יום העצמאות בפארק אריאל שרון 2024 - כרטיסים, הנחות וליין אפ

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-10/05/2024, 00:00

פסטיבל SÜNNER בפארק אריאל שרון יום העצמאות 2024 יתקיים ביום שלישי, 14.4 החל מהשעה 15:00 ועד 23:00. מדובר בהפקה חדשה מהמפיקים שהביאו לנו את המסיבה באקספו בפורים האחרון והייתה מטורפת. תתכננו לחגיגה של האמנים האלקטרונים הכי מדויקים בלוקיישן מדהים.

פארק אריאל שרון עצמאות 2024 כרטיסים

הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי דרך הקישור הבא.

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, פארק אריאל שרון

מחירים והנחות

כרגע מוצעים כרטיסים החל מ-329 ש"ח.

ראו גם: מסיבות יום העצמאות 2024 - הרשימה המלאה!

ליין-אפ של הפסטיבל

ADAM TEN
MITA GAMI
RED AXES 
OMRI.
SPECIAL GUEST 
MELODIC

פסטיבל סונאר בישראל מבטיח ליין-אפ אקלקטי ומחשמל של אמנים אלקטרונים שנבחרו בקפידה. הליין-אפ הוא שילוב של כישרונות ישראליים וכוכבים בינלאומיים, המייצגים את מיטב המוזיקה האלקטרונית ומעבר לה.

כל אמן ודי.ג'יי נבחר בזכות יכולתו הייחודית להתחבר לקהל, ליצור רגעים בלתי נשכחים ולחוויה משותפת של אקסטזה מוזיקלית. הגיוון של הליין-אפ מבטיח שכל משתתף ימצא משהו שיעורר בו משהו.

אווירה וחוויה בלתי נשכחת

מעבר למוזיקה, אווירת הפסטיבל נועדה לעורר השראה ולרתק. פארק אריאל שרון יהפוך לממלכה של חוויות חושיות, עם מיצבי אמנות סוחפים המשלבים צליל, אור וטכנולוגיה כדי ליצור מרחבים אינטראקטיביים שבהם הדמיון יכול להשתולל.

המרחב הפתוח, בשילוב עם היופי הטבעי של הפארק, מספק את הרקע המושלם למיזוג הזה של אמנות ומוזיקה, ומעודד את באי הפסטיבל לרקוד, לחקור ולהתחבר זה לזה בחגיגה של יצירתיות וחופש.

פריסת הפסטיבל מתוכננת בקפידה כדי להציע משהו לכולם - מרחבות ריקודים הומות אדם מול הבמה הראשית ועד למרחבים שקטים ואינטימיים יותר שבהם המשתתפים יכולים להירגע וליהנות מהסביבה השלווה של הפארק.

הבכורה של פסטיבל סונאר בישראל אינה רק הצגת ליין-אפ של אמנים; מדובר ביצירת אווירה מקיפה החוגגת את שמחת יום העצמאות, את הריגוש של מוזיקה חיה ואת הכוח המאחד של חוויות תרבותיות משותפות.

מדיניות האירוע ואמצעי הביטחון

בטיחותם ורווחתם של המבלים בפסטיבל סונאר בישראל הם בראש סדר העדיפויות. מארגני האירוע יישמו מערך מקיף של מדיניות ואמצעי ביטחון כדי להבטיח שהחגיגה תישאר חוויה שמחה ובטוחה עבור כל המעורבים.

בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל והרשויות הרלוונטיות, הפסטיבל מצויד בפרוטוקולי אבטחה מתקדמים, כולל בדיקות כניסה יסודיות ונוכחות ביטחונית גלויה ברחבי פארק אריאל שרון.

הכניסה לפסטיבל מוסדרת באמצעות מערכת קפדנית המחייבת את המשתתפים להציג ברקוד התואם את תעודת הזהות הפיזית שלהם, ובכך להבטיח שרק מחזיקי הכרטיסים יקבלו גישה.

הפסטיבל מקיים מדיניות של אפס סובלנות כלפי כל צורה של הטרדה. המשתתפים מוזמנים לחגוג בחופשיות תוך שמירה על כבוד כלפי חבריהם המבלים, ובכך לתרום לאווירה חיובית והרמונית.

במקרה של ביטולים, הפסטיבל פועל בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ובכך מבטיח שהזכויות של המשתתפים מוגנות. מדיניות ואמצעי ביטחון שקולים אלה משקפים את מסירותם של המארגנים לספק חגיגת יום העצמאות בטוחה, מהנה ובלתי נשכחת.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!