מירב ישראל האח הגדול 2018 – תעודת זהות

מירב ישראל האח הגדול

מירב ישראל

האח הגדול 2018

מיקום

נתניה, בת 37

תעודת זהות

מירב ישראל

מירב ישראל, בת 37, נשואה ואמא לשניים מנתניה. עובדת בתור מאפרת ומעצבת ציפורניים. היא פוחדת באופן כללי ממחלות וחרדות.

גוגל זה החבר הכי טוב של מירב, ומשם נובעות החרדות שלה. היא מקלידה ‘כאבי ראש’ – ישר מקבלת תוצאה של אירע מוחי. ‘שטף דם’ – במוח. ‘כאב בצד שמאל של היד’ – לקראת התקף לב, כדאי לגשת למיון.

מירב היא חרדתית מאוד. היא אמא לאמילי בת ה-4, וליאון הקטן. כל היום היא סביב הילדים, דבר לא פשוט. היא לא שכחה שום כאב מהלידה, ולו פיסה אחת לטענתה.

אחרי הלידה, היא עברה מסכת לא קלה. קימה בלילות, גזים, שיניים, ג’ימבורי. אמא שלה נתנת לה טיפ ואמרה לה תעשי קציציות וזה יהיה לך הכי קל. אז היא החליטה שכל השבוע היא עושה רק קציצות: קציצה עם תפוחי אדמה, קציצה עם אורז, קציצה אדומה, ואז בעלה אמר לה שמיצינו ואם אפשר להחליף תפריט אשמח כי אני צרבת נוראית.

בעלה בכל הסיפור של חיי היום-יום בסך הכל מתקשר לוודא שהילדים ישנים היא אומרת.

מירב לא יודעת היא תעלה במדרגות לבית האח הגדול, מכיוון שהיא סובלת מחרדות. בין היתר: דפיקות לב, זיעה קרה, רעידות. אבל היא תעשה את זה בשלום.

מירב ישראל האח הגדול 2018

האינסטגרם של מירב ישראל

🇮🇱יום הולדת שמח מדינה שלי 🇮🇱

A post shared by Meirav Israel (@meiravbd32) on

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

4.77/5 (26)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן