• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-12/02/2020, 16:38

להקת הפופ הבריטית הפופולרית בעולם סמוקי (Smokie) מגיעה לישראל בחודש פברואר 2020 ל-2 הופעות בתל אביב ובחיפה. מכירת הכרטיסים יצאה לדרך! כל הפרטים בעמוד זה.

בקצרה על להקת סמוקי בישראל

סמוקי היוו את פסקול שנות ה-70 עם שירים כמו: "Living Next Door to Alice", "Lay Back in the Arms of Someone", "Needles and Pins" ועוד רבים וטובים אחרים.

עכשיו, הלהקה חוזרת לישראל כחלק מסיבוב הופעות באירופה ובאוסטרליה שכוללת גם את ארץ הקודש, על הבמה יעלו חברי הלהקה: Martin Bullard, Mick McConnell, Mike Craft, Steve Pinnell, Terry Uttley.

להקת סמוקי כרטיסים ולוח הופעות בישראל 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

להקת סמוקי תופיע בישראל בתאריך ב-25.2.2020 בהיכל התרבות תל אביב ובתאריך ה-26.2.2020 במרכז הקונגרסים חיפה. 2 הופעות חד פעמיות! משך המופע: שעתיים.

כרטיסים לסמוקי, הנחות, מחירים מוזלים.

מכירת הכרטיסים להופעה של סמוקי בישראל יצאה לדרך. הזמנת כרטיסים דרך משרד הכרטיסים בראבו מתאפשרת בצורה קלה ומאובטחת. מחירי הכרטיסים נעים החל מ-235 ש"ח בהתאם לבחירת מקום הישבה באולם.

ההזמנה מתבצעת און-ליין דרך הקישור הבא.

מחירים מוזלים, מבצעים, הנחות לסמולי לא מוצעים דרך משרד הכרטיסים בראבו. אנחנו נעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו על מבצעים והנחות. מוזמנים לעשות לייק ולקבל עדכונים.

אודות להקת סמוקי

הלהקה הקומה בשנת 1963 ונקראה בשמות שונים. היא הוקמה בין היתר על ידי כרטיס נורמן (שכיום לא מופיע עם הלהקה) והגיע להצלחה עצומה עם יותר מ-30 מיליון עותקי אלבום שנמכרו ברחבי העולם וסיבובי הופעות מצליחים עד אפס מקום.

היום, עם יותר מ-50 שנים של פעילות סביב המוסיקה, ממשיכה הלהקה להופיע בסיבובי הופעות באירופה ובאוסטרליה. מעבר לכך, גם בדיגיטל הם זוכים להצלחה עם מליוני צפיות בפלטפורמות כמו יטויוב, ספוטיפיי ועוד.

סמוקי בישראל

סמוקי הופיעו בישראל בשנים 2015 ו2017. בפעם האחרונה שביקרו כאן, הם הופיעו 5 הופעות שונות. ללהקה יש קבל ישראלי נאמן, שפוקד את ההופעות ומזמז את השירים בצורה מדויקת ומופלאה.

 

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.