• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/01/2020, 15:02

תקציר הופעה של עילי בוטנר וילדי החוץ

ההצלחה ההיסטרית ברדיו מגיעה גם לבמה - עילי בוטנר וילדי החוץ בסיבוב הופעות ברחבי הארץ ומביאים אל המופע שלהם את כל הלהיטים הגדולים. ההופעה תכלול שירים מהאלבום האחרון והמצליח של ההרכב, "בית" וכמובן גם שירים ותיקים יותר שהפכו את בוטנר עצמו לשם מוכר ולמוזיקאי נחשב.

עילי בוטנר וילדי החוץ לוח הופעות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההופעות של עילי בוטנר וילדי החוץ מתקיים בימים אלה בחרבי הארץ.

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

עילי בוטנר וילדי החוץ כרטיסים, הנחות, מבצעים

כרטיסים לעילי בוטנר וילדי החוץ ניתנים לרכישה בהתאם למופע שתבחרו. מחירי הכרטיסים משתנים בהתאם למופע.  

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק ילדי החוץ - באתר עוד המון הופעות שכדאי ללכת.

עילי בוטנר וילדי החוץ בהופעה

כבר שבע שנים עילי בוטנר, אוהד שרגאי, אדר גולד, תום גפן ובעבר, גל לוגסי נקראים הרכב "ילדי החוץ" שהוא מוביל, חורכים את ישראל לאורכה ולרוחבה, עם מוזיקת הרוק המשובחת שהם מייצרים ביחד. מדובר באחת מהלהקות המצליחות ביותר בישראל כיום ואין ספק שבוטנר, מייסד ומנהיג ההרכב, סלל בעשר אצבעותיו את הדרך לפסגה.

עילי בוטנר וילדי החוץ – השירים החדשים

השירים החדשים של ההרכב, מתוך האלבום האחרון "בית", לוקחים צעד אחד קדימה את התעוזה המוזיקלית של בוטנר ובולטת בהם הרמוניה קולית מדהימה של הזמרים וכן סאונד רוקיסטי יותר לעומת העבר.

זהו גם האלבום הראשון בהשתתפותם של שני "ילדי החוץ" החדשים של ההרכב, תום גפן וגל לוגסי, שהצטרפו לזמרים הוותיקים אדר גולד ואוהד שרגאי שהיו חלק מההרכב מראשיתו (במהלך 2018 עזבה לוגסי את ההרכב).

גולד ושרגאי השתתפו בתכנית "כוכב נולד" בעבר והכימיה המוזיקלית ביניהם בולטת, אך אין ספק שגם גפן מוסיף טעמים חדשים לשירים בהופעה, הן החדשים והן הישנים יותר.

היסטוריה מוזיקלית של עילי בוטנר

עילי בוטנר בן ה-40 הוא מוזיקאי שצבר כבר כברת דרך בתעשייה המקומית והחל את דרכו עוד לפני גיוסו לצה"ל, שם שירת בתזמורת חיל האוויר. לאחר שהתנסה בנגינה בהרכבים שונים בצעירותו בעודו אנונימי יחסית, הוא התפרסם לראשונה כנגן בתכנית "כוכב נולד", שם גם הכיר את אוהד שרגאי ואדר גולד שמלווים אותו כיום בלהקת "ילדי החוץ".

האלבום הראשון של בוטנר יצא בשיתוף עם רן דנקר, ההרכב שלהם נקרא "שווים" והם הוציאו דיסק שזכה להצלחה רבה. "ילדי החוץ" החלו לפעול בשנת 2011 ובוטנר הוציא ביחד עם ההרכב שני דיסקים, מתוכם שר בקולו רק שיר אחד.

בוטנר אחראי לכתיבתם והלחנתם של שירים רבים ומוכרים במוזיקה הישראלית, שיצר עבור זמרים ידועים כגון ריטה, הראל סקעת, איה כורם ואחרים. כנגן הוא לקח חלק בהופעות ואלבומים של יוצרים רבים נוספים ביניהם נינט טייב, עידן רייכל, עברי לידר, גלי עטרי, ריקי גל ועוד.

דיסקוגרפיה – עילי בוטנר וילדי החוץ

האלבום "בית" יצא בשנת 2017 והוא מכיל עשרה שירים שכולם אישיים מאוד ונוגעים לחייו הפרטיים של בוטנר בצורה זו או אחרת. אלבומם הראשון של חברי ההרכב, "תם ולא נשלם", זכה מייד עם צאתו בשנת 2012 להצלחה גדולה הן בחנויות והן בתחנות הרדיו וסינגלים מתוכו הגיעו למקומות גבוהים במצעדי הפזמונים.

עילי בוטנר קיבל את פרס אקו"ם לעידוד פרסום היצירה למלחין בשנת 2009 וזו הייתה עבורו שנת מפנה חשובה שבה החל לפרוץ כיוצר, כותב ומלחין והיוותה את התחלת הקריירה המוזיקלית המוצלחת שלו.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.