אותלו תיאטרון מלנקי - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 21:06
(צילום: מארק צו)

תיאטרון מלנקי מציג עיבוד חדש לאחד המחזות המפורסמים ביותר של ויליאם שייקספיר, אותלו. הפקה זו מעבדת מחדש את הדרמה בצורה עכשווית, ומדגישה את הרלוונטיות הנצחית שלה. בבימויו של מיכאל טפליצקי ובכיכובו של גיל פרנק בתפקיד אותלו, ההצגה מעלה נושאים כגון מורכבויות חברתיות, דילמות אישיות והטבע ההרסני של חולשות אנושיות. העיבוד בולט בזכות הפרספקטיבה הרעננה שלו על הקלאסיקה, ומדגיש מדוע אותלו נותר יצירה חיונית של ספרות ותיאטרון, המסוגלת ליצור תהודה בחברה העכשווית.

אותלו כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון מלנקי תל אביב
לרכישה
9 כרטיסים מחיר: 96₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון מלנקי תל אביב
לרכישה
28 כרטיסים מחיר: 96₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון מלנקי תל אביב
לרכישה
39 כרטיסים מחיר: 96₪

הנחות ומחירים מוזלים

כרגע מוצעים כרטיסים מ-96 ש"ח לכרטיס. מלאי הכרטיסים מוגבל.

ראו גם: הצגות מומלצות

פרטי האירוע ומידע שימושי

אותלו תיאטרון מלנקי צפוי להתקיים מ-8 במרץ עד 16 באפריל 2024 בתל אביב-יפו. משך זמן ההצגה: שעה ו-40 דקות.

הרלוונטיות העכשווית של אותלו

למרות שנכתב לפני למעלה מארבע מאות שנה, אותלו שומר באופן מדהים על עוצמתו ורלוונטיותו בעולם המודרני. זה בעיקר בגלל שהנושאים שהוא חוקר - קנאה, כוח, דעות קדומות חברתיות וההשלכות הטרגיות של חולשה אנושית - הם אוניברסליים ונצחיים.

ההפקה של אותלו בתיאטרון מלנקי מדגישה אלמנטים אלה, ומפנה תשומת לב לאופן שבו נושאים אלה ממשיכים להתקיים בחברה של ימינו. בפרט, התיאור של אותלו כאאוטסיידר בתרבות דומיננטית מהדהד דיונים עכשוויים על גזע, זהות ושייכות.

העיבוד הזה מזמין את הקהל להרהר ברלוונטיות המתמשכת של המחזה, ומדגים כיצד עבודתו של שייקספיר ממשיכה להציע תובנות עמוקות על המצב האנושי והמבנים החברתיים המעצבים את חיינו.

פרטי ההפקה: צוות השחקנים והצוות היצירתי

ההפקה של אותלו בתיאטרון מלנקי מובאת לחיים על ידי צוות שחקנים מבריק וצוות יצירתי עם חזון רענן. גיל פרנק בתפקיד ראשי והמאתגר של אותלו, ומעניק הופעה עוצמתית שלוכדת את הרגשות המורכבים של הדמות ואת נפילתו הטרגית. משחקת מולו דודו ניב בתור יאגו הערמומי, שתיאורה מוסיף עומק לחקירת הבגידה והמניפולציה של המחזה. הצוות המוכשר כולל גם את הדס עייל בתור דסדמונה, שתמימותה וכוחה זורחים, ובראק פרידמן וכסניה מרקוס בתפקידים של קסיו ואמיליה, בהתאמה.

תחת הבימוי המיומן של מיכאל טפליצקי, ההפקה נהנית מעיצוב הבמה המדמיין של אלכסנדר ליסיאנסקי והמוזיקה המקורית של יבגני לויטאס, ויוצרת חוויה מרתקת וסוחפת.

נושאים שנחקרו בהפקת תיאטרון מלנקי

ההפקה של אותלו בתיאטרון מלנקי מתרכזת בנושאים שהופכים את המחזה לכה עמיד ומרשים. בלב ההפקה הזו נמצאת החקירה של אהבה בוערת והפוטנציאל שלה לרדת לקנאה הרסנית. עיבוד זה מתמודד גם עם המורכבויות של החברה, במיוחד עם התמקדות בנושאים של זהות, דינמיקת כוח וההשלכות של החרגה. יתר על כן, הוא בוחן את ההשפעה של פוליטיקה זדונית ושמועות כוזבות, ומדגיש עד כמה קל לתמרן את האמת ואת ההשפעות ההרסניות שעלולות להיות לכך על יחידים ועל מערכות היחסים שלהם.

מדוע ההפקה הזו היא חובה

ההפקה של אותלו בתיאטרון מלנקי בולטת כחובה לראות מכמה סיבות משכנעות. ראשית, הבימוי החדשני והפרשנות הרעננה נושפים חיים חדשים לקלאסיקה של שייקספיר, מה שהופך אותה לנגישה ורלוונטית לקהל עכשווי. הביצועים המלאי ניואנסים של הקאסט, במיוחד גיל פרנק בתור אותלו, מביאים עומק של רגש ומורכבות לדמויות שמהדהדות עם סוגיות חברתיות ודילמות אישיות של ימינו.

בנוסף, השימוש היצירתי של ההפקה בעיצוב במה ובמוזיקה מקורית משפר את סיפור הסיפור, ומטביע את הקהל בעולם הטראגי של אותלו ודסדמונה. שילוב זה של קאסט מוכשר, בימוי יצירתי וסיפור על זמני שמסופר ברגישות מודרנית מבטיח שההפקה הזו של אותלו מציעה חווית תיאטרון ייחודית ועמוקה.

לסיכום, בין אם אתם חובבי שייקספיר או סתם מחפשים דרמה מרתקת, אותלו של תיאטרון מלנקי הוא חקירה מרתקת של אהבה, קנאה והמצב האנושי.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!