ישראל נגד ארגנטינה - המשחק בוטל רשמית

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-01/11/2019, 20:24

משחק הכדורגל ישראל - ארגנטינה מבוטל רשמית ולא יתקיים באצטדיון טדי בחודש יוני ולא יביא איתו את אגדת הדשא ליאו מסי לישראל. אלפי אוהדים נלהבים היו מעוניינים לצפות במסי משחק בארץ הקודש, שלא יגיע לישראל. איך תקבלו את הכסף בחזרה? כל הפרטים על ביטול משחק הידידות שמשגע את המדינה.

ישראל ארגנטינה - המשחק בוטל

מסי לא יגיע לישראל: דרמה ענקית סביב משחק הכדורגל של ישראל נגד ארגנטינה שהיה אמור להתקיים ביום שבת הקרוב באצטדיון טדי בירושלים. נבחרת ארגנטינה הודיעה שהיא מבטלת את המשחק שתוכנן וכך משחק ארגנטינה ישראל בוטל רשמית.

רוכשי הכרטיסים שהצליחו לרכוש כרטיסים דרך חברת ההפקה "לאן", יקבלו את כספם המלא בחזרה. אך מה קורה עם רוכשי הכרטיסים ביד שנייה? זהו תחום אפור שאין אחריות וביטחון על הכסף שעברתם עבור רכישת הכרטיסים.

יש לדבר עם מוכר הכרטיסים ממנו ביצעת את הרכישה, ולדרוש את הכסף בחזרה. אל תוותרו! יש לבדוק היכן אותו מוכר קנה את הכרטיסים לפני כן ולבדוק אם הוא אמור לקבל החזר כספי שאותו יצטרך להעביר אליכם. דרשו את הסכום המלא ואם לא איימו בתביעה ותלונה במשטרה כנגד אותו מוכר.

ישראל נגד ארגנטינה

נבחרת ארגנטינה מגיעה למשחק ידידות מול נבחרת ישראל במשחק שייערך באצטדיון טדי בירושלים בתאריך ה-9.6.2018 בשעה 21:30. המשחק של ארגנטינה בישראל יהיה המשחק האחרון לפני מונדיאל 2018 ברוסיה, בו הנבחרת תשתתף וכנראה, כמו תמיד, תדהים את העולם.

מכירת הכרטיסים הראשונה יוצאת לדרך ביום שבת בשעה 21:00 עם 5,000 כרטיסים ראשונים שינתנו לרכישה למנויי נבחרת ישראל למוקדמות אירופה 2018 בלבד. יום למחרת, יום ראשון בשעה 21:00, נפתחה מכירת הכרטיסים לכולם.

ישראל - ארגנטינה

יום שבת, 9 ביוני 2018, 21:30

מיקום

אצטדיון טדי ירושלים

כרטיסים

כרטיסים

44 ₪ - 825 ₪

שתפו לחברים ולמשפחה את המידע על המכירה:

WhatsApp Facebook Telegram Twitter Google+ Pinterest Tumblr Email

עדכון: הכרטיסים אזלו תוך 28 דקות מרגע פתיחת המכירה. ניתן למצוא כרטיסים ברשת דרך קניית כרטיסים ביד שנייה, על-ידי אנשים שקנו כרטיסים ומוכרים אותם בעקבות סיבות שונות באתר יד 2 וקבוצות פייסבוק. חשוב להדגיש שיש להיזהר מספסרות ברשת (קניית כרטיסים יקרים מהמחיר המקורי) ומכרטיסים מזויפים.

שימו לב למחיר שבו הוצע לכם הכרטיס לבין המחיר המקורי בו נקנה הכרטיס. בנוסף, שימו לב שעל כל כרטיס רשום את שמו של קונה הכרטיס.

