שלומי קוריאט סטנדאפ - לוח הופעות 2022, כרטיסים, מחירים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/12/2021, 13:13

שלומי קוריאט בסיבוב הופעות חדש וקורע מצחוק. למי שעדיין לא היה בהופעה, שלומי קוריאט הוא קומיקאי מטורף אשר מצליח להצחיק את הקהל מהפיצ׳יפקס הכי קטן וזה לא משנה עד כמה הנושא אותו הוא מציג מזערי ומגוחך, הוא יצליח להביא את זה בהפוכה ולגרום לכם להתגלגל מצחוק.

שלומי קוריאט לוח הופעות סטנדאפ 2022

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום
כרטיסים

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

ההופעות סטנדאפ של שלומי קוריאט מתקיימות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. מחיר כרטיס משתנה בהתאם לבחירת המופע.

ראו גם: הרשימה המלאה של כל מופעי סטנדאפ ברחבי הארץ.

שלומי קוריאט כרטיסים, הנחה, הטבות

מכירת הכרטיסים לסטנדאפ של שלומי קוריאט מתקיים בימים אלה. מחיר כרטיס משתנה בהתאם לבחירת מופע.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק שלומי קוריאט - תוכלו להיקרע מצחוק מעוד עשרות מופעי סטנדאפ שזמינים באתר.

שלומי קוריאט במופע סטנדאפ

כמו כל סטנדאפיסט טוב, שלומי מספר את הבדיחות שהוכנו מראש ובדיחות חדשות מאולתרות אותן הוא יספר בהופעה. הוא מצליח להישאר טבעי ונינוח וליצור אינטראקציה טובה עם הקהל שלו, תוך כדי לאלתר ולהמציא בדיחות תוך כדי ההופעה. מה שהופך את מופע הסטנדאפ להרבה יותר כיפי ומלא הומור.

שלומי קוריאט יכול להמציא לכם בדיחות על דברים שאפילו לא העליתם בדעתכם. מנושא הדייטינג, נישואים וילדים ועד לעקיצות יתוש בישבן.

בגלל שהוא מהדור הקודם, יכול שלומי להביא את הבדיחות של האולד- סקול, אבל הוא לא מבוגר מידיי כך שהוא גם מצליח להתאים את בדיחותיו גם לצעירים שיושבים בקהל. לכן, הבדיחות שלו יכולות להתאים לכמה גילאים ותרבויות ומגזרים.

קורות חייו של שלומי קוריאט

שלומי קוריאט התחיל את הקריירה שלו בתור שחקן בגיל דיי צעיר, לאחר שלמד בית הספר למשחק ״בית צבי״ וקיבל תפקיד ראשי במחזה של ״שייקספיר״ הנקרא ״מידה כנגד מידה״, אך לא זכה למספיק הכרה כשחקן למרות התפקיד שגילם.

לאחר מכן, החליט לקחת את יכולת החיקוי שלו צעד קדימה וחבר אל שני הבדרנים יובל סמו ואופיר לובל, יחד הם קראו לעצמם ״שלישיית פרוזק״.

שלישיית פרוזק

השלושה כתבו סצנות קומיות להופעות שלהם, שהיו פשוט קורעות מצחוק ונחקקו במוחן של כל מי שצפה בהופעות שלהם. כולם זוכרים את קטעי המופע שלהם כמו, רומיאו יוליה עם הבמאי מישל, וכמו כן, גם את סצנת אולם הקולנוע של השלישייה, בה שלומי ויובל היו הבולטים ביותר.

כבר אז הפגין שלומי את היכולת לאלתור על הבמה בנוסף לטקסט הכתוב.

כמה שנים לאחר שבנה את המוניטין שלו כקומיקאי, שוב פנה שלומי לכיוון תפקידי משחק רציניים יותר וקיבל את אחד התפקידים הראשיים בסדרה ״הבורר״ כאבי הטחול אסולין, אשר אחרי כן, פתח בפניו דלתות לעוד תפקידים רבים אחרים כמו תפקיד בסדרה "ישראל" שכתב הקומיקאי ישראל קטורזה.

שלומי קוריאט היום

כיום הוא חזר אל ימיו כקומיקאי ורבים יזהו אותו כ״מורדי״ מתוכנית הטלוויזיה האהובה ״שנות השמונים״ בהפקת שלום אסייג ואחיו מני, שם הוא אחד הדמויות הבולטות והמצחיקות ביותר.

זאת ועוד, במאי 2017 שעברה כבש שלומי את בימות הסטנדאפ בסיבוב הופעות בארה״ב וכרגע חזר להופיע בהופעות יחיד כסטנדאפיסט בארץ וכותב את בדיחותיו וכמובן כמו שכבר נאמר, הוא מוסיף להן עוד שנינות במהלך ההופעה עצמה. 

חייו האישיים של קוריאט

בשנת 2004 התחתן שלומי עם אורית. למרות הקשיים העומדים בפני זוגות נשואים, הם נשואים עד היום ויש להם שלושה ילדים.

שלומי ואשתו אורית קוריאט מתגוררים בפתח תקווה. לצד התהילה והעושר החומרי אשר הם בידו המשגת, שלומי דואג לשמור על חיים פשוטים ולא לנקר עיניים. בנוסף, הוא מוודא שלא להיכנס לפוליטיקה וענייני דת אשר הם דבר אישי ואינדיבידואלי לכל אדם באשר הוא.

עכשיו שקראתם אודותיו, כל מה שנותר לכם הוא לקנות כרטיס להופעת הסטנדאפ שלו. ההופעה היא כשעה וחצי ומרוב צחוק תתכווץ לכם הבטן ויכול להיות שתכאיב קצת - כמובן במובן הטוב של המילה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.