מקסים ונגרוב קונצרט בישראל 2020 - כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-09/01/2020, 15:25

הכנר והמוזיקאי מקסים ונגרוב עולה בקונצרט חדש בחודש מרץ 2020 בהיכל התרבות תל אביב. ונגרוב נחשב למוזיקאים המצליחים ומהעורכים ביותר בעולם ואף זכה ב-2 פרסי גראמי היוקרתיים. רכישת כרטיסים למקסים ונגרוב וכל הפרטים באתר.

בקצרה על קונצרט מקסים ונגרוב

קונצרט של מקסים ונגרוב הוא תמיד אירוע חשוב ומרתק ועכשיו הוא מגיע שוב לישראל בחודש מרץ 2020 עם מאסטרו סרגיי סמבטיאן עם התזמורת הסימפונית הלאומית של ארמניה .התכוננו לתענוג לאוהבי מוסיקה קלאסית מנוסים ומתחילים, שעושים את הצעד הראשון בעולם המוסיקה.

מקסים ונגרוב כרטיסים ולוח הופעות בישראל 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

ההופעה של מקסים ונגרוב בישראל תתקיים בתאריך ה-3.3.2020, יום שלישי בשעה 20:30 בהיכל התרבות תל אביב.

כרטיסים למקסים ונגרוב, הנחות, מחירים מוזלים

מחירי הכרטיסים לקונצרט של מקסים ונגרוב נעים בין 121 ש"ח לבין 291 ש"ח בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת דרך משרד הכרטיסים הרשמי באתר הבא.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

מקסים ונגרוב בהופעה

למוסיקה של מקסים ונגרוב יש איכות נדירה: הוא יודע איך להגיע אל ליבם של כל המאזינים. ונגרוב מנגן מעומקי ליבו, על מיתרי נשמתו הנעלה - ואין מקום לזיוף קטן ביותר. המוסיקה שנצורה תחת אצבעותיו של מאסטרו ונגרוב, מלאה באנרגיה מיוחדת האופיינית לו בלבד.

הנגינה של ונגרוב היא מעבר לביצועים מוסיקליים - היא הופכת להיות יצירתי בפני עצמו. מאסטרו ונגרוב הוא לא רק הכנר, אלא גם שותף מלא של המלחין, ולכן כל עבודה בביצועה הופכת למיוחדת. המוסיקה הידועה והמוכרת נשמעת בקונצרט של מקסים ונגרוב בכל פעם שונה, כאשר נפתחת מן הצד הלא ידוע והבלתי צפוי שלא שמעו לפני כן.

אודות מקסים ונגרוב

מקסים ונגרוב לה לישראל בשנת 1990 מברית המועצות. לצד קריירה ישראלית, הוא ידוע בעיקר בין הכנרים המוזיקאים המוערכים ביותר בעולם, והצליח להופיע עם תזמורות גדולות ברחבי העולם ועם המנצחים הגדולים ביותר בעולם כמו: רוסרופוביץ', דניאל בירנבוים ועוד.

אך הוא לא נטש את הקריירה הישראלית, ולצד הצלחתו בעולם הוא מופיע בישראל במסגרות שונות. לאחרונה, הופיעו בקונצרט עם תזמורת טורונטו שהגיעה לארץ. לצד זה, זוכה ונגרוב בפרסים רבים ובניהם 2 פרסי הגראמי היוקרתי עבור קונצרט שהקליט עם התזמורת הסימפונית של לונדון.

האזינו ליצירת מופת מבין עשרות יצירות של מקסים וונגרוב:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.