• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-08/06/2023, 03:50

כל הפרטים על המחזמר "זה אני" בתיאטרון הקאמרי שחוזר לבמה אחרי הפסקה! כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים, לוח הצגות מעודכן ופרטים על העלילה, שחקנים וביקורת בעמוד זה.

עלילת המחזה מביאה את סיפורה של משפחת טולדנו, משפחה ירושלמית דתית. עלילת ההצגה עוקבת אחר בני המשפחה במסע להגשמת חלומותיהם עם הבחירה בין ערכי המשפחה לבין הגשמה עצמית. בהצגה משולבים שירי אייל גולן שסוחפים בצורה מדהימה את הסיפור כולו.

זה אני המחזמר לוח הצגות 2022

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

משך ההצגה: שעתיים ורבע, כולל הפסקה

זה אני כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים והטבות

מכירת כרטיסים לזה אני המחזמר יצאה לדרך. כרטיסים מוזלים בהנחה של 50% הנחה! החל מ-155 ש"ח לכרטיס כולל דמי טיפול במקום 350 ש"ח מחיר מלא בקופות. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין דרך הקישור הבא.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק זה אני - עוד מגוון של הצגות תיאטרון מחכות לכם באתר Ticketsi.

אודות זה אני מחזמר עם שירי אייל גולן

תיאטרון הקאמרי עולה במחזמר חדש בשם "זה אני" שמבוסס על שריו של אייל גולן. את המחזמר מביים מאור זגורי, שכתב וביים את הסדרה "זגורי אימפריה" וביים את "שבאבניקים".

זגורי מספר, שהרעיון למחזמר נוצר בעקבות פניה של צביקה הדר ודורון מור שפנו אליו בהצעה לפני כשנתיים לכתיבת מחזמר שיבוסס על שיריו הרבים של אייל גולן, שחלקם הפכו למושמעים ביותר בישראל.

זה אני - עלילה וסיפור המחזמר

עלילת המחזמר מביאה את סיפורם של משפחת טולדנו המתגוררת בירושלים ומורכבת מאב ואם ושלושת בנותיהם. יחד, הם מנהלים את "התזמורת הספרדית הירושלמית".

האב, נפתלי טולדנו מבקש בקשה לקראת זקנתו: להעביר את ניהלו ש התזמורת לשלוש בנותיו, שלא מביאות עניין לרשת את ניהול התזמורת ולהמשיך את מורשתו.

שלושת הבנות הן מיראבל השמרנית, נרי המרדנית ואדריאנה הצעירה שאף מנגנת בתזמורתו של אביה. אדריאנה חולמת על קריירה מוזיקלית שבה היא תתגייס ללהקת חיל החייל, אך המשפחה החרדית אוסרת על שירת נשים.

היא מחליטה ללכת בדרך של הגשמת חלומה ויוצאת למסע של הגשמת החלום והקשיים העומדים להגשמתו בין ערכי המשפחה לבין הגשמה עצמית. במה אדראינה תבחר?

יחד עם הסיפור המרתק, ישולבו כאמור שיריו של אייל גולן, שיהפכו את הסיפור למרגש וסוער ביותר.

זה אני - רשימת שחקנים של המחזמר

רשימת שחקנים לפי סדר א-ב: עדי אלון, איציק כהן, יסמין לוי, מורן מזור, ספיר סבן, נופר סלמאן, לואי עלי, יוסי שיטרית, שמרית ששון.

חברי הלהקה: שחר אבורמן, אור אדרעי, איתי אונגר, עודד אזולאי, ניצן אשל, ברק ביטון, הדר דדון, יובל הבה, עידו חומסקי, ויקי חלמי, לירון לוי, נועם ליברמן, נוי מישון, אדווה רפאל, עמית שושני

זה אני - ביקורת מחזמר

ביקורות הגולשים