מחירי הכרטיסים למשחק

  • קטגוריה 3: מאחורי השערים למעלה ובצדדים עולה 44-88 ש"ח, המחיר הנמוך לנוער ולחיילים.
  • קטגוריה 2: מאחורי השער עולה 60-115 ש"ח
  • קטגוריה 1: לאורך המגרש עולה 170 ש"ח
  • מקומות כסף: לאורך המגרש למטה 445 ש"ח
  • מקומות VIP: כרטיס שיכלול ארוחה, חניה ומזכרת – 825 ש"ח


מבצעים והנחות: חברת שופרסל היא נותנת החסות הראשית, וקיבלה אלפי כרטיסים למשחק. לפי עובדת בחברה, שופרסל יצאה במבצע ללקוחות הקונים ב-50 ש"ח ומעלה, יקבלו אפשרות להיכנס לאתר ולקנות כרטיסים למשחק. בחברת שופרסל טוענים שהמבצע נגמר, למרות שלא ראינו שום פרסום עליו.

 

 

אנו ממשיכים לעדכן כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

 

 

בחודשים האחרונים נערכו שבועות של משא ומתן מתיש כדי להביא את נבחרת ארגנטינה לישראל, שעולה לקופת המדינה 2.7 מיליון שקלים, וחלומם של אוהדי הכדורגל בישראל יתגשם וליאו מסי יגיע לשחק בישראל באצטדיון טדי בירושלים. המפיקים מבטיחים שמסי ישחק בטוח ולא ישב על הספסל, אחרי חוזה שנחתם בניהם לבינו שיקבל על כל דקת משחק 50 אלף דולר.

הביקור האחרון של נבחרת ארגנטינה בארץ הקודש היה בשנת 1998, אז במסגרת משחקי ההכנה למונדיאל בצרפת, שיחקה הנבחרת נגד ישראל גם באצטדיון טדי במשחק שהסתיים 1:1 עם שער של נג'ואן גרייב מצד הארגנטינאים ושער של חיים רביבו מצד ישראל. ב-1986, שיחקו השתיים באצטדיון רמת גן במשחק שהסתיים 2:7 לישראל.

ישראל נגד ארגנטינה - כרטיסים

קיימים 30 אלף כרטיסים למשחק הכדורגל של נבחרת ישראל נגד ארגנטינה. מחירי הכרטיסים נעים בין כמה עשרות שקלים למאות שקלים וניתן לרכוש כרטיסים במחירים מגוונים. כרטיסים זולים ביותר הם לחיילים ונוער שיעלו 44 ש"ח, כרטיס למבוגר ב-88 ש"ח ואילו המקומות הטובים באצטדיון יעלו כבר מאות שקלים ומעל 500 ש"ח לכיסא.

מכירת הכרטיסים תחל ביום ראשון בתאריך 27 במאי בשעה 21:00 במשרד הכרטיסים 'לאן'. יום קודם לכן, יום שבת בשעה 21:00, תיפתח מכירה של 5,000 כרטיסים למנויי נבחרת ישראל למוקדמות אירופה 2018.

משרד הכרטיסים מסר שבעקבות הביקוש הרב לכרטיסים, קודם לכן תידרשו להירשם להזמנת הכרטיסים ורק לאחר מכן יודיעו לכם אם תוכלו לרכוש כרטיסים או לא.

ישראל נגד ארגנטינה

יום שבת, 9 ביוני 2018, 21:30

מיקום

אצטדיון טדי ירושלים

כרטיסים

כרטיסים

44 ₪ - 825 ₪

אנו ממשיכים לעדכן כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים על מכירת הכרטיסים!

הביקוש לכרטיסים למשחק של נבחרת ישראל וארגנטינה למשחק הוא חריג ביותר, יותר מ-600 אלף פניות לרכישת כרטיסים התקבלו בחברת ההפקה.

