• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-09/11/2019, 19:50

להקת המטאל האגדית איירון מיידן (Iron Maiden) מגיעה לישראל ותופיע באצטדיון בלומפילד ב-30 במאי 2020 מול עשרות אלפי מעריצים. איך קונים כרטיסים לאיירון מיידן בישראל? מה המחירים? כל הפרטים בעמוד הבא.

תקציר ההופעה של איירון מיידן בישראל

לראשונה בישראל: אחרי המתנה מרובה של עשרות אלפי מעריצים ישראלים של להקת איירון מיידן, זה סוף סוף קורה והלהקה תנחת בארץ הקודש להופעה אחת ויחידה בהרכב מלא עם ברוס דיקינסון.

ההופעה תקרה כחלק מסיבוב הופעות עולמי חדש בו ישראל תיכלל כאמור. בסיבוב הנוכחי, ההופעה תהיה מושקעת עם אפקטים ומניירות בין הגדולים ביותר שנראו בשנים האחרונות.

כרטיסים לאיירון מיידן בישראל 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, איצטדיון בלומפילד
כרטיסים

מכירת הכרטיסים לאיירון מיידן בישראל 2020 יצאה לדרך. מחירי הכרטיסים נעים בין 7 מחירים שונים כאשר הכרטיס הזול ביותר עומד על 295 שקלים והכרטיס היקר ביותר חבילת VIP עומד על 1195 שקלים.

איירון מיידן כרטיסים עם מבצעים והנחות

כרגע לא מצאנו מידע על הנחות או כרטיסים מוזלים להופעה של איירון מיידן בישראל. אנחנו ממשיכים לעקוב מקרוב ונעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו כשנדע מידע חדש. מוזמנים לעשות לייק ולקבל עדכונים.

ההופעה של איירון מיידן בישראל - מה יקרה שם?

על-פי מגזינים וביקורות שונות, ההופעה תכלול תפאורה משתנה, פירוטכניקה כבדה ומיצגי ענק ובניהם דגם של מטוס ועוד מגוון של הפתעות נוספות שישארו בגדר הפתעה עד קיום ההופעה במאי 2020.

את ההופעה תחם להקת המטאל הישראלית "אורפנד לנד".

הופעה של ברוס דיקינסון בפעם הראשונה בישראל

זו תהיה ההופעה הראשונה של ברוס דיקינסון, סלוקן הלהקה בישראל. הלהקה הופיע בישראל כבר מספר פעמים, אך באף הופעה ברוס דיקינסון לא היה נוכח בהופעה.

עכשיו, כשהלקה נמצאת בבין התקופות הטובות מבחינת הצלחה, היא מגיעה לישראל עם לא אחר מדיקינסון בהופעה ענקית וחד פעמית.

הכירו את איירון מיידן

איירון מיידן היא בין הלקות הרוק-מטאל המצליחות ביותר בעולם בכל הזמנים. היא הוקמה לפני 40 שנים ובזמן הזה הצליחה להוציא לא פחות מ-36 אלבומים בהיקף מכירות של יותר מממאה מיליון עותקים בשווי של עשרות מליוני דולרים.

ללהקה קהל מעריצים בכמעט בכל מדינה בעולם ובין היתר בישראל. עכשיו, הקהל הישראלי יוכל להנות מהופעה חיה של איירון מיידן באיצטדיון בלומיפילד בקיץ הקרוב.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.