הכל נשאר במשפחה הצגה - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-04/04/2024, 15:55

הכל נשאר במשפחה של התיאטרון העברי היא הצגה חדשה על סדרת הקומדיה האייקונית משנות ה-70, בהשתתפות השחקנים הידועים טוביה צפיר, סנדרה שדה, יניב פולישוק ועוד רבים וטובים. הנה כל הפרטים:

הכל נשאר במשפחה כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים בהנחה אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ראשון לציון
ראשון לציון, היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון
לרכישה
14 כרטיסים מחיר: 81₪

מחירים והנחות

כרגע מוצעים כרטיסים מוזלים במכירה מוקדמת ב-81 ש"ח בלבד. מלאי הכרטיסים מוגבל.

משך זמן הצגה

שעה וחצי.

ראו גם: 10 הצגות מומלצות

העלילה

ההצגה מעבירה את הנושאים פורצי הדרך של הסדרה המקורית להקשר ישראלי עכשווי, ומציע פרספקטיבה חדשה על נושאים שנותרו רלוונטיים כיום כפי שהיו לפני חצי מאה.

הסדרה המקורית, הידועה בתיאור הגלוי שלה של סוגיות חברתיות דרך עדשתה של משפחה ממעמד הפועלים, עוצבה מחדש על ידי התיאטרון העברי כדי שתתאים לקהל הישראלי. העיבוד שומר על מהותו המקורי, תוך התמקדות בנושאים של שינוי חברתי, דינמיקות משפחתיות והתנגשויות תרבותיות, אך מחדיר לתוכו טעמים מקומיים ונושאים עכשוויים הרלוונטיים לחברה הישראלית.

שיתוף פעולה עם היוצרים המקוריים

הפקת הכל נשאר במשפחה בתיאטרון העברי נהנית משיתוף פעולה משמעותי עם יוצרי הסדרה המקורית, "עד שהמוות יפריד בינינו".

מעורבותם של היוצרים המקוריים מספקת אותנטיות ותובנות יקרות ערך לגבי הניואנסים של הדמויות ולעומק התמטי של הסדרה, ומאפשרת לעיבוד לשמור על שלמות העבודה המקורית. השותפות מבטיחה שהגרסה הבימתית תישאר נאמנה לרוח ולכוונה של הקלאסיקה הטלוויזיונית, תוך כדי מתן חופש יצירתי שמתאים את החומר לקהל הישראלי.

אודות הכל נשאר במשפחה

הכל נשאר במשפחה צצה כסיטקום בשנות ה-70 בארצות הברית, כשהיא לוכדת את מהותה של החברה האמריקאית דרך עדשת משפחה. הסדרה התמקדה בארצ'י בונקר, פועל שמרן ארכיטיפי. עם התנהגותו הגסה, השוביניזם שלו והשקפותיו הדעות הקדומות, דמותו שימשה כמראה למתחים החברתיים של אמריקה באותה תקופה.

דרך תיאורה הקומי אך הנוגע ללב של האינטראקציות של ארצ'י עם משפחתו ושכניו, העמיקה בנושאים של גזענות, שמרנות והפער הבין-דורי. הייתה זו התמודדות נועזת זו עם נושאים שנויים במחלוקת, עטופים בפורמט נגיש של קומדיית מצבים.

בישראל, הכל נשאר במשפחה שודרה במהלך שנות ה-70 ותחילת שנות ה-90. הסדרה שודרה בערוץ 1 ולאחר מכן בערוץ 3 ובערוץ הילדים.

בשורה התחתונה

לסיכום, הכל נשאר במשפחה השאירה חותם בל יימחה על ההיסטוריה של הטלוויזיה, ואפילו זכתה בפרסים פרסים רבים, כולל גלובוס הזהב ואמי לסדרת הקומדיה הטובה ביותר. ההשפעה המתמשכת כסדרה פורצת דרך שניצלה הומור כדי לנווט ולבקר סוגיות חברתיות, עולה עכשיו כהצגת תיאטרון בישראל. אל תפספסו!

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!