בבצ'יק ההצגה בית ליסין - כרטיסים מוזלים בהנחה ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 16:24
בבצ'יק כרטיסים.jpg
(צילום: מיכל חלבין)

תיאטרון בית ליסין גאה להציג את בבצ'יק, קומדיה רומנטית מקסימה מאת ידי יהונתן אינדורסקי, יוצר הסדרה עטורת השבחים "שטיסל". ההצגה מפגישה נושאים של מסורת, נדיבות, משפחה ועסקים במחזה מלא בצחוק, אהבה ושיעורים לחיים. מי הם השחקנים? איך רוכשים כרטיסים? ואיפה תקבלו הנחות? כל הפרטים.

בבצ'יק כרטיסים ולוח הופעות 2024

כרטיסים בהנחה לכל גולשי האתר: ההזמנה מתבצעת בצורה קלה, נוחה ומאובטחת ממשרד כרטיסים רשמי בלחיצה על כפתור "לרכישה".

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 1
לרכישה
60 כרטיסים מחיר: 91-105₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 1
לרכישה
46 כרטיסים מחיר: 91-105₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 1
לרכישה
59 כרטיסים מחיר: 91-105₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 1
לרכישה
66 כרטיסים מחיר: 91-105₪

הנחיות ומידע חיוני

משך זמן הצגה: שעה ו-40 דקות. לא תותר כניסה למאחרים. מפיקים: תיאטרון בית ליסין והיכל התרבות ראשון לציון.

בבצ'יק הנחות, מחירים מוזלים והטבות

כרטיסים במחירים מוזלים החל מ-71 שקלים (מלאי הכרטיסים מוגבל. ההנחות והמחירם משתנים). בתיאטרון מחיר רגיל 250 ש"ח. ההנחות בתוקף לעת הרכישה. מארגן האירוע רשאי להפסיק את המבצע בכל עת.

בבצ'יק - העלילה

במרכז העלילה עומדת משפחת בבצ'יק והקללה המסתורית שרודפת אותם מדורי דורות. כל אחד מבני המשפחה נכנע לקללה זו ביום הולדתו ה-57, והותיר אחריו מורשת אפופת מסתורין. כשיודל בבצ'יק מתקרב סנטימטרים ליום הולדתו ה-57, הוא מוצא את עצמו עומד בפני החלטה חשובה. מי יירש את מסעדת בבצ'יק האהובה שלו, סמל למורשת משפחתו ולעבודה הקשה?

הקרב על הירושה

כאן, יונה וחצק'ל, שני בניו של יודל נכנסים לתמונה. יונה, הבן הצעיר, מלא אנרגיה, תשוקה וחלומות להמשיך את העסק המשפחתי. חצק'ל, לעומת זאת, הוא הבן הבכור הממולח שחוזר לעיר לאחר היעדרות ארוכה, ונראה שהוא מעוניין יותר להבטיח את חלקו בירושה מאשר לשמר את המורשת המשפחתית. המתח בין שני האחים מגיע לנקודת רתיחה כאשר הם מתחרים על השליטה במסעדה ועל אישורו של אביהם.

משולש אהבה נפרש

כאילו לא די בדרמה המשפחתית, היריבות בין האחים מקבלת תפנית סוערת עוד יותר כאשר מרים יפצ'יק, אהבת ילדותם, נכנסת לתמונה. יופייה ושנינותה של מרים רק התחזקו עם השנים, והפכו אותה לפרס שאי אפשר לעמוד בפניו הן עבור יונה והן עבור חצק'ל. התחרות על חיבתה מוסיפה נדבך נוסף למערכת היחסים המתוחה ממילא של האחים, ודוחפת אותם לשיאים חדשים בחיפושם אחר הניצחון.

מסעו של יונה לשבור את הקללה

כשהוא מבין שהוא עלול לאבד הכל, יונה יוצא למסע נועז כדי לחשוף את הסוד מאחורי הקללה המשפחתית. בדרך, הוא פוגש את מלאך המוות, אשר נחוש לתבוע חיים נוספים של בבצ'יק. האם יונה יצליח להערים על ישות אחרת זו ולהציל את משפחתו מגורלם האומלל?

במהלך הרפתקה זו, הדמויות שלנו חוות צמיחה רגשית וטרנספורמציה אישית. בעודם מנווטים בין אתגרי האהבה, המשפחה והמורשת, הם לומדים שיעורים חשובים על מה שחשוב באמת בחיים – שיעורים שיהדהדו אצל כל אחד מחברי הקהל.

ראו גם: הצגות מומלצות - רשימת הצגות שלא כדאי לפספס בתיאטרון

בבצ'יק - שחקנים

שחקני ההצגה הם: דניאל גל, רוברט הניג, אופיר וייל, יניב לוי, חי מאור, מאי קשת ועוד.

שורה תחתונה

בהצגה זו, תיאטרון בית ליסין מציע חקירה נוגעת ללב של רוח האדם לנוכח מצוקות. אהבה, צחוק ומורשת משתלבים זה בזה כשמשפחת בבצ'יק מתעמתת עם העבר, מחבקת את ההווה ומעצבת את עתידה. אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם לחזות בסיפור הבלתי נשכח הזה ממקור ראשון – הבטיחו את הכרטיסים שלכם עוד היום והצטרפו אלינו לערב מלא בסיפורים קסומים וביצועים שובי לב.

הצגות תאיטרון - הרשימה המלאה

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!