פסטיגל 2019 – כל הפרטים שצריך לדעת על הפסטיגל החדש!

פסטיגל 2019 החדש יוצא לדרך. מה מחכה לנו השנה? קבלו את רשימת המשתתפים שמתגבשת בימים אלה לצד בחירת הנושא והשיר הרשמי שילווה את המופע. כל המידע שידוע עד היום כולל השוואה לשנה הקודמת של כרטיסים, הנחות, לוח הופעות. שאלות ותשובות בעמוד הבא.

פסטיגל 2019

פטסיגל 2019 יוצא לדרך: אחרי בשנה הקודמת נהננו עם “פריסטייל פסטיגל“, השנה הנושא של פסטיגל 2019-2020 עדיין בתהליכי התגבשות. אבל מה אנחנו כן יודעים? ובכן, יש מידע שפורסם לקראת המופע הגדול, שנותן הצצה למה שאנחנו הולכים לראות השנה במהלך מופעי חנוכה 2019.

פסטיגל 2019 - רשימת משתתפים, שחקנים

פסטיגל 2019 ממה שפורסם עד כה יכלול את נועה קירל ויונתן מרגי שממשיכים להפקת הענק בחנוכה, אחרי שבשנה שעברה “שרפו” את הבמה עם הופעה משותפת, ממש בסמוך לפרסום שנועה ויונתן זוג בחיים אמיתיים.

השניים הפכו להיות כוכבי הילדים הלוהטים ביותר של השנים האחרונות ובהנהלת הפסטיגל, על-פי פרסומים, סיכמו עם השניים על חוזה חדש.

אילו עוד אמנים נראה בפסטיגל?

עוד יקחו חלק במופע היא הזמרת עדן בן זקן, הדוגמן והשחקן גפן ברקאי, השחקנית קים אזולאי ועוד שיתפרסמו בעמוד זה בקרוב.

במידע חדש ב-23.5.2019 פורסם שהזמר יהודה פוליקר יהיה האמן אורח שיקח חלק בחצי השני של המופע.

פוליקר, בן ה-69, נחשב לבין האמנים הוותיקים ביותר בישראל כיום ואף השנה הדליק משואה בטקס הדלקת המשואות 2019 בהר הרצל. הוא סיכם על השתתפותו עם ההפקה, אחרי שבשנה הקודמת היו אלה עידן רייכל ומשה פרץ שפקדו על החלק האמנתי הזה שבמופע.

פסטיגל 2019 כרטיסים

פסטיגל 2019

מגוון תאריכים

מיקום

ברחבי הארץ

כרטיסים

מחירים משתנים ₪

רכישת כרטיסים לפסטיגל 2019 תצא בקרוב. בשנה הקודמת, מכירת הכרטיסים החל לקראת חודש ספטמבר. אנחנו נעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו ברגע שמכירת הכרטיסים לפסטיגל תחל. מוזמנים לעשות לייק ולקבל עדכונים!

פסטיגל 2019 מחירים 

על-פי ביסוס של השנה הקודמת, מחירי הכרטיסים לפסטיגל נעו החל מ-132 ש”ח ועד 179 ש”ח – מחיר כרטיס מלא. עם מבצעים והנחות לפסטיגל, היה ניתן לרכוש כרטיס החל מ-49 ש”ח. מחירי 2019 עדיין לא פורסמו רשמית.

פסטיגל 2019 הנחות, מבצעים, כרטיסים מוזלים

בהשוואה לשנה הקודמת, הנחות על כרטיסים לפסטיגל מוצעים דרך וועדי עובדים, כרטיסי אשראי, מועדונים מיוחדים ועוד. לדוגמא, בשנה הקודמת “שופרסל” העניקה לחברי מועדון הלקוחות הקונים למעלה מ-50 ש”ח הטבה של 69 ש”ח לכרטיס.

