• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-03/02/2020, 17:14

אחד מגדולי השאנסונייה בעולם, שהוכתר כזמר השלום אחרי ששר לרגלי הפירמידות במצרים בעת שיחות השלום בהובלת מנחם בגין ואנוואר סאדאת, מגיע שוב לישראל. הפעם אנריקו מסיאס מגיע עם סיבוב הופעות שכולו הצדעה והצהרת אהבה למדינה.

אנריקו מסיאס רכישת כרטיסים

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, היכל התרבות תל אביב
לרכישה
כרטיסים 103 255-385₪
חיפה
חיפה, מרכז הקונגרסים חיפה
לרכישה
כרטיסים 91 205-355₪
ירושלים
ירושלים, בנייני האומה ירושלים - אולם אוסישקין
לרכישה
כרטיסים 138 185-355₪

מכירת הכרטיסים לאנריקו מסיאס יצאה לדרך. מחירי הכרטיסים החל מ-185 ש"ח ועד 255 ש"ח בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם. ההזמנה מתבצעת און-ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו דרך הקישור הבא.

אנריקו מסיאס הנחות, מחירים מוזלים, הטבות

הנחות לאנריקו מסיאס או מחירים מוזלים - נכן לכרגע לא מצאנו מידע על הנחות להופעות של אנריקו מסיאס בישראל 2020. אנחנו ממשיכים לעקוב ולעדכן בדף הפייסבוק שלנו במידה ויהיו מחירים מוזלים או הטבות.

אנריקו מסיאס לוח הופעות בישראל 2020

סיבוב הופעות לציון יום הולדתה ה-72 של יום העצמאות 2020 בישראל עם מיטב הלהיטים מכל הזמנים, בליווי תזמורת סימפונט רעננה – 30 נגנים, אנריקו מסיאס הזמר הצרפתי הכי ישראלי, מלווה בעשור האחרון באופן אישי ע"י יואב צמח בנו של שמואל צמח ז"ל. צמח האבא ומסיאס לאורך עשרות השנים עשו יחד היסטוריה וראו היסטוריה.

במסגרת סיבוב ההופעות ב-2020, יופיע ב: היכל הספורט אשקלון ב-17.5, מרכז הקונגרסים חיפה ב-19.5, בבנייני האומה ירושלים ב-20.5, אמפיתיאטרון נתניה ב-21.5, היכל התרבות תל אביב ב-25.5 ובהיכל התרבות פתח תקווה ב-27.5.

כל המופעים יחלו בשעה 20:30, משך זמן המופע שעה וחצי.

אודות אנריקו מסיאס

מסיאס, הזמר יהודי-אלז'יראי שהפך לכוכב ענק תחילה בצרפת ואז בעולם כולו, מוכר בין היתר כאמן של המוזיקה הערבית-אנדלוסית ושל המוזיקה היהודית-ערבית. לצד תמיכה בלתי מעורערת בישראל הוא נשא מאז ומתמיד בהופעותיו ובשיריו מסר של שלום ואחווה כלל-עולמיים, בין אם הופיע במוסקבה או בניו יורק, בלונדון או באיסטנבול.

הופעותיו של אנריקו מסיאס בישראל סביב יום העצמאות הפכו מזמן למסורת. הפעם מסיאס, שילווה בידי תזמורת סימפונט רעננה, יבצע בהופעתו את מיטב להיטיו מכל הזמנים.

 

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.