• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/04/2023, 08:27

סרט הקאלט גבעת חלפון אינה עונה בעיבוד בימתי חדש בתיאטרון הבימה. משה קפטן על הבימוי, ניצה שאול וטוביה צפיר יחזרו לתפקידיהם המיתולוגיים. כל הפרטים על ההצגה, רכישת כרטיסים, לוח הצגות לימים הקרובים ועוד באתר.

גבעת חלפון אינה עונה לוח הצגות 2021

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

לוח ההצגות של גבעת חלפון אינה עונה יתקיימו בתיאטרון הבימה לאורך כל השנה. ההצגה מתקיימת באולם רובניא. לוח הצגות מלא ורכישת כרטיסים אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי בקישור הבא.

גבעת חלפון אינה עונה כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים

מכירת כרטיסים לגבעת חלפון אינה עונה ההצגה מתקיימת בימים אלה. מחיר כרטיס בהנחה החל מעשרות שקלים בלבד כולל דמי טיפול - כרטיסים מוזלים לעומת המחירים בקופות. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין באמצעות הקישור הבא במשרד הכרטיסים בראבו.

מלאי הכרטיסים מוגבל!

משך ההצגה: שעה ו-45 דקות.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק גבעת חלפון - עוד מאות הצגות איכותיות מחכות לכם באתר Ticketsi.

בקצרה על גבעת חלפון אינה עונה ההצגה הבימה

התסריט הסאטירי של אסי דיין ונפתלי אלטר על החוויה בשירות המילואים של צה"ל מקבל שידרוג על הבמה וקופץ עשרות שנים קדימה לנכדם של סרג'יו קונסטנזה ושפרה חסון שמבקש לדעת מה קרה אז בגבעת חלפון וחושף אותנו לסיפורים שעוד לא הכרנו.

העלילה של גבעת חלפון הבימה

תיאטרון הבימה עושה רות סוף למילואים: המחזאי דניאל לפין לוקח את התסריט של "גבעת חלפון" צעד אחד קדימה. התסריט שכתב אסי דיין ונפתלי אלטר התמקד כידוע בחבורת מילואימניקים בשנת 1976.

המחזה החדש לוקח את הסיפור לשנת 2018, שם נכדם של סרג'יו קונסטנזה ושפרה חסון מתחיל לחקור אחר משפחתו כחלק מעבודת שורשים לבית הספר. במהלך עבודת המחקר שמבצע, מנסה הנכד להבין את הריב הגדול עם דוד ג'ינג'י ומדוע שתי המשפחות לא מדברות מזה מספר שנים ויחד עם זאת הוא נחשף לדמויות מהעבר שהשפיעו על המשפחה.

במהלך ההצגה, נגלה את אותם דמויות משמעותיות מהעבר שהיו בדיונות של מדבר סיני בשנת 1976 לאחר מלחמת ששת הימים ומה איתם היום? כל זאת ועוד לצד שירי הסרט שישולבו בהצגה יהיו כחלק מההומאז' המטורף לסרט שהפך לנכס צאן ברזל בישראל.

גבעת חלפון אינה עונה שחקנים

שחקני ההצגה גבעת חלפון אינה עונה של תיאטרון הבימה: קובי מאור, משה אשכנזי, שלומי קוריאט, טל מוסרי, רוי מילר, טוביה צפיר, ניצה שאול, סנדרה שדה, יעל עמית, רוני דלומי (שמשחקת גם בהצגה מיקה שלי בהבימה) ועוד.

על הבימוי אחראי משה קפטן, על המחזה כאמור דניאל לפין (שאחראי על הסדרה החיים זה לא הכל בכיכובו של אבי קושניר), ניהול מוסיקלי ליאור רונן.

שימו לב: להצגה נעשה ליהוק כפול לחלק מהתפקידים. ניתן לברר את הליהוק מראש לכל תאריך עם שירות לקוחות הבימה.

גבעת חלפון דמויות

דמויות הסרט המיתולוגי הם סרג'יו קונסטנזה אותו גילם ישראל פוליאקוב ז"ל, ויקטור חסון - שייקה לוי, סמל-ראשון רפאל מוקד ("ג'ינג'י") - אריה מוסקונה, שפרה חסון - מיקי קם, יעל (יעלי) חסון - ניצה שאול ועוד.

גבעת חלפון אינה עונה הסרט

הסרט גבעת חלפון אינה עונה צולם במשך כמעט חודש בחולות ניצנים שבדרום. תקציב הסרט עמד על 300 אלף דולר, מתוכם 50 אלף דולר היו שכרם של חברי הגשש החיוור על השתתפותם.

הסרט הצליח למכור כ-672 אלף כרטיסים בקופות, למרות הביקורות השליליות של מבקרי הקולנוע הישראליים.

בשנת 2008 אסי דיין ז"ל תכנן את סרט ההמשך של גבעת חלפון, אך בעקבות פטירתו של ישראל פוליאקוב באוקטובר 2007, הודיע אסי דיין שהוא מבטל את תסריט הסרט שנכתב בשם "גבעת חלפון השנייה".

גבעת חלפון אינה עונה שירים

כחלק מהסרט וההצגה, שירי הגשש החיוור ובניהם שיר הנושא המיתולוגי "גבעת חלפון" יבוצע על ידי השחקנים ויקבל עיבוד חדש במהלך המחזה. שיר נוסף הוא "תן לשים ת'ראש על דיונה" שבוצע בסרט המקורי ויבוצע גם בהצגה החדשה.

גבעת חלפון אינה עונה ביקורות וקישורים נוספים

ביקורות רבות על גבעת חלפון ההצגה. ריכזנו עבורכם את הביקורות במובילות על ההצגה:

וואלה תרבות - ביקורת מלאה ומפורטת על גבעת חלפון אינה עונה ההצגה בוואלה תרבות.
הארץ - ביקורת נוספת על ההצגה גבעת חלפון אינה עונה בארץ.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!