של חנוך לוין.

את ההפקה מביימת שירית לי וייס, בעלת ניסיון רב בבימוי הפקות אופרה ישראליות כמו "הספר מסיווליה" ו"המדיום". דוד זבע, אחד מחמשת המלחינים המעורבים במופע, משמש גם כמנצח המופע. תזמורת האופרה הישראלית – התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון מלווה את השירה, שהיא בעברית.

ההשפעה והחשיבות של המופע

חנוך לוין - האופרה הוא יותר מסתם מחווה ליצירתו של המחזאי; זוהי חגיגה של מורשתו והשפעתו על התיאטרון והמוזיקה הישראלית. על ידי הפיכת המערכונים והשירים שלו למופע אופראי, המופע מציע נקודת מבט רעננה על עבודתו של לוין, ומאפשר לקהל חדש וקיים להעריך את סיפוריו ודמויותיו הנצחיות.

גישה ייחודית זו להוקיר את יצירתו של חנוך לוין מדגישה את הרבגוניות והעומק של יצירותיו. המופע לא רק מציג את כישרונם של המלחינים, המבצעים וצוות ההפקה, אלא גם מדגיש את הרלוונטיות המתמשכת של יצירתו של לוין בעולם של ימינו.

לסיכום, בחנוך לוין האופרה זוכה הקהל למיזוג מרהיב של תיאטרון ומוזיקה, כאשר סיפוריו הקלאסיים של חנוך לוין ודמויותיו תופסות את מרכז הבמה במופע אופראי שאין דומה לו. הקונספט החדשני של המופע והצוות המוכשר מפיח חיים חדשים ביצירתו של לוין, ומציע נקודת מבט רעננה וחוויה בלתי נשכחת לאוהבי תיאטרון ומוזיקה כאחד.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!