אירווזיון 2018 בליסבון - כיצד קונים כרטיסים?

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 19:53

אירוויזיון 2018 יתקיים השנה בליסבון שבפורטוגל בחודש מאי השנה. את ישראל תייצג נטע ברזילי עם השיר Toy, בתקווה שהשנה נזכה במקום הראשון. מעריצים רבים רוצים לראות בלייב את ההופעות על הבימה הגדולה בעולם. איפה ניתן לרכוש כרטיסים לאירוויזיון 2018? כמה עולים כרטיסים לאירוויזיון בליסבון? כל הפרטים על התחרות השנתית באירופה.

כרטיסים לאירווזיון 2018 - מחירים ולוח הופעות

גם אתם יכולים להיות שם שזה קורה: בעוד שאירופה והעולם מתבוננים כיצד תחרות המוזיקה המרגשת ביותר מתבצעת, אתם יכולים להיות שם לחוויה של פעם בחיים. עם הניצחון בשנה שעברה של סלבדור סובראל בקייב, פורטוגל זכתה לארח את תחרות האירוויזיון ה-63.

התחרות תתקיים ב-8, 10 ו-12 במאי 2018, 43 מדינות יתכנסו בליסבון לחגוג את המוזיקה בתחרות המוזיקה העתיקה והוותיקה ביותר באירופה. תחרות אירוויזיון 2018 מורכבת משלושה מופעים בשידור חי ועוד 6 מופעים, המשמשים מבחן ל-3 הקודמים. 

כיצד קונים כרטיסים לאירוויזיון 2018?

כרטיסים לאירוויזיון 2018 משוחררים לרכישה ב-4 קבוצות. הקבוצות ישוחררו בתאריכים שונים בהתאם לתוכנית הקומה המפורטת של המושבים / הדוכנים בזירה, וכאשר הוחלט על עיצוב הבמה, החדר הירוק ומיקום המצלמה.

מקצה 1, 30 בנובמבר 2017 : גרנד סופי הופעה חיה - הסתיים

מקצה 2, 20 דצמבר 2017 : גרנד סופי Live Show + החזרות - הסתיים

מקצה 3, 30 ינואר 2018 : חצי גמר - הסתיים

מקצה 4, 5 אפריל 2018 : כל המופעים - המכירה עדיין לא נפתחה.

מחירי הכרטיסים נעים בין 5 יורו לבין 140 יורו בהתאם לבחירת המושב. מכירת הכרטיסים מתבצעת דרך האתר הרשמי באתר הבא. אנו ממליצים לבצע את הרכישה דרך האתר הרשמי בלבד ולא דרך אתרים לא רשמיים כדי שתבטיחו לעצמכם את הכרטיסים.

כיצד פועלת מערכת הכרטיסים המקוונת? מכירת הכרטיסים באתר הרשמי למכירה מתבצעת במערכת תורים מקוונת. כל מי שנמצא באתר כאשר המכירה נפתחת, יקבל מספר תור באופן אקראי. מערכת התור המקוון שולחת אותך לחדר המתנה וירטואלי שבו אתה ממתין למערכת ההזמנה כאשר התור שלך מגיע - יש לך 10 דקות כדי לרכוש את הכרטיסים.

כרטיסים מיוחדים למעריצים: בשנים האחרונות, מספר כרטיסים שומורים לחברי אחד ממועדוני המעריצים הרשמיים של אירוויזיון ברחבי העולם. הכרטיסים נמכרים רק באריזות עם שישה כרטיסים לשישה מופעים: שלוש ההצגות החיות ושלוש החזרות של המושבעים.

1,700 כרטיסים הוקצו למועדוני המעריצים של OGAE עבור אירוויזיון 2018. 200 מכרטיסי הכרטיסים שמורים ל-OGAE פורטוגל. כמעט 5,000 חברי OGAE ביקשו חבילות כרטיסים לאירוויזיון 2018.

איפה אירוויזיון 2018 יתקיים?

השנה התחרות תתקיים בליסבון, פורטוגל באצטדיון האור. המקום ממוקם על בשכונה ממזרח לעיר. זו הפעם הראשונה שפורטוגל מאחרת את התחרות. עד 2017, פורטוגל החזיקה בשיא עבור מספר רב של הופעות בתחרות ללא ניצחון

מי ייצג את ישראל בארוויזיון 2018?

נטע ברזילי תייצג את ישראל באירווזיון 2018 בליסבון עם השיר Toy, שזוכה לביקורות טובות ברחבי העולם ודורג בין המקומות הראשונים באתרי מעריצים של חובבי התחרות, שנראה שאהבו מאוד את השיר. אנו מחזיקים אצבעות לנטע ולכל הצוות הישראלי שהשנה ישראל תזכה באירווזיון.

למילים של השיר ולמידע נוסף על נטע ברזילי באירווזיון


נהניתם מהשיר? צפו בפרודיה שהכנו לשיר של נטע טוי TOY שייצג את ישראל באירווזיון.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.