קהל האח הגדול 2020 - הרשמה, כרטיסים לתוכנית וכל הפרטים!

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-04/01/2020, 22:22

כולם רוצים להגיע לבית האח הגדול ועכשיו גם אתם יכולים להגיע אליו בתור קהל למשדרים החיים בשידור חי ולקחת חלק בתוכנית שמשגעת את הכולם. הירשמו להיות קהל בתכנית האח הגדול ותקבלו כרטיסים לכניסה לבית המפורסם במדינה. איך אפשר להירשם? כמה עולים כרטיסים? כל הפרטים על ההרשמה ועל הבית שכולם אוהבים.

האח הגדול 2020 - הרשמה כקהל וכרטיסים

כולם רוצים להיות בבית הכי מפורסם במדינה, ואתם יכולים להיות שם בתור קהל של האח הגדול בקלי קלות. תוכלו להגיע למשדרים כשהדיירים החדשים נכנסים לבית, במשדרים כשמתבצעת הדחה של דייר אהוב או אפילו בגמר הגדול ומשדרים מיוחדים בחינם.

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ירושלים
מגוון תאריכים
ירושלים, נווה אילן
כרטיסים

הרשמה לקהל אח הגדול 2020 היא בחינם וללא עלות, והשתתפות מיועדת לגילאי 14 ומעלה. הצילום מתקיימים בנווה אילן שליד ירושלים, ושימו לב שמספר המקומות מוגבל. ניתן להגיע כקבוצה או להגיע עם כל הכיתה, בהתאם למקומות הפנויים. ההרשמה דרך האתר הבא.

האח הגדול 2020

האח הגדול 10 חוזר והפעם למסך של הזכיינית 'רשת' לאחר שנכח כעשור בזכיינית המתחרה 'קשת'. העונה החדשה מביאה אלינו המון חידושים, בניהם המנחים החדשים: לירון וויצמן, אסי ישראלוף ועופר שכטר. יחד עם זאת, מגיע אלינו אח גדול גדול, או יותר נכון אחות גדולה חדשה - רווית ליאור מנדל במקומו של יורם זק, האח המיתולוגי של התוכנית.

הבית החדש שונה לגמרי מהבתים שראינו מהעונות הקודמות והותאם לרוחות הטרדניות החדשות בישראל, וכך הוקם בפעם הראשונה בהאח הגדול ישראל חדר כושר שיהיה זמין לדיירים, חוות צמחים אורגנית בה הדיירים יוכלו לקטוף היישר מהחצר למטבח וגם בריכה וגם שכשוכית.

התוכנית משודרת בערוץ 13.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.