ביקורת על ההצגה הקומיקאים עם מוני מושונוב ושלמה בראבא

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-27/04/2021, 00:30

ההצגה הקומיקאים בכיכובם של הגדולים בדור - שלמה בראבא ומוני מונושוב, היא ללא ספק מדהימה ומהווה פתח שאין שני לו לחיבור נוסף בין כוחות של שני קומיקאים יוצאי דופן, שעולים שוב על אותה במה עליה שיחקו יחד לפני 17 שנה בלבד, באותו המחזה בדיוק.

לצד הבדיחות והצחוקים, עולה סיפורם של שני סטנדאפיסטים מעולים, ונשאלת השאלה אם יוכלו לגבור על הקשיים ולהצליח בגדול?

ההצגה המהנה והמצחיקה היא בהחלט דרך מצוינת ליהנות ממופע קורע ומשלהב, שיגרום לכם להחזיק את הבטן מרוב צחוק.

לא בכל דור קמים עלינו זוג אומני במה כאלה. הצגת הבכורה של הקומיקאים התקיימה ב-20 למרץ 2021. זו הייתה ההצגה הראשונה שעלתה על הבמה לאחר משבר הקורונה.

בסצינה הפתיחה, שלמה בראבא שמגלם את קלארק, מארח את אחיינו, שאותו מגלם מיכאל מושונוב. בהמשך, גם מוני מונושוב מגיע וזו הפעם הראשונה שאב ובנו מופעים יחד על במה אחת.

בראבא ומושונוב הם שחקנים מנוסים. הקהל שוחק ומוחה כפיים ללא הרף ומרגישים עד כמה כולם נהנים ממשחקם. במחזה יש המון בדיחות שמטיבות היטב עם הסיפור ומוצלחות ביותר ששני השחקנים המועלים מגישים אותם בצורה נכונה וחדה כמו שרק הם יודעים.

המחזה נכתב על ידי ניל סיימון, מחזאי יהודי אמריקאי הידוע כמחבר קומדיות מוצלחות בתיאטרון האמריקאי. אילן אונן הוא במאי המחזה ומי שתרגם את המחזה לעברית.

רונן ביים בעבר תוכניות טלוויזיה של הצמד שלמה בראבא ומוני מושונוב וזה מרגיש שכישרונות כולכך טובים כמו ניל סיימון, אילן רונן, מושונוב ובראבא - חברו יחד ונוצרה יצירה מופלאה שכל הצופים נהנים ממנה.

הקומיקאים כרטיסים

 

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.