אנריקו מסיאס וזהבה בן בהופעה - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-28/04/2024, 15:51
(צילום: איציק בירן, ערן לוי)

אחד מגדולי השאנסונייה בעולם, שהוכתר כזמר השלום אחרי ששר לרגלי הפירמידות במצרים בעת שיחות השלום בהובלת מנחם בגין ואנוואר סאדאת, מגיע שוב לישראל. הפעם אנריקו מסיאס מגיע ל-3 הופעות מרגשות בו תופיע גם זהבה בן.

פרטי האירוע ומידע שימושי

סיבוב ההופעות המיוחל בהשתתפותם של אנריקו מסיאס וזהבה בן צפוי להתקיים בשלוש ערים מרכזיות. סיבוב ההופעות ייפתח בתל אביב-יפו בהיכל התרבות ביום חמישי, 27 ביוני 2024, בשעה 20:30, ימשיך לחיפה במרכז הקונגרסים ביום שני, 1 ביולי 2024, בשעה 20:00 וההופעה האחרונה תתקיים בבאר שבע במרכז לאמנויות הבמה ביום שלישי, 2 ביולי 2024, בשעה 20:00. 

אנריקו מסיאס וזהבה בן כרטיסים

הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, דרך לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, היכל התרבות תל אביב
לרכישה
111 כרטיסים מחיר: 275-405₪
חיפה
חיפה, מרכז הקונגרסים חיפה - אולם אורן
לרכישה
86 כרטיסים מחיר: 255-395₪
באר שבע
באר שבע, משכן אמנויות הבמה באר שבע - אולם 1
לרכישה
15 כרטיסים מחיר: 365₪

מחירים והנחות

מכירת הכרטיסים להופעה אנריקו מסיאס וזהבה בן יצאה לדרך. מחירי הכרטיסים החל מ-255 ש"ח בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם.

משך זמן מופע

שעה וחצי

המסר: אחדות, אהבה ותקווה

ההופעה המשותפת של אנריקו מסיאס וזהבה בן מגלמת מסר עוצמתי של אחדות, אהבה ותקווה. "ביחד ננצח" הוא שם המופע והוא לא רק סיסמה אלא הצהרה כנה שמבליטה את מהות הופעותיהם. באמצעות המוזיקה שלהם, מסיאס ובן יגששרו  על פערים, יטפחו תחושת שייכות ויעניקו השראה לכוח קולקטיבי בקרב הקהל.

התמודדות עם חרמות באמצעות מוזיקה

מול הקשיים וההתנגדויות, אנריקו מסיאס וזהבה בן בחרו להגיב באמצעות הכלי החזק ביותר שלהם: מוזיקה. למרות החרמות והביקורות שהוא נתקל בהם בשל תמיכתו הבלתי מעורערת בישראל וערכיה, הוא ממשיך להופיע באומץ ובנחישות. החלטתו לצאת לסיבוב הופעות בישראל ביחד עם זהבה בן ולהביע סולידריות באמצעות האמנות המשופת שלהם - היא עדות לחוסנם ולמחויבותם לאמונותיהם המשותפת.

אודות אנריקו מסיאס

מסיאס, הזמר יהודי-אלז'יראי שהפך לכוכב ענק תחילה בצרפת ואז בעולם כולו, מוכר בין היתר כאמן של המוזיקה הערבית-אנדלוסית ושל המוזיקה היהודית-ערבית. לצד תמיכה בלתי מעורערת בישראל הוא נשא מאז ומתמיד בהופעותיו ובשיריו מסר של שלום ואחווה כלל-עולמיים, בין אם הופיע במוסקבה או בניו יורק, בלונדון או באיסטנבול.

הופעותיו של אנריקו מסיאס בישראל סביב יום העצמאות הפכו מזמן למסורת. הפעם מסיאס, שילווה בידי תזמורת סימפונט רעננה, יבצע בהופעתו את מיטב להיטיו מכל הזמנים.

 

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!