החותנת תיאטרון העברי לוח הצגות 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-27/07/2023, 12:35
(צילום: יוסי צבקר)

החותנת סובבת סביב חייהם של יוגב ומיקה נויפלד, זוג מודרני מתל אביב שתמיד מעודכן בטרנדים האחרונים ובמסעדות הטובות ביותר. הם נהנים מחיים מושלמים לכאורה עד שעולמם לוט בערפל עם הגעתה של אמה של מיקה, שבאה להתארח אצלם. הביקור הבלתי צפוי הזה מכניס את חייהם של בני הזוג לסחרור, ויוצר סדרה של סיטואציות מצחיקות ומעוררות הזדהות.

החותנת כרטיסים ולוח הצגות 2023

לוח ההצגות של החותנת מתקיים ברחבי הארץ. מחירים: 95 ש"ח לכרטיס. הזמנת כרטיסים אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

החותנת הנחות והטבות

כרגע מוצעים כרטיסים ב-95 שקלים.

כמה זמן נמשכת ההצגה?

שעה וחצי.

החותנת - העלילה

במרכז ההצגה עומדים יוגב ומיקה נויפלד, זוג אופנתי המתגורר בתל אביב. יש להם הכל - שנינות, קסם ואצבע על הדופק של הנקודות החמות האחרונות של העיר. עם זאת, עולמם המושלם לכאורה משתבש כאשר אמה של מיקה מגיעה לשהייה ממושכת. כשהיא מתמקמת בחייהם, יוגב ומיקה צריכים לנווט בין האתגרים והקונפליקטים שעולים מהדינמיקה המשפחתית החדשה.

האישיות וההומור מעוררי ההזדהות של יוגב ומיקה הופכים אותם מיד לחביבים על הקהל. ההתלוצצות והכימיה ביניהם מרגישות אותנטיות, ויוצרות תחושת חיבור שהופכת את הלהיט הקומי של המחזה לעוד יותר קרוב לבית. כאשר בני הזוג מתמודדים עם אורחת הבית החדשה שלהם, הם לומדים שיעורים חשובים על אהבה, משפחה, ואת החשיבות של גילוי מחדש של חובותיהם ותחומי האחריות שלהם.

מי השחקנים בהצגה החותנת?

שחקני ההצגה החותנת הם: ענת מגן שבו, שמעון כהן / טוביה צפיר, ליאת גורן, תומר שרון, יעל עמית, גיל וסרמן / גיא לואל.

הנושאים שעולים בהצגה

החותנת מתעמקת בנושאים שהופכם את ההצגה לחוויה מעוררת הזדהות עבור מגוון רחב של קהלים. המחזה נוגע באתגרים של הורים מזדקנים, בטבעה המתפתח של האהבה, ובחובה לגלות מחדש ולטפח אהבה זו כשהחיים משתנים. נושאים שמכים אקורד עם צופים שחוו מצבים דומים או שהיו עדים למאבקים ולניצחונות של הוריהם וחותניהם.

ההומור בהצגה

החותנת מלאה ברגעים קומיים בלתי נשכחים שמשאירים את הקהל עם צחוק מתגלגל. מההלם הראשוני מהגעתה של אמה של מיקה ועד לניסיונותיהם הנואשים של בני הזוג לנווט את מצב החיים החדש שלהם, ההצגה היא רכבת הרים בלתי פוסקת של צחוק. ההומור נגזר לעתים קרובות מהאבסורד של מצבים יומיומיים, מה שהופך אותו ליותר מעורר הזדהות ומהנה.

לעתים קרובות הצופים מוצאים את עצמם מעורבים באופן מלא בהצגה, צוחקים יחד עם הדמויות ומשתפים במסע הרגשי שלהם. התזמון הקומי המבריק של המחזה, הדיאלוגים השנונים ורגעי החיבור האמיתיים יוצרים חוויה בלתי נשכחת שמשאירה את הצופים מבודרים ונרגשים כאחד.

שורה התחתונה

לסיכום, החותנת היא הצגת קומדיה מעוררת הזדהות שחוגגת את החיים, האהבה והדינמיקה המשפחתית. באמצעות הסיפור המרתק שלה, הדמויות החביבות והנושאים המחברים שלה, ההצגה מציעה לקהל חוויה מצחיקה ומחממת שמהדהדת. בין אם אתם מתמודדים עם חמותכם או פשוט מחפשים בילוי לילי מהנה בתיאטרון, החותנת היא הצגת תשאיר אתכם צוחקים, בוכים ומגלים מחדש את חשיבות האהבה והמשפחה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!