היורשת בית ליסין - כרטיסים, הנחות, ביקורת, לוח הצגות 2019

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 20:00

תקציר היורשת בית ליסין

היורשת של תיאטרון בית ליסין הוא מחזה בכיכובה של רבקה מיכאלי המציג סיפור מלחמת הירושה בין בני משפחה, אשר יוצר חיכוכים ומעלה זיכרונות וכאבים ישנים בין כולם וכמעט גורם לפירוק המשפחה. 

בגיל 80 מצליחה מיכאלי לייצר דמות אמינה של סבתא מרירה השולטת ביד רמה על נכדיה, שכולם מושפעים מדעותיה והיא, למעשה, הגורם העיקרי לשבר המשפחתי.

את רבקה מיכאלי הנהדרת מלווים סוללת שחקנים צעירים ופחות ידועים, ביניהם מאי קשת בתפקיד הבת היורשת, יניב לוי בתפקיד הבן שנושל מהצוואה של אמו, ונעה בירון ואלירן הרוש שממלאים את תפקיד בני הזוג של הילדים המסוכסכים.

היורשת לוח הצגות 2019

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של היורשת של תיאטרון בית ליסין מתקיים בימים אלה ברחבי הארץ. ההצגות הקרובות יתקיימו בבית החייל תל אביב ומרכז דוהל. מחירי הכרטיסים החל מ-72 ש"ח רק לגולשי האתר בהזמנה אונליין באמצעות האתר הבא.

היורשת כרטיסים, הנחה, מחירים

מכירת הכרטיסים להצגה היורשת בית ליסין יצאה לדרך ומתקיימת בימים אלה. מחירי הכרטיסים בקופות מגיעים ל-200-250 ש"ח, אבל גולשי האתר מקבלים הנחה מיוחדת ומשלמים החל מ-72 ש"ח כולל דמי טיפול לכרטיס. ההזמנה מתבצעת אונליין באמצעות האתר הבא.

אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים! ולא רק היורשת - תוכלו לקרוא עוד הצגות מומלצות ששווה לדעת.

עלילת היורשת, מחזה

ענייני צוואות וירושה היו מאז ומתמיד עניין שביר בתוך משפחות, ועל בסיס זה סובבת ההצגה "היורשת", שהיא דרמה ישראלית שכתבה גורן אגמון. אגמון היא מחזאית שאחראית להצלחות תיאטרון כמו "מכתבים לנועה", "עלמה ורות" ו-"בית מרקחת שטרן-בלום" - הצגות שעלו בעבר בהצלחה רבה בתיאטרון בית ליסין.

את ההצגה ביים אלון אופיר שביים הצגות תיאטרון רבות והעיד על עצמו כי רבקה מיכאלי, המככבת בתור הסבתא בהצגה, היא גיבורת ילדותו.

גילה של מיכאלי אינו מורגש בהצגה התזזיתית הזו, שכן היא לא מפסיקה לזוז על הבמה ולמלא באמינות רבה את תפקיד סבתא מלכה, אשר מסכסכת בין נכדיה נגה ועופר, אחים משני אבות שונים שאמם הלכה לעולמה.

האם המנוחה כתבה בצוואתה כי הירושה שלה תעבור לנגה בלבד ולא לעופר, ומכאן מתחיל סיפור מורכב ומלא בסודות ושקרים, המתגלה טפח אחר טפח במהלך ההצגה, הנמשכת כשעה ועשרים דקות.

היורשת שחקנים

את רבקה מיכאלי לא באמת צריך להציג – פרס מפעל חיים של התיאטרון הוענק לה לא מזמן, לאחר שמילאה במשך עשרות שנים תפקידים מגוונים על הבמות וכמובן גם בטלוויזיה.

לצידה על הבמה של "היורשת" מככבים שני שחקנים צעירים ומוכשרים – מאי קשת בתפקיד נגה, ויניב לוי בתפקיד עופר. נועה בירון ואלירן הרוש ממלאים בחן רב את תפקידם של בני הזוג של האחים, והם מצליחים לרכך מעט את האווירה הקשה והכבדה של ההצגה.

היורשת בית ליסין ביקורת הצגה

ב"היורשת" יש לא מעט הומור וגם כאב, והיא מכילה רגעים קומיים רבים לצד הרגעים הדרמטיים והעמוקים יותר, כאשר האחראים לכך הם, למרבה ההפתעה, דווקא השחקנים הפחות מוכרים אשר בתחילה נדמה כי יעמדו בצילה של מיכאלי הגדולה – ולא כך הדבר.

הכישרון הרב של החבר'ה הצעירים הופך את הדמויות לעגולות ומורכבות, כאלו שסוחפות את הקהל אחרי סיפורן המוכר בכל משפחה ישראלית כמעט. התפקיד של מיכאלי הינו למעשה תפקיד משנה, אך באופן טבעי הקהל הולך שבי אחריה - כל שורה שהיא מוציאה מהפה מייצרת התרגשות, והרבה פעמים גם גלי צחוק רמים ברחבי האולם.

המשחק ב"היורשת" הינו, ללא יוצא מן הכלל, משובח ביותר – והשחקנים מצליחים להביא לידי ביטוי את כל הרבדים העמוקים ביותר של סיפור העלילה המפותל, הנחשף לאיטו ומשאיר את הקהל בתחושה נהדרת לאחר הצפייה בהצגה הפשוטה אך יוצאת הדופן הזו.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.