• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-28/01/2024, 16:07

מחזמר הלהקה בעיבוד מוזיקלי שובה לב לסרטו של אבי נשר, בבימויו של צדי צרפתי, לוקח את הצופים למסע נוסטלגי בתולדות ישראל. השילוב העוצמתי של עלילה קסומה, צוות שחקנים מהמם ופסקול בלתי נשכח יוצר חוויה שמהדהדת עמוק בתרבות הישראלית. איך תרכשו כרטיסים מוזלים, מידע על הנחות נוספות ולוח הצגות.

הלהקה כרטיסים ולוח הופעות הצגות 2024

מחירים: 139 ש"ח, ויש מבצעים והנחות וכרטיסים מוצעים החל מ-99 ש"ח. מקומות ישיבה מעולים באולם! הרכישה מתבצעת בצורה מקוונת ממשרד כרטיסים רשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
איירפורט סיטי
איירפורט סיטי, היכל התרבות איירפורט סיטי
לרכישה
56 כרטיסים מחיר: 139₪
קרית מוצקין
קרית מוצקין, היכל התיאטרון קריית מוצקין
לרכישה
66 כרטיסים מחיר: 139₪
נתניה
נתניה, היכל התרבות העירוני נתניה - האודיטוריום
לרכישה
56 כרטיסים מחיר: 139₪
נס ציונה
נס ציונה, היכל התרבות נס ציונה
לרכישה
53 כרטיסים מחיר: 139₪
מודיעין
מודיעין, היכל התרבות מודיעין מכבים רעות
לרכישה
57 כרטיסים מחיר: 139₪
כפר סבא
כפר סבא, היכל התרבות כפר סבא – בית יד לבנים
לרכישה
57 כרטיסים מחיר: 139₪
ראשון לציון
ראשון לציון, היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון
לרכישה
75 כרטיסים מחיר: 139₪

לוח הופעות-הצגות המחזמר מתקיים ברחבי הארץ מצפון ועוד דרום.

הלהקה הנחות, כרטיסים מוזלים, הטבות

רכישת כרטיסים בצורה מאובטחת אונליין דרך הקישור הבא או לפי לוח ההופעות מעל. הנחות ומבצעים על כרטיסים: משרד הכרטיסים מציעים לעיתים הנחות, יש להתעדכן ולעקוב אחרינו.

כרטיסים החל מ-99 ש"ח בפתח תקווה. מלאי הכרטיסים מוגבל.

עלילת מחזמר הלהקה 2024

עלילת הסרט מתרחשת לאחר מלחמת ששת הימים, ועוקבת אחר חייה של להקה צבאית בזמן שהם מנווטים בין אהבה, שנאה, חברויות ובגידות. הסיפור לוכד את מהותו של עידן שחלף, ומשקף את החלומות והשאיפות של דמויותיו. בעוד חברי הלהקה מתמודדים עם אתגרים ויוצרים קשרים, חוויותיהם משקפות את השינויים החברתיים הגדולים יותר שהתרחשו בישראל באותה תקופה. הנרטיב המשכנע הזה לא רק מבדר אלא גם מספק צוהר לעברה של האומה.

הפסקול הבלתי נשכח

המוזיקה של הלהקה משמשת תזכורת רבת עוצמה להיסטוריה המשותפת של ישראל. שירים איקוניים המופיעים במחזמר הפכו לשם נרדף לתרבות הישראלית וממשיכים להדהד בקהלים בכל הגילאים. הקשר הרגשי בין המוזיקה לקהל אינו ניתן להכחשה, שכן הפסקול מעורר תחושות של נוסטלגיה וגאווה. על ידי שילוב מנגינות נצחיות אלה, הלהקה מבטיחה כי מורשתה של תקופה חשובה זו בתולדות ישראל תישמר לדורות הבאים.

ההשפעה התרבותית והמורשת של הלהקה

כהשתקפות של עברה של ישראל, ללהקה חשיבות תרבותית משמעותית. הנושאים המוצגים במחזמר, כמו אהבה, חברות ונאמנות, הם אוניברסליים וממשיכים להיות רלוונטיים לקהל של היום. על ידי שימור זיכרונות מתקופה שבה ישראל חוותה שינוי מהיר, "הלהקה" ממלאת תפקיד מכריע בעיצוב הזהות התרבותית של האומה. ההשפעה של הפקה זו חורגת מעבר לבמה, שכן היא מעודדת את הצופים להרהר בקשרים שלהם להיסטוריה של ישראל ולהתחשב בערכים המגדירים את החברה שלהם.

מחזמר הלהקה מציעה הזדמנות ייחודית לקהל לחיות מחדש את ההיסטוריה של ישראל דרך סיפור מחמם לב של מוזיקה, אהבה וחברות. השילוב של עלילה קסומה, צוות שחקנים מוכשר ופסקול בלתי נשכח יוצר חוויה עוצמתית שחוגגת את עברה של ישראל תוך הדהוד בקרב הקהל העכשווי. אל תחמיצו את ההזדמנות לצאת למסע הנוסטלגי הזה ולהתחבר מחדש למורשת העשירה של התרבות הישראלית.

משתתפים ושחקנים במחזמר

אנסמבל השחקנים המוכשר, הכולל את דב נבון, ענבל ביבי, שי המבר, נופר סלמן ואחרים, מפיח חיים בדמויות המורכבות של "הלהקה". כל שחקן מביא את כישוריו ותשוקתו הייחודיים לבמה, ויוצר מופעים בלתי נשכחים המותירים רושם מתמשך על הקהל. הרקע והחוויות המגוונות שלהם תורמים לאותנטיות של ההפקה, ומאפשרים לצופים להתחבר לדמויות ברמה עמוקה יותר.

אביב הבמאי: דב נבון 
נועה: ענבל ביבי / נוי הלפרין
מיקי: שי המבר / ליאור בן יהודה
דני: עדי אלון
מלי: נופר סלמאן/ אילי עלמני
דטנר: תום גרציאני/גיל ארי כהן
מוטי: גל פופולר / מיכאל גבעתי 
יפצ'וק: לירון ויגדור 
אורלי: מיה צפיר / דנה לוי
שולה: נוי עזריה 
בזוקה: אופיר מרטין
בני: ליעם פינטו
ליכט: תומר סנה
דורון: ים רפאלי
שרי: ירדן מרחבי
אנטנה: דניאל חסין/דניאל אביטל/לידור מנקדי

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!