שאקירה בהופעה בישראל 2018

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2023, 18:57

שאקירה מגיעה להופעה בישראל בחודש יולי 2018 בפארק הירקון תל אביב ומסתמנת כההופעה הגדולה ביותר של הקיץ. המגעים עם המפיקים הישראלים לבין הזמרת ערכו מספר חודשים, ועכשיו החוזה נחתם סופית והזמרת בדרך לישראל. מתי ההופעה תתקיים? כמה יעלו כרטיסים? כל הפרטים על ההופעה הגדולה של הקיץ בעמוד הבא.

פתחו יומנים: זאת הולכת להיות ההופעה הגדולה ביותר של הקיץ, שאקירה מגיעה שוב לארץ והפעם להופעה רשמית וגדולה בפני עשרות אלפי מעריצים בפארק הירקון תל אביב.

ההופעה של שאקירה בישראל תתקיים בתאריך 9.7.2018, יום שני. על-פי גורמים בהפקה, ההופעה של הזמרת בהתחלה לא הייתה בטוחה, ועכשיו החוזה בין מנהליה למפיקים בישראל נחתם סופי.

כוכבת הפופ הלטינית תגיעה כחלק מסיבוב הופעות עולמי, בו היא תתחיל באירופה בחודש יוני הקרוב ותסיים אותו בתחילת חודש יולי. חודש לאחר מכן, תמשיך לסיבוב הופעות בארצות הברית ובין לבין ישאר לה חלון קטן וריק שתנצל אותו לטובת ישראל.

שאקירה ביקרה לראשונה בישראל בשנת 2011, היא הגיע לוועידת הנשיא של נשיא המדינה אז - שמעון פרס ז"ל. כחלק מהביקור שערך יום אחד בלבד, ביקרה בבית הספר דו-לשוני יהודי-ערבי של עמותת יד ביד וביקרה יחד עם בן זוגה ג'רארד פיקה במקומות דתיים בארץ. הפעם, היא מגיעה להזיע על הבמה.

שאקירה בישראל 2018 כרטיסים

אם אנחנו נתבסס על ניסיון העבר ממכירות הכרטיסים להופעות הקודמות של שאקירה, הכרטיסים נמכרים במהירות וכדאי שתשריינו לעצכם מקום בזריזות לפני שהמכירה תסתיים. מחירי הכרטיסים אמורים לנוע בין כמה מאות שקלים, בהתאם לבחירת מתחם ההופעה.

מכירת הכרטיסים להופעה של שאקירה בישראל עדיין לא נפתחה. אנו נעדכן אתכם ברגע שהיא תפתח בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים לפני כולם!

הופעה שאקירה בישראל 2018

ישנם שני מקומות אפשריים לקיומה של ההופעה. האחד הוא בפארק הירקון בתל אביב, המקום המוכר והידוע להופעות בסדר גודל שכזה ושיכול להכיל את כל כמות המעריצים, והשני - אצטדיון סמי עופר בחיפה, השחקן החדש בתחום אירוח ההופעות, שיכול להכיל קהל של עשרות אלפים, תשאלו את עומר אדם.

על פי גורמים בהפקה, שני המקומות שוריינו לתאריך המבוקש של ההופעה, וכרגע מה שנותר להפקה הוא להחליט על איזה מיקום מהשניים לבחור.

היזהרו מספסרות כרטיסים: עם הביקוש מגיעים ספסרים רבים שמנצלים את הביקוש ומוכרים כרטיסים במחירים יקרים יותר מאלה שעולים במקור וכך עושים רווח - עליכם. במקרים מסומים, הם מוכרים את אותם כרטיסים פעמיים או מזייפים כרטיסים. קראו את הדרכים להיזהר מכרטיסים מזויפים לפני שאתם רוכשים כאלה.

כוכבת מוזיקה לטינית משלבת פעולה עם גדול כוכבי המוזיקה הלטינית, וזה מה שיוצא - שאקירה ומאלומה שמגיע לישראל בדואט משותף שסחף את העולם. האזינו:

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!