אני פה בגלל אשתי - כרטיסים מוזלים ב-105 ש"ח, הנחות ולוח הצגות 2023

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-23/06/2023, 13:49

אני פה בגלל אשתי

ההצגה אני פה בגלל אשתי ממשיכה לכבוש את ישראל בסערה כמופע בידור מצליח מאוד. קומדיה סוערת זו, שעובדה על פי מחזהו הבימתי המקורי של איזו ליבוביץ' והתעוררה לחיים על ידי כתיבתו ובימויו של גדי צדקה, בוחנת את הניסיונות והתלאות העומדים בפני שלושה זוגות ישראלים מובהקים.

אני פה בגלל אשתי כרטיסים ולוח הצגות 2023

מחירים: החל מ-105 ש"ח לכרטיס. מלאי הכרטיסים מוגבל. הרכישה מתבצעת בצורה מקוונת, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
בת ים
בת ים, היכל התרבות בת ים
לרכישה
כרטיסים: 94 145₪
גני תקווה
גני תקווה, מרכז הבמה - אולם אודיטוריום
לרכישה
כרטיסים: 61 145₪
נתניה
נתניה, היכל התרבות העירוני נתניה - האודיטוריום
לרכישה
כרטיסים: 84 145₪
חולון
חולון, תיאטרון חולון
לרכישה
כרטיסים: 84 145₪
כפר סבא
כפר סבא, היכל התרבות כפר סבא – בית יד לבנים
לרכישה
כרטיסים: 95 145₪
ראשון לציון
ראשון לציון, היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון
לרכישה
כרטיסים: 118 145₪
כפר סבא
כפר סבא, היכל התרבות כפר סבא – בית יד לבנים
לרכישה
כרטיסים: 89 145₪
קיבוץ גן שמואל
קיבוץ גן שמואל, היכל התרבות מנשה בגן שמואל
לרכישה
כרטיסים: 91 145₪
נהריה
נהריה, היכל התרבות נהריה
לרכישה
כרטיסים: 30 145₪
נס ציונה
נס ציונה, היכל התרבות נס ציונה
לרכישה
כרטיסים: 31 145₪
אשקלון
אשקלון, היכל התרבות אשקלון
לרכישה
כרטיסים: 60 145₪
ירושלים
ירושלים, תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה - אולם שרובר
לרכישה
כרטיסים: 70 145₪
יקנעם
יקנעם, תיאטרון יקנעם
לרכישה
כרטיסים: 48 145₪
מעלה אדומים
מעלה אדומים, היכל התרבות מעלה אדומים
לרכישה
כרטיסים: 26 145₪

לוח ההצגות מתקיים ברחבי הארץ ומתעדכן כל הזמן בעמוד.

אני פה בגלל אשתי הנחות, כרטיסים מוזלים, הטבות

הזמנת כרטיסים לאני פה בגלל אשתי מבצעת בצורה מאובטחת אונליין דרך משרד כרטיסים רשמי. החל מ-81 ש"ח לכרטיס (מלאי הכרטיסים מוגבל).

משך זמן ההצגה: שעה ו-40 דקות

ראו גם: הצגות מומלצות - הרשימה המלאה

הסיפור והדמויות

העלילה עוקבת בכאמור אחר 3 זוגות כשהם מגיעים למפגשי טיפול קבוצתיים בהנחיית ד"ר "הפי מריג", מטפלת לא שגרתית המתמחה בסיוע לזוגות נשואים לנווט באתגרי החיים. כל זוג מתמודד עם הבעיות הייחודיות שלו, ומגלה שצחוק אכן עשוי להיות התרופה הטובה ביותר בכל הנוגע לריפוי מערכות היחסים שלהם.

שחקנים ומשתתפים

צוות השחקנים המוכשר כולל את יניב פולישוק, סופי צדקה, גיל ודרשה ועוד, המביאים עומק והומור למסעה של כל אחת מהדמויות. רשימת שחקנים מלאה: משתתפים: יניב פולישוק, סופי צדקה/מעיין אשכנזי, גיל וסרמן/ אסף פרי, דניאל היב/שרי גבעתי, מורן מלכה, פיני טבגר, יובל אברמוביץ.

תהליך היצירה

הגישה החדשנית של גדי צדקה לסיפור ולבימוי זורחת לכל אורך ההצגה, ומצליחה להתאים את המחזה הבימתי למדיום חדש. עינו החדה לפרטים ויכולתו לאזן בין הומור ללב הופכים את אני פה בגלל אשתי לחוויה בלתי נשכחת עבור הקהל. כתיבתה המיומנת של צדקה לוכדת את מהותם של זוגות ישראלים מודרניים תוך החדרת הסיפור לנושאים רלוונטיים ודיאלוג מרתק.

השפעה על הקהל וקליטתו

אני פה בגלל אשתי מהדהד בקרב צופים מכל תחומי החיים, בזכות הנושאים הרלוונטיים וההופעות המרתקות שלו. הקהל יכול בקלות לראות את עצמו במאבקים של הדמויות, למצוא נחמה והומור בחוויות המשותפות שלהם. הצלחת ההצגה היא עדות לכוחו של הצחוק ולחשיבות של טיפול חזיתי בבעיות בזוגיות. ככל שהשמועה מתפשטת על הקומדיה הבלתי נשכחת הזו, יותר ויותר אנשים נוהרים לראות על מה כל הבאזז.

לקחים ומסקנות

מעבר לצחוקים, אני פה בגלל אשתי מציע שיעורים חשובים על תקשורת, פשרה ואמפתיה. על ידי צפייה במסעות של הדמויות, הקהל יכול לקבל תובנה על מערכות היחסים שלהם ואולי אפילו למצוא קצת בהירות נחוצה. המופע משמש תזכורת לכך שאהבה יכולה לכבוש את כולם, אבל רק אם שני בני הזוג מוכנים לעבוד יחד ולהתמודד עם האתגרים שלהם עם חוש הומור.

לסיום, אני פה בגלל אשתי מספק ערב בידור מצחיק ומעורר מחשבה שיגרום לקהל לפקפק במערכות היחסים שלהם ואולי למצוא תשובות בדרך. עם התערובת הייחודית של הומור, לב ופרשנות תרבותית, אסור לפספס את החוויה הקומית הבלתי נשכחת הזו.

 

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!