לנה אלקאו ומנוליס קאראנטיניס בישראל 2024 - כרטיסים להופעה

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-08/04/2024, 18:54
(קרדיט לתמונה: ברכה כהן הפקות יווניות בישראל)

לנה אלקאו ומנוליס קאראנטיניס בהופעה "מיוון באהבה" בישראל. בפעם הראשונה, לקהל הישראלי תהיה הזדמנות לחוות את המנגינות המהפנטות של קולה של אלקאו ואת צלילי הבוזוקי של קאראנטיניס. האירוע, שצפוי להתקיים במוזיאון תל אביב, הוא לא רק מופע אלא מחווה לאהבה ולערצה העמוקה שיש לעם הישראלי למוזיקה היוונית. ערב חגיגי שיימשך שעתיים ומבטיח להיות הפוגה והרמת מורל עם מיטב השירים היווניים לאורך הדורות.

כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם רקאנטי
לרכישה
423 כרטיסים מחיר: 285₪

מחירים והנחות

כרגע מוצעים כרטיסים ללנה אלקאו ומנוליס קאראנטיניס ב-285 ש"ח לכרטיס.

מה לצפות: מוזיקה ואווירה

המשתתפים בהופעה של לנה אלקאו ומנוליס קאראנטיניס במוזיאון תל אביב לאמנות יכולים לצפות לערב שכולו מהות התרבות היוונית דרך המוזיקה והאווירה שלה. המופע צפוי להיות תצוגה של המורשת המוזיקלית העשירה של יוון, הכוללת מבחר שירים יווניים אהובים שהדהדו לאורך הדורות. עם השירה המרגשת של אלקאו והנגינה המופתית של קאראנטיניס בבוזוקי, הקהל יזכה למסע מוזיקלי המשתרע על פני הספקטרום הרגשי, מנעימות עליזות וקצביות ועד לבלדות מרגשות.

האווירה צפויה להיות מחושמלת, המשקפת את הרוח והחגיגית של הופעות יווניות. מוזיאון תל אביב לאמנות, הידוע במחויבותו לאירועי תרבות, יהפוך לחלל שבו צלילי יוון ממלאים את האוויר ויוצרים חוויה קהילתית של מוזיקה וריקוד.

שיתוף הפעולה בין האמנים והכללת נגניהם כליווי בשילוב ייחודי של צלילים יווניים מסורתיים ועכשוויים, מבטיחים שהמופע יהיה חוויה בלתי נשכחת עבור כל הנוכחים.

לנה אלקאו: קול ותיק של יוון

לנה אלקאו ניצבת כדמות מרכזית בתחום המוזיקה היוונית, קולה משואה של מסורת ומודרניות שזורים זה בזה. עם קריירה שנמשכת עשרות שנים, אלקאו הייתה חשובה בהבאת המוזיקה היוונית לחזית, לא רק בתוך מולדתה אלא ברחבי העולם.

יכולתה הייחודית להעביר את העומק הרגשי של מילים יווניות, יחד עם טווח הקול הדינמי שלה, מאפשרת לה להתחבר עם הקהל ברמה עמוקה.

מנוליס קאראנטיניס: מאסטרו הבוזוקי

מנוליס קאראנטיניס ידוע בזכות כישוריו יוצאי הדופן עם הבוזוקי, כלי נגינה מובהק במוזיקה היוונית המפורסם בזכות צלילו הייחודי והמשמעות התרבותית שלו. קאראנטיניס, באמצעות שליטתו, העלה את הבוזוקי מעבר לגבולות הרגילים והציג אותו בפני קהל עולמי בדרכים חדשניות. יכולתו לערבב מוזיקה יוונית מסורתית עם צלילים עכשוויים זיכתה אותו בשבחים נרחבים ובקהל נאמן.

חזרתו להופעה בישראל, בעקבות דרישת הקהל, מדגישה את ההערכה העמוקה שיש לקהל הישראלי לאמנותו. ההופעה של קאראנטיניס לצד לנה אלקאו במוזיאון תל אביב לאמנות צפויה לא רק כחגיגה מוזיקלית אלא כחילופי תרבות המוקירים את המורשת המוזיקלית העשירה של יוון בישראל.

הופעות יווניות נוספות בישראל: הזמרת היווניה יוטא נגה

לוח ההופעות של ישראל - כל ההופעות במקום אחד!

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!