ישי ריבו – לוח הופעות 2020, כרטיסים, הנחות, מחירים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-06/01/2020, 01:54

ישי ריבו בהופעות ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום. ריבו מבצע על הבמה השירים המוכרים והאהובים שכתב והלחין. איפה יתקיימו ההופעות של ישי ריבו? איך מזמינים כרטיסים? אנחנו עם כל הפרטים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים הופעה.

בקצרה על הופעה של ישי ריבו

עם אלבומו החדש "שטח אפור", ישי ריבו ממשיך לבצע את השירים המוכרים והאוהבים ובניהם: "הלב שלי", "הצטרף ל"הנה ימים באים", "לשוב הביתה", "תוכו רצוף אהבה", "מציל אותי כל יום". קשה מאוד שלא להתחבר לאחד מהשירים הממכרים של ישי, שמצליחים לגעת בכל אחד ואחת.

בהופעה, ריבו מבצע את כל השירים המוכרים והאוהבים ולעיתים משתף פעולה עם זמרים כמו נתן גושןאמיר דדון, חנן בן ארי ועוד.

ישי ריבו כרטיסים ולוח הופעות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום

הנה ימים באים לישי ריבו, שיוצא לסיבוב הופעות חדש ברחבי הארץ. יופיע ברחבי הארץ מצפון ועד דרום.

ישי ריבו הופעות קרובות: ישי ריבו ונתן גושן בהיכל מנורה מבטחים - הופעה משותפת של שניהם על הבמה במרץ 2020.

כרטיסים לישי ריבו, הנחות, מחירים מוזלים

כרטיסים לישי ריבו נעים במחירים משתנים, בהתאם לבחירת המושב. מכירת הכרטיסים לזמר מתבצעתדרך משרדי הכרטיסים הושנים, שאחראי על הזמנת וניהול הכרטיסים. מחירי הכרטיסים משתנים בהתאם לבחירת המושב.

אנו נמשיך לעדכן אתכם גם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

היזהרו מספסרות כרטיסים: תופעה נפוצה בישראל היא ניצול לרעה לביקוש כרטיסים להופעה. הזמינו כרטיסים רק דרך האתר הרשמי של המופע, ואם המכירה הסתיימה, היזהרו מספסרים שימכרו כרטיסים במחירים גבוהים יותר מהמקור. קראו את המדריך המלא איך להיזהר.

ישי ריבו בהופעה

קולו רצוף אהבה: לפני הכל, גילוי נאות - אנחנו מאוהבים בישי ריבו. הוא בן 29, דתי לאומי חובש כיפה שאין לב שלא הצליח לגעת בו בעזרת השירים שלו, שאותם הוא כותב ומלחין בעצמו.

דתיים, חילוניים וכאלה שלא אוהבים הגדרות - ריבו מצליח לגעת בליבם של אנשים רבים, בעזרת קולו המיוחד והמצמרר, כתיבת מילים שמאופייניות לו והלחנתם בצורה שנעשית בהרבה אור ואהבה.

ישי ריבו בהופעה חיה, צפו בקטע מרגש:

ביקורת על הופעות ישי ריבו

ההופעות של ישי ריבו מתקיימות בצורה מוקסמת, כשהוא עולה על הבמה מורגשת שיש מעליו הילה מעל הראש. הקול הייחודי והמילים שכולנו יכולים להזדהות איתם - מצליחים לגעת בנו בתוך רכת הלב.

בחלק מההופעות, משלב זמרים אורחים כמו חנן בן ארי, אמיר דדון וזמרים נוספים.

הקריירה של ישי ריבו

הזמר והיוצר פרץ לחיינו עם אלבומו הראשון בשנת 2014 הנקרא "תוכו רצוף אהבה", שגם היה שיר הנושא של האלבום והפך להצלחה מסחררת. שיר מרכזי נוסף של האלבום היה "קול דודי" זיכתה את ריבו במקום השני בפסטיבל הזמר והפזמון שנה לפני כן.

בשנת 2016, הוציא את אלבומו השני "פחד גבהים", שזכה באלבום זהב במכירות. בין השירים באלבום - "מקשה אחת זהב", שנכתב לרגל הולדת בנו של ישי.

אלבומו האחרון, יצא בפברואר 2018 ונקרא “שטח אפור”, כולל בתוכו שירים “אחת ולתמיד”, “לשוב הביתה” ו-“הנה ימים באים“. האלבום זוכה להצלחה ענקית, ובעקבותיו מגיע סיבוב הופעות חדש.

התלבטנו בין השיר "אחת ולתמיד" או "לשוב הביתה", לבסוף החלטנו  לשים לכם את השיר שלדעתנו, אין איש שלא יתרגש ממנו. האזינו

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.