גדי וילצ'רסקי סטנדאפ - לוח הופעות 2020, כרטיסים, מחירים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 15:27

תקציר הופעה של גדי וילצ'רסקי סטנדאפ

גדי וילצ’רסקי, האיש עם המגפון, לוחם החופש ואביר הלגליזציה בישראל, יוצא בהופעות סטנדאפ חדשות על כל מה שנחנקנו ממנו בישראל, על המציאות הכנענית ההזויה פה ועל האבהות הטרייה שלו לצד המאבק לשחרור צמח הקנאביס בארץ.

גדי וילצ’רסקי כרטיסים ולוח הופעות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום

מחירי הכרטיסים משתנים בהתאם למיקום המופע ולתאריך. ההזמנה מתבצעת אונליין באמצעות משרדי הכרטיסים הרשמיים לפי לוח ההופעות מעל.

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

אודות גדי וילצ'רסקי

גדי וילצ’רסקי החל את דרכו כקומיקאי בישראל בשנת 2003, במסגרת ערבי הבמה הפתוחה במועדון התל אביבי “קאמל קומדי קלאב” המפורסם, ובהמשך שימש כחבר קבוע עד שנת 2008 במועדון. במקביל, גדי הופיע בערבי אלתור במועדון צוותא תל אביב.

החל משנת 2005 הופיע במסגרת מופע החימום של הקומיקאי רועי לוי, עד שנת 2007, אז יצא במופע יחיד שנקרא “גבירותיי ורבותי” מאת גדי וילצ’רסקי. בשנת 2009 יצא במופע יחיד בשם “עושה עבודה מהצחוק” של שלום אסייג וכן השתתף בתוכניות טלוויזיה.

גדי שיתף פעולה עם חן מזרחי והשניים עלו בתוכנית "שותפים".

הודעה: אנחנו רוצים להבהיר שתמונת התקריב של גדי וילצ'רסקי בו חובש משקפיים אדומות ובפיו נחשי גומי שייכת לצלם מיכאל נחמיאס. אנחנו מתנצלים בפני מיכאל נחמיאס, לא הייתה לנו כוונה לפגוע ביצירתו וכן כל הקרדיט שייך רק לו

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.