אביצ'י טים ברגלינג הלך לעולמו - דף לזכרו

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 19:55

הדיג'יי ומפיק העל אביצי נמצא מת בעיר מוסקט שנמצאת במדינה עומאן שליד אבו דאבי. אביצ'י פרש מעולם המוזיקה לפני כשנתיים בפתאומיות, והיום כאמור, הלך לעולמו. כל הפרטים בדף מיוחד לזכרו של ה-DJ הגדול.

אביצ'י

עולם המוזיקה בהלם מוחלט לאחר ההודעה הדרמטית שפרסמו אנשיו של אבצ'י, בוא נאמר באופן רשמי שטים ברגלינג אלאו אביצ'י, מת מסיבה שעדיין לא ברורה.

מפיק העל שחרט על נפשו באמירה היסטורית "לעולם לא אאבד את האחיזה במוזיקה", מאבד היום את האחיזה, וכל העולם כולו עם אבדה גדולה.

הדי ג'יי אביצ'י יצא לסיבוב הופעות אחרון בשנת 2016, שכלל בין היתר גם את ישראל. אביצ'י הופיע כמה פעמים בישראל, ההופעה האחרונה שלו הייתה ביולי 2016 בלייב פארק ראשון לציון, בו הוא הופע מול עשרות אלפים של קהל מעריצים.

את ההופעה האחרונה הוא סיים כשהוא אמר לכולם "החלטתי שסיבוב ההופעות שלי ב-2016 יהיה האחרון, אז בואו נגרום לו להסתיים בבום".

סיבת המוות עדיין לא ידועה, אך ככל הנראה, אביצ'י שם קץ לחייו. בשנתיים האחרונות הוא לקח הפסקה לגמרי מהבמה, ולא הופיע כלל. ככל הנראה התקופה הציפה אותו והביאו אותו למקום ללא חזור.

בין השירים שנזכור תמיד יהיו "The Nights", Waiting For Love" Levels", ואיך לא "Wake Me Up".

הוא שיתף פעולה עם זמרים רבים, בניהם ריטה אורה עם השיר "Lonely Together" ועם ניקי רומרו בשיר "I Could Be The One".

לזכרו של אביצ'י - ששינה את המוזיקה בכל העולם!

://www.youtube.com/watch?v=YxIiPLVR6NA

://www.youtube.com/watch?v=UtF6Jej8yb4

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.