אגדת נעמי מופע לשירי נעמי פולני - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/06/2024, 15:30
(צילום: פרסום מכטינגר)

תיאטרון יידישפיל מעלה אירוע יוצא דופן - "אגדת נעמי", מופע המוקדש לחגיגת שיריה של נעמי פולני, הידועה בסגנונה הייחודי ובמילותיה הנוגעות ללב, שהותירה חותם בל יימחה על התרבות הישראלית. אירוע זה מציע מסע נוסטלגי בין מנגינותיה הנצחיות והסיפורים שיחיה את שיריה האהובים בהנחייתו של אסף אשתר.

דרך סיפוריו של אסף אשתר וביצועיהם של מוזיקאים מוכשרים, הקהל זוכה להציץ אל חייה והשפעתה של פולני. הסיפורים שמאחורי השירים, הדיוק בביצועם והעומק הרגשי בהופעות - כולם מהווים מחווה להשפעתה רבת השנים.

אגדת נעמי כרטיסים ולוח הופעות 2024

כרטיסים בהנחה לגימלאים - 50% הנחה בהצגת תעודה מתאימה. הזמנת כרטיסים לאגדת נעמי מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי התאריכים הבאים:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, היכל התרבות תל אביב - אולם צוקר
לרכישה
12 כרטיסים מחיר: 206₪
פתח תקווה
פתח תקווה, היכל התרבות פתח תקווה
לרכישה
25 כרטיסים מחיר: 206₪

הנחות ומחירים מוזלים

כרגע מוצעים כרטיסים ב-206 ש"ח לכרטיס, יש הנחה של חצי מחיר לגימלאים.

משך זמן מופע

שעה וחצי.

השירים במופע

אסף אשתר, עורך, מספר ושר במופע, מוביל את הקהל בחוויה סוחפת, וחולק סיפורים אותנטיים מאחורי שיריה האהובים ביותר של פולני. ההופעה כוללת מבחר מלהיטיה הנצחיים, ביניהם "הכול זהב", "היי הג'יפ", "אוהבי הטבע", "פגשתיך בשדה תלתן", "זמר אהבה לים" ו"הפרוטה והירח" ועוד.

ההפקה והעיבוד

איכות ההפקה של המופע היא מהשורה הראשונה, ומשקפת את הסטנדרטים הגבוהים של פולני עצמה לשלמות ודיוק. עידן סוכובולסקי, האחראי על ניהול והפקה מוזיקלית, עיבד בקפידה כל קטע על מנת להישאר נאמן לחזונה המקורי של פולני תוך הוספת נגיעה מודרנית. בהרכב המוזיקאים המוכשר נמנים עידן סוכובולסקי בקלידים, אייל סלע בכלי נשיפה, גארי לובארוב באקורדיון, נמרוד לכיש בגיטרה בס ויואב פינקלמן בתופים.

נעמי פולני - אם הלהקות הצבאיות

השפעתה של נעמי פולני על המוזיקה הישראלית היא עמוקה ורחבת היקף. פולני, המכונה "אם הלהקות הצבאיות", מילאה תפקיד מרכזי בעיצוב הצליל והרוח של הרכבים אלו. עבודתה עם להקות צבאיות לא רק הציגה סטנדרטים מוזיקליים חדשים, אלא גם טיפחה תחושת אחדות וגאווה לאומית באמצעות מוזיקה.

קריירתה של פולני מתאפיינת ביכולתה יוצאת הדופן לשלב יצירתיות עם דיוק. היא לא הייתה רק מעבדת מוזיקלית או כוריאוגרפית; היא גילמה מיזוג ייחודי של כישרונות שהבליט את הפקותיה. זמרים ושחקנים רבים ששיתפו איתה פעולה מייחסים את יסודותיהם האמנותיים להדרכה ולחזון שלה.

תרומתה חרגה מעבר למוזיקה; היא הייתה אייקון תרבותי שעזר להגדיר את זהותה של המוזיקה הישראלית. עבודתה של פולני עם הלהקות הצבאיות הולידה שירים נצחיים כמו "הכל זהב" ו"היי הג'יפ", הממשיכים להדהד בקרב קהלים עד היום. מורשתה ממשיכה לחיות דרך שירים אלה ואינספור האמנים שהיא עוררה השראה, מה שהופך אותה לדמות נצחית בתולדות הזמר העברי.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!