עדי אשכנזי סטנדאפ - לוח הופעות 2021, כרטיסים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-28/04/2021, 17:38

הקומיקאית הישראלית עדי אשכנזי ממשיכה להצחיק את כולנו במופע סטנדאפ שני שאיתו מופיעה ברחבי הארץ. המופע כולל בתוכו סטנדאפ על דברים שמצחיקים את כולנו במהלך היום, דיבורים על זוגיות ועל דברים אישיים שחוותה בזוגיות והריון. מכירת הכרטיסים מתקיימת, ותוכלו כרטיסים למופע של האישה האהובה והמצחיקה בישראל.

עדי אשכנזי לוח הופעות סטנדאפ 2021

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום

ההופעות של עדי אשכנזי מתקיימות מצפון ועד דרום ברחבי ערים במדינה. עדי אשכנזי הופעות קרובות יתקיימו ברחבי הארץ, לעת עתה מופיעה באולם צוותא תל אביב, תיאטראות ואולמות נוספות מצפון ועד דרום. 

עדי אשכנזי כרטיסים הנחות, מבצעים והטבות

הנחות על כרטיסים לעדי אשכנזי כרגע לא קיימים מבדיקה ברשת. אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

מה קורה במופע של עדי אשכנזי?

במופע סטנדאפ של עדי אשכנזי היא מדברת על גברים ודברים שמעצבנים אותה (וגם אותנו) בחיי היום יום, וגם על חוויות על הריון ולידה שעברה וכל מה שקורה אחרי. ביחד, מגיע מופע סטנדאפ מצחיק במיוחד של האישה המובילה של הסטנדאפ הישראלי.

היא כבר לא צריכה להוכיח כלום. היא שם, בפסגה. הסינדרלה שנזרקה מבית ספר למשחק, היא כבר מזמן המלכה הבלתי מעורערת של עולם הבידור הישראלי. אישה קטנה שסוחפת קהל גדול.

היא עשתה דרך ארוכה מהטלוויזיה החינוכית בה השתתפה בתוכנית "יש מצב", משם לפינה בתוכנית של יאיר לפיד, עד לאישה היחידה שכבשה עם השטויות שלה את לב הפריים-טיים בטלוויזיה. דרך ארוכה כנגד כל הסיכויים.

צפו בקטע קורע של אשכנזי על הריון מתוך המופע החדש:

אודות עדי אשכנזי

עדי אשכנזי היא אולי אחת הנשים המצחיקות ביותר בישראל עם הופעות סטנדאפ ברחבי הארץ, תוכנית בפריים טיים הישראלי בערוץ 12 קשת שזוכה לרייטינג מרשים, יוצאת עדי אשכנזי לסיבוב הופעות סטנדאפ ברחבי הארץ.

בעזרת התבוננות המצחיקה שלה, היא מצליחה להצחיק על דברים שקורים לכל אחד מאיתנו אם זה בזוגיות, בעבודה ובחיים עצמם.

עדי בראיון חושפני ומדברת על הכל, צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.