• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-22/05/2021, 10:38

בקצרה על הופעה של ישראל קטורזה סטנדאפ

ישראל קטורזה, מהקומיקאים האהובים והמצליחים ביותר בישראל, מעלה מופע בידור שמשקף לצופים את החיים שלהם עצמם.

המופע של ישראל קטורזה נשען על נושאים שנוגעים לכולנו: מערכות יחסים, משפחה, קריירה בשילוב עם גידול ילדים והכל בערבוביה מתובלת בצחוק ורצינות, שנוגעת ללב ומשעשעת עד דמעות. המופע של קטורזה נשען לא מעט על חוויותיו שלו עצמו, כאב במשפחה מרובת ילדים ונשוי ותיק.

ישראל קטורזה כרטיסים לוח הופעות 2021

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום
כרטיסים

במהלך 2021, ישראל קטורזה משתתף בהצגה החדשה: פיפטי פיפטי פיפטי.

ההופעות הסטנדאפ של ישראל קטורזה מתקיימות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. ההופעות הקרובות של קטורזה יתקיימו במהלך שנת 2021.

המימיקות המזוהות עמו משלימות את הסיפורים על ענייני היום-יום שמעסיקים אותו, ומבטאות את המבט ההומוריסטי שבו הוא מסתכל על כל מה שמתרחש מסביבו.

כרטיסים לישראל קטורזה, הנחות, מחירים מוזלים

מכירת הכרטיסים לקטורזה - מופע סטנדאפ מתקיים בימים אלה. מחירי הכרטיסים נעים במחירים משתנים בהתאם לבחירת מיקום המופע. ישנם מבצעים והנחות על כרטיסים למופעים משתנים לחיילים, סטונדטים וגימלאים בהצגת תועדת חוגר.

אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

הופעה של ישראל קטורזה

גם אחרי שנים של ניסיון על הבמות ואינספור הופעות סטנדאפ, קטורזה מצליח לחדש בכל מופע מחדש ונזהר שלא "ליפול" למלכודת סטנדאפיסטית ידועה של "ירידות על הקהל".

הצופים במופע שלו, הם אמנם חלק בלתי נפרד מההופעה, אבל אף אחד שמגיע, בניגוד למופעים אחרים, לא צריך לחשוש מלשבת בשורה הראשונה.

המופע הוא הצגה לכל דבר וקטורזה פשוט נותן הצצה לחייו שלו, תוך כדי שהוא מציב מראה בפני כל אחד מהאנשים באולם, שכולם בשלב כזה או אחר מוצאים את עצמם נשפכים מצחוק בכיסא.

אם בכל זאת מצאתם את עצמכם באינטראקציה עם קטורזה במהלך ההופעה- תהיו בטוחים שהוא לא יביך, לא ישפיל ולא יירד עליכם – אלא יגרום לכם לצחוק, פשוט ככה.

על הקריירה של ישראל קטורזה

קטורזה בן ה-50 סוגר כעשרים וחמש שנה על הבמות, קריירה ארוכה שהתחילה מיד עם השחרור שלו מהצבא כאשר החל ללמוד משחק בבית הספר של יורם לוינשטיין. בנוסף ללימודי המשחק קטורזה למד קריינות ב"מכללת גבע" ואפילו סיים תואר ראשון בתקשורת וניהול.

את הפריצה הגדולה שלו בטלוויזיה שהפכה אותו למוכר בכל בית בישראל, קטורזה חייב לדודו טופז המנוח, שנתן לו פינת סטנד אפ בתוכנית שלו, אבל את פרסומו הראשוני הוא קיבל אצל שדרן הרדיו דידי הררי, בתפקיד "צוגה" שגילם בתוכניתו. 

קריירת הסטנד אפ המפוארת של קטורזה החלה בשנת 1993 במופע שהציג בכל רחבי הארץ, אשר עירב- אז כמו היום- קטעי  סטנד אפ ומערכונים אינטראקטיביים עם קהל הצופים.

המשפחה של קטורזה

קטורזה של שנות התשעים התבגר לא מעט, והפך מרווק לנשוי, מאב טרי לאב לשבעה ילדים – אך הנושאים שבהם עוסקת ההופעה מצליחים לגעת בצעירים ובמבוגרים כאחד. אשתו של ישראל קטורזה היא סורלה קטורזה, שאין מופע שלא מזכיר אותה ואת הילדים כחלק מההומור שלו.

מלבד הופעות הסטנד אפ שלו, שמאז ומתמיד מלאות עד אפס מקום, קטורזה הופיע בכמה סרטים ישראלים ידועים כמו: "סוף העולם שמאלה", "שושלת שוורץ", "הלהקה האחרונה בלבנון" ואחרים.

קטורזה היה חבר פאנל קבוע בתוכנית הטלוויזיה "מועדון לילה" בהנחיית ארז טל לצד אבי נוסבאום, אורי חזקיה ואחרים, הנחה שעשועון בשם "מי למעלה", לצידו של טל, ושיחק בהצגות ילדים רבות.

סטנדאפ קטורזה מתאים לכולם

כאומן בעל כל כך הרבה יכולות, אין ספק שישראל קטורזה תפס מקום של כבוד בשורה הראשונה של אומני ישראל. בהופעה של קטורזה תמצאו תיכוניסטים לצד צופים בני שישים ושבעים, שחלקם מגיעים לצפות בו בפעם השנייה והשלישית.

בנוסף לכך שהוא מופיע בפני קהל, קטורזה אוהב להיות קהל בעצמו ונצפה בהופעה של שלמה ארצי בשורות הראשונות ואף שר שיר עם ארצי. צפו בוידאו:

בנוסף, היה כקהל בהצגת הביכורים של קרן פלס לילה אחד באפריל וקרן אף העלתה אותו לבמה. צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.