מרק מרטל בישראל 2022 - לוח הופעות, כרטיסים, מחירים וכל הפרטים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/06/2023, 00:12

מרק מרטל בישראל.jpg

מעריצי קווין, סמנתם את היומנים שלכם? מרק מרטל הגיע לסיבוב הופעות בישראל עם המופע The Ultimate Queen Celebration שהתקיים במרכז הקונגרסים בחיפה ב-27 ביולי 2022, ולאחר מכן להופיע במועדון Bside בתל אביב ב-28 ביולי 2022. הופעות אלה היו מפגן מהפנט של כישרון מוזיקלי, כאשר קולו יוצא הדופן של מרטל והדיוק של ההרכב מחיים בלהיטים הקלאסיים של קווין. הכרטיסים להופעות הללו נמכרו במהירות, והרבה לא החמיצו את ההזדמנות שלכם להבטיח מקום בקהל.

הקהל קיבל ביצועים מדהימים ללהיטיה הגדולים של קווין, כמו "We Will Rock You", "Bohemian Rhapsody" ו-"Don't Stop Me Now".

תופעת מארק מרטל

בכל הנוגע לדמיון קולי, מארק מרטל השאיר את המעריצים וחברי להקת קווין משתאים מהדמיון המדהים שלו לפרדי מרקיורי המנוח. הכישרון שלו לא נעלם מעיניו, והוא נבחר לבצע את השירה של סולן הלהקה בסרט עטור הפרסים רפסודיה בוהמית. כששיחק לצד רמי מאלק, שגילם את מרקורי בסרט, הציג מרטל את יכולתו יוצאת הדופן לשחזר את הקול האיקוני שהגדיר דור. אפילו סלין דיון לא יכלה לעצור את דמעותיה כששמעה וראתה לראשונה את מרטל מופיע בהופעה חיה. העולם ללא ספק שם לב לכישרון יוצא הדופן הזה.

הופעות קודמות בישראל

מרק מרטל כבר הדהים את הקהל הישראלי פעמיים בעבר, עם שלוש הופעות סולד אאוט שהותירו את המעריצים עם טעם של עוד. הופעותיו יוצאות הדופן זכו לתשומת לב עולמית, ואפילו ריגשו את סלין דיון עד דמעות במהלך הופעה חיה. באירועים הקרובים, מרטל ילווה על ידי אנסמבל The Ultimate Queen Celebration, קבוצה מוכשרת המוקדשת לשחזור הקסם של המוזיקה של קווין בדיוק יוצא דופן.

אנסמבל חגיגת קווין האולטימטיבי

מארק מרטל לא עומד לבדו על הבמה; הוא מלווה על ידי הרכב חגיגת קווין האולטימטיבית, קבוצה המוקדשת לביצוע מיטב השירים של להקת הרוק האגדית בדיוק מדהים. בעבר ביצעו מרטל והאנסמבל שלוש הופעות סולד אאוט בישראל, והוכיחו שהכישרון המשולב שלהם יכול לרתק ללא מאמץ קהל של אלפים. יחד, הם יוצרים חוויה סוחפת, מחזירים את המעריצים לתור הזהב של קווין תוך שהם מראים שמרטל הוא לא רק "זה שדומה לפרדי"; הוא פרפורמר פנומנלי בזכות עצמו.

שורה תחתונה

כאחד החקיינים המוכשרים ביותר של פרדי מרקורי בעולם, מארק מרטל הרוויח את מקומו בין הכוכבים. הופעותיו בישראל לצד אנסמבל חגיגת קווין האולטימטיבית ללא ספק הותירו את הקהל מרותק, שכן הוא יהיה עד ממקור ראשון ליכולת הווקאלית המדהימה שכבשה מעריצים ברחבי העולם. אלה ברי מזל מספיק כדי להשתתף יכולים לצפות ערב בלתי נשכח מלא נוסטלגיה, תשוקה, ואת המוזיקה הנצחית של קווין. אל תחכו עוד דקה – לפעם הבאה הביטחו את הכרטיסים שלכם מראש והתכוננו להיות מופתעים מהכישרון שאין שני לו של מארק מרטל וחגיגת קווין האולטימטיבית!

ראו גם: לוח ההופעות של ישראל - רשימה מתעדכנת של כל אירועי התרבות בארץ.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!