עומר אדם באצטדיון סמי עופר - כרטיסים ומחירים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 19:53

כובש עוד פסגה: עומר אדם יגיע להופעה באצטדיון סמי עופר בחיפה שיאפשר לאכלס יותר מ-30 אלף קהל מעריצים. ההופעה תתקיים בחודש מאי השנה ומכירת הכרטיסים החלה היום. אז תוציאו את הטלפונים, כי ההופעה הזו הולכת להיות הופעת השנה. מתי תחל מכירת הכרטיסים? כמה יעלו כרטיסים? כל הפרטים.

 בערים בצפון הארץ, ועכשיו הוא מגיע  לאצטדיון חיפה, שההופעה של אדם תהיה ההופעה הראשונה באצטדיון שיפתח את שעריו להופעות נוספות שיתקיימו בו בהמשך.

 

 

עומר ידוע בצירופו של זמרים שונים במהלך ההופעה. כך למשל, בהופעתו בהיכל מנורה מבטחים העלה לבמה את נ'צי נצ' ששרו בדואט "כל הזמן הזה" של נאצ'י, העלה את נינט טייב ששרו בדואט שיר של עומר, והעלה את עדן בן זקן לדואט לשיר של עדן.

אנו נמשיך לעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו על ההופעות של עומר אדם. תפתחו את הפייסבוק ותעשו לייק שתהיו מעדכונים.

עומר אדם באצטדיון סמי עופר

זו תהיה ההופעה ראשונה באצטדיון הכדורגל שמארח משחקי כדורגל וספורט לאורך השנים, כאשר עומר יהיה הראשון להופיע בו. ההופעה תתקיים ביום חמישי, ה-24.5.2018.

יום חמישי, 24.05.2018

שעה המופע:
21:00, סמי עופר חיפה

ראש עיריית חיפה יונה יהב אמר "זוהי יריית הפתיחה להופעות ענק בסמי עופר. אני בטוח שיש קצת יותר משני משוגעים", כך רשם בחשבון הפייסבוק שלו

עומר אדם - תפתחו את הסטורי

עומר אדם - שני משוגעים

שיר הנושא של המופע "שני משוגעים", איתו יצא עומר לסיבוב הופעות ארצי בחודשי הקיץ.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.