טקס הדלקת המשואות 2024 - כרטיסים ופרטים על טקס המשואות ה-76

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-28/03/2024, 03:36

טקס הדלקת המשואות.jpg

טקס הדלקת המשואות 2024 בהר הרצל לציון 76 שנים למדינת ישראל יתקיים בתאריך ה-13 במאי, יום שני בערב. הטקס הרשמי-ממלכתי יציין את נעילת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל במעבר לפתיחת יום עצמאות 2024. השנה, הטקס יהיה בנושא גבורה ישראלית - גבורה אזרחית וגבורה של כוחות הביטחון של האירועים הטרגיים של ה-7 באוקטובר והמלחמה שבעקבותיהם, ויהיו שינויים מהותיים למתכונתו המסורתית. בעמוד הבא תמצאו את כל הפרטים על שידור חי של טקס הדלקת המשואות, רשימת מדליקי המשואות, כרטיסים ועוד.

כרטיסים לטקס הדלקת המשואות 2024

כרטיסים לטקס הדלקת המשואות 2024 בהר הרצל מתאפשרים לקהל הרחב דרך משרד התרבות והספורט. הכרטיסים הם בחינם וללא תשלום נוסף, כל תושב ישראל יכול לדרוש.

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ירושלים
ירושלים, הר הרצל
כרטיסים

לפי פרסומים, יש 4,000 כרטיסים ומתוכם משרד התרבות והספורט מקצה יותר מ-500 כרטיסים לסגל הראשון של המדינה, בניהם שרים, חברי כנסת וכדומה. את שאר מקומות הישיבה מחלקים במשרד על פי מכסות לארגונים וגופים שונים ברחבי הארץ. את הכרטיסים הנותרים, מחלקים לאזרחים שמבקשים להשתתף בטקס.

ההזמנה מתבצעת באמצעות הגשת בקשה למשרד התרבות והספורט, יש ליצור עימם קשר.

הופעות יום העצמאות 2024 לכל היישובים בישראל >>

רשימת מדליקי המשואות 2024 - יום העצמאות 76

הטקס השנה שזור עמוקות בהכרה בגבורה הישראלית, הכוללת גם אומץ לב אזרחי וגם את גבורת כוחות הביטחון. מדליקי המשואות השנה יבחרו מגיבורים, בהם חטופים משוחררים, אנשי ביטחון, נציגי כוחות מיוחדים וחיילים שלחמו בקרב.

להלן רשימת מדליקי המשואות המלאה:

בקרוב נעדכן.

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

שינוי בלוח הזמנים

השנה, טקס הדלקת המשואות יתחיל בשעה 19:00, שינוי משעת התחלה הרגילה שלו ב-19:45.

12 משואות ברחבי הארץ

תוספת מרכזית לטקס השנה היא הצגת 12 משואות זיכרון, שיוקדו במגוון מקומות ברחבי הארץ, כולל קיבוצים, יישובים, מושבים, ערים, אתר המסיבה "נובה" ובסיס צה"ל. מיקומים שנבחרו בקפידה, וכל אחד מהם נושא משמעות עמוקה באירועי ה-7 באוקטובר, שבהם רבים נרצחו או נחטפו.

מי יופיע בטקס הדלקות המשואות 2024?

עומר אדם, חנן בן ארי ויובל דיין יופיעו על הבמה.

טקס הדלקת המשואות 2024 מנחים

מנחי הטקס: מגי טביבי ותמיר סטיינמן.

טקס הדלקת המשואות 2024 שידור חי לצפייה ישירה

טקס הדלקת המשואות 2024 לצפייה ישירה מועבר כאן באתר! מוזמנים לצפות עכשיו בשידור של הטקס בהר הרצל, צפייה מהנה:

בקרוב נעדכן אפשרות שידור.

איך צופים בטקס הדלקת המשואות בשידור חי? ובכן, הצפייה מתאפשרת בחינם לכל רחבי הארץ ומדינות העולם, בהם יהודים בכל העולם יכולו ליהנות גם כחלק מהמסורת הישראלית של הטקס המרשים.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!