• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-05/01/2020, 13:51

5 שנים לאחר ההופעה האחרונה, פורטיסחרוף חוזרים במופע איחוד משותף חדש שיתקיים במאי 2020 באמפי פארק רעננה. כל הפרטים על מכירת הכרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים בעמוד זה.

בקצרה על ההופעה של פורטיסחרוף

הצמד פורטיסחרוף (רמי פורטיס וברי סחרוף) מתאחדים כדי לחגוג 30 שנים לאלבום המופת "1900?". בהופעה, יבצעו את השירים מתוך האלבום בביצועים חדשים, מרגשים ובלתי נשכחים.

זהו מופע ראשון לאחר חמש שנים בהם הצמד חדלו מלהופיע יחד. עכשיו, בהזדמנות חד פעמית, המעריצים יוכלו לראות בלייב את פורטיסחרוף על הבמה.

פורטיסחרוף כרטיסים ולוח הופעות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
רעננה
רעננה, אמפי פארק רעננה
כרטיסים

לוח ההופעות של פורטיסחרוף - הופעת האיחוד תתקיים בתאריך 30.5.2020 באמפי פארק רעננה.

כרטיסים לפורטיסחרוף, הנחות, במחירים זולים

כרטיסים לפורטיסחרוף ניתנים לרכישה דרך משרד הכרטיסים הרשמי איוונטים. מחירי הכרטיסים החל מ-174 ש"ח.

פורטיסחרוף הנחות - לקוחות חברת האשראי אמריקן אקספרס מקבלים כרטיסים בהנחה. אנחנו מעדכנים על כרטיסים במחירים זולים בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים לעשות לייק ולהישאר מעודכנים.

אודות פורטיסחרוף

הצמד רמי פורטיס וברי סחרוף התחילו את דרכם בלהקת "מינימל קומפקט", שהם היו חברים בלהקה עד שהתפרקה בשנת 1988. מאותו זמן, הצמד ניסה את מזלם בארץ והוציאו אלבום ראשון "סיפורים מהקופסא" שזכה להצלחה.

האלבום הראשון יצא תחת פורטיס לבדו, למרות שסחרוף השתתף בכתיבה, בשירה וגם בהפקה. האלבום זכה לנקודת אור ביצירתם המשותפת של פורטיס וסחרוף, ונחשב לאלבום חשוב ברוק הישראלי.

פורטיסחרוף - 1900?

בשנת 1990 הוציאו את האלבום "1900?", הפעם תחת פורטיסחרוף ביחד. האלבום הפך להצלחה מסחררת ועד היום שירים מתוך האלבום לא יוצאים מהפלייליסט של ישראלים רבים. בין השירים: ניצוצות, אמריקה, הפוך, אין קיץ לילדות, ממתק.

האלבום ביסס את מעמדתם של פורטיס וסחרוף בתעשיית המוזיקה הישראלית, והפך אותם מעוד "אמני שוליים", לאמנים מהשורה הראשונה.

לאחר שנה, בשנת 1991 הוציאו את האלבום "הכל או כלום".

פרוטיסחרוף בהופעה

סיבוב ההופעות האחרון של פרוטיסחרוף התקיים במאי 2015, בו התאחדו לשלוש הופעות בלבד, בלי להוציא חומרים חדשים. באותה שנה, הם התאחדו שוב למופע ההשקה של אלבומו של פורטיס "מעיר נעלמים".

פרוטיסחרוף הצליחו להשפיע רבות על סצינת הרוק הישראלית. ניתן ללמוד זאת בעקבות העבודה שהלהקות הישראליות "נקמת הטרקטור" ו-"נעליים" - קוראות על שמות של שירים של פרוטיסחרוף.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.