קרנות השוטרים שילמו על כרטיס במופע בשנה שעברה סביבות ה-50 ש”ח ועוד מועדונים שהציעו כרטיסים מוזלים כמו: מועדון בהצדעה, מועדון שלך, מועדון חבר, מועדון ביחד בשבילך, מועדון שווה, ארגון המורים ועוד.

מבצעים והנחות לפסטיגל 2019 עדיין לא הוצעו רשמית. עשו לייק לעמוד של Ticketsi בפייסבוק ותקבלו עדכונים.

פסטיגל 2019 לוח הופעות

לוח ההופעות של פסטיגל 2019 (בהשוואה לשנה הקודמת) צפוי להתקיים בערים: תל אביב, חיפה, באר שבע, ירושלים בתאריכים שונים ומגוונים. לוח ההופעות על-פי השנה הקודמת צפוי להתחיל בנובמבר 2019 ולגלוש עד ינואר 2020.

לוח ההופעות הרשמי של הפסטיגל צפוי להתפרסם בהמשך. אנחנו נעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו ברגע שיהיה חדש.

פסטיגל 2019 בחנוכה

פסטיגל 2019 בחנוכה הוא המופיע המרכזי בחג האורות. בכל שנה, הוא מצליח לכבוש את לבבות הילדים וההורים עם סיפור ומרגש ועלילה סוחפת שלא משיארה מקום לספק – פסטיגל הוא בין מופעי חנוכה הטובים והנצפים ביותר.

פסטיגל 2019 - שאלות ותשובות

שאלות רבות עולות סביב פסטיגל 2019 החדש. במיוחד בשביל זה, החלטנו לתת מענה על כל השאלות שלכם עם תשובות מפורטות:

פארוק מהכלה מאיסטנבול יופיע בפסטיגל?

ובכן, בהפקת הפסטיגל בדקו אופציה להצטרפותו של פארוק (אוזג’אן דניז) לאחר שהופיע בישראל בהופעה של הכלה מאיסטנבול בהיכל מנורה ועוררה רעש מטורף. עדיין לא יצאה הודעה רשמית על כך ולא ידוע אם הוא יצטרף.

נועה קירל ויהונתן מרגי משתתפים בפסטיגל 2019?

כן! על-פי פרסומים, הזוג המלכותי החדש חתם על שנה נוספת להשתתפותם בפסטיגל. נועה קירל ויהנותן מרגי יקבלו מאות אלפי שקלים על השתתפותם.

מהו שיר הנושא של הפסטיגל השנה?

עדיין לא פורסם הנושא הרשמי. אבל אנחנו סומכים על הפקת הפסטיגל שתביא לנו שיר נושא מעניין ורלוונטי לשנה החדשה.

מתי תיפתח מכירת הכרטיסים לפסטיגל?

המכירה הרשמית צפויה להיפתח כ-שלושה חודשים לפני תחילת המופעים.

האם קיימים מבצעים והנחות לפסטיגל?

כן! כמו בכל שנה, מוצעים מבצעים והנחות לפסטיגל במבחר מועדוני לקוחות ואיגודי עובדים שונים. מומלץ לעקוב אחרינו, אנחנו נעדכן על הכל.

פסטיגל 2019 - הסרט

כמו בכל שנה, גם השנה צפוי לצאת סרט קידום לקראת המופע. אורכו של סרט הפסטיגל 2019 צפוי להיות כ-50 דקות (על-פי השנה הקודמת) ובו מוצגת תמצית העלילה של נושא המופע עם כל השחקנים, האמנים והכוכבים שיקחו חלק.

הסרט זוכה לצפיות רבות ועולה לראשונה ב-הוט VOD, הנותנת החסות הראשית של המופע כבר מספר שנים.

עם צאתו של הסרט ליוטויוב, נפרסם אותו כאן בעמוד. המשיכו לעקוב אחרינו והישארו מעודכנים. בינתיים, מוזמנים לצפות בסרט של השנה שעברה:

5/5 (19)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן