צ'וקרליה בישראל 2021 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-01/06/2021, 22:17

הלהקה מרומניה פנפרה צ'וקרליה מגיעה לסביב הופעות חדש בחודש אוגוסט 2021 בישראל. האנרגיות והיצירתיות שלהם זכו לאוהדים ברחבי העולם. 2 הופעות יתקיימו במוזיאון יד לשריון לטרון.

חברי הלהקה, שלמדו לנגן מאבותיהם וסביהם, ניגשים לכל הופעה וביצוע כאתגר, במאמץ לבדר את הקהל תוך שמירה על הרוח האותנטית של מוסיקה צוענית. עוד לפני שהמוזיקה הבלקנית הפכה למגמה עולמית עם מאות חיקויים, פנפרה צ'וקרליה היא הדבר האמיתי.

פנפרה צ'וקרליה כרטיסים ולוח הופעות 2021

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
לטרון
לטרון, מוזיאון יד לשריון לטרון, אולם מופעים
לרכישה
כרטיסים 14 191₪
לטרון
לטרון, מוזיאון יד לשריון לטרון, אולם מופעים
לרכישה
כרטיסים 107 136-191₪

מחירי הכרטיסים נעים החל מ-136 ש"ח בהתאם לבחירת המקום. הזמנת כרטיסים בצורה מאובטחת מתבצעת דרך קישור הבא.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

אודות להקת צ'וקרליה

הלהקה החלה את דרכה לפני 22 שנה בכפר קטן ומבודד בצפון-מזרח רומניה, שם משחק הוא מסורת משפחתית העוברת מאב לבן. הכפר, זאצ'ה פארג'יני, מונה 80 משפחות איכרים צועניות. העונות הטבעיות מכתיבות את אורח החיים המסורתי, ובמהלך השלטון הקומוניסטי על רומניה הוא נשאר מוסתר מהעולם החיצון. 

משמעות הדבר היא שהמסורת המוסיקלית בה גדל הוא אותנטי לחלוטין, 100% מוסיקה צוענית אמיתית.

Panpara Chocarlia כוללת בתוכה 12 נגנים, כולל חצוצרה, סקסופון, קלרינט, טרומבון, טובה, כלי הקשה ותופים. הם הופיעו יותר מ-2,000 הופעות ביותר מ-70 מדינות שונות, תפסו את תרשימי המוזיקה המובילים בעולם, השפיעו על מוזיקאים רבים אחרים, ביניהם הבדיחות של ביסקונט, וככוכבו בפסקול - כולל אמיר קוסטריצה ופסקול בוראט.

עם מליוני צפיות ביוטיוב, הלהקה הצבעונית בעולם מגיעה להופעה אצלנו בארץ. האזינו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.