• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-08/06/2021, 19:59

אחד מגדולי השאנסונייה בעולם, שהוכתר כזמר השלום אחרי ששר לרגלי הפירמידות במצרים בעת שיחות השלום בהובלת מנחם בגין ואנוואר סאדאת, מגיע שוב לישראל. הפעם אנריקו מסיאס מגיע עם סיבוב הופעות שכולו הצדעה והצהרת אהבה למדינה.

אנריקו מסיאס רכישת כרטיסים

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

מכירת הכרטיסים לאנריקו מסיאס יצאה לדרך. מחירי הכרטיסים החל מ-185 ש"ח בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם. ההזמנה מתבצעת און-ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו דרך הקישור הבא.

אנריקו מסיאס הנחות, מחירים מוזלים, הטבות

הנחות לאנריקו מסיאס או מחירים מוזלים - נכן לכרגע לא מצאנו מידע על הנחות להופעות של אנריקו מסיאס בישראל 2020. אנחנו ממשיכים לעקוב ולעדכן בדף הפייסבוק שלנו במידה ויהיו מחירים מוזלים או הטבות.

אנריקו מסיאס לוח הופעות בישראל 2021

סיבוב הופעות לציון יום הולדתה ה-72 בישראל עם מיטב הלהיטים מכל הזמנים, בליווי תזמורת סימפונט רעננה – 30 נגנים, אנריקו מסיאס הזמר הצרפתי הכי ישראלי, מלווה בעשור האחרון באופן אישי ע"י יואב צמח בנו של שמואל צמח ז"ל. צמח האבא ומסיאס לאורך עשרות השנים עשו יחד היסטוריה וראו היסטוריה.

במסגרת סיבוב ההופעות ב-2021, יופיע ב:

חיפה
יום ש', 30 לאוקטובר 2021 בשעה 21:00
מרכז הקונגרסים חיפה

ירושלים
יום ה', 04 לנובמבר 2021 בשעה 20:00
בנייני האומה ירושלים - אולם אוסישקין

תל אביב-יפו
יום ד', 10 לנובמבר 2021 בשעה 20:00
היכל התרבות תל אביב

משך זמן המופע שעה וחצי.

אודות אנריקו מסיאס

מסיאס, הזמר יהודי-אלז'יראי שהפך לכוכב ענק תחילה בצרפת ואז בעולם כולו, מוכר בין היתר כאמן של המוזיקה הערבית-אנדלוסית ושל המוזיקה היהודית-ערבית. לצד תמיכה בלתי מעורערת בישראל הוא נשא מאז ומתמיד בהופעותיו ובשיריו מסר של שלום ואחווה כלל-עולמיים, בין אם הופיע במוסקבה או בניו יורק, בלונדון או באיסטנבול.

הופעותיו של אנריקו מסיאס בישראל סביב יום העצמאות הפכו מזמן למסורת. הפעם מסיאס, שילווה בידי תזמורת סימפונט רעננה, יבצע בהופעתו את מיטב להיטיו מכל הזמנים.

 

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.