כדי למנוע מצב כמו במשחק האימון באנגליה שבו המונים באו לראות את מסי והוא ישב על הספסל, התחייבה חברת ההפקה הפרטית שאחראית על האירוע לשלם לנבחרת ארגנטינה 50,000 דולר על כל דקת משחק של מסי - הקוסם של הדשא. בנוסף, עוד 3 מיליון דולר שישולמו על ההגעה לארץ.

כרטיסים לישראל ארגנטינה יד שנייה

מכירת הכרטיסים לישראל ארגנטינה אומנם אזלה במהירות, אבל יש מי שהצליח לרכוש כרטיסים למשחק והבין שאפשר לעשות מזה כסף. באתרים המאפשרים מכירות כמו יד 2 ופייסבוק ניתן למצוא כרטיסים למשחק אבל במחירים פוקעים.

כך למשל, כרטיס שעלה 170 ש"ח מוצע למכירה ב-750 ש"ח. באתר VIAGOGO המציע כרטיסים יד שנייה ברשת שהרשות להגנת הצרכן כבר הוציאה אזהרה חמורה כנגד האתר, המחירים מגיעים לשיא וכרטיסים באתר נמכרים ב-190 יורו ועד 240 יורו לכרטיס, בזמן שבפועל מחירי הכרטיסים נעים בין כמה מאות שקלים בלבד בהתאם למיקום המושב.

היזהרו מספסרות כרטיסים

בעקבות הביקוש הגדול לכרטיסים, ישנם גורמים ואנשים שמנצלים לרעה את הביקוש ומוכרים כרטיסים יקרים יותר מאלה שבמקור, כדי לעשות כסף - עליכם ובראשם אתר viagogo. כאשר קונים כרטיסים ביד שנייה, חשוב לבדוק את מחיריהם המקורי ולבדוק אם הם לא כרטיסים מזויפים. לשם כך, בנינו לכם מדריך מפורט על איך להיזהר מספסרות כרטיסים יקרים ומזויפים, שיעזור לכם רגע לפני שאתם קונים כאלה. המדריך בעמוד הבא.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

ככה נראה המשחק האחרון בין לישראל ארגנטינה, צפו:

ביקורות על מכירת הכרטיסים

סאגת הכרטיסים לישראל ארגנטינה ממשיכה להדהד בעקבות ביקורות שנעשה ניצול פוליטי ומסחרי בנוגע לכרטיסים ומבקר המדינה נכנס לתמונה כדי לבדוק את התנהלות משרד התרבות בעניין.

על מה כל המהומה? לקיום המשחק והבאת קבוצת ארגנטינה ומסי לישראל אחראים הפקה פרטית וממשלת ישראל. אם ההפקה הפרטית הייתה אחראית לבדה על האירוע, הם היו יכולים לעשות מה שברצונם עם כרטיסים. אבל אז, התערבב כסף של ממשלת  ישראל בכסף ממשלם המיסים ואז כל דבר לא לגיטמי במהלך האירוע יכול לעלות לביקורת.

משרד התרבות קיבל לידיו 200 כרטיסים שהתאפשרו לו בעקבות שמימן בסכום של 2.7 מיליון ש"ח את העברת המשחק מאיצטדיון סמי עופר שבחיפה לאיצטדיון טדי בירושלים. הכסף נלקח מהקרן לחגיגות 70 לישראל.

כל הרוחות צעקו בגלל שזה לא נשמע לגיטמי שעובדיו משרד התרבות יקבלו כרטיסים בזמן שמאות אלפי ישראלים ניסו להזמין כרטיסים למשחק ולא יכלו בגלל שרוב הכרטיסים הלכו לספונסרים ומקורבים.

בעקבות הביקורת וההתערבות של מבקר המדינה, החליטו במשרד התרבות לוותר על רכישת הכרטיסים למשחק. לאן הכרטיסים ילכו ואיך יהיה ניתן לרכוש את 200 הנ"ל? ככל הנראה הם יעברו לתושבי הפריפרייה שיזכו לכרטיסים בחינם כדי לראות את מסי משחק על המגרש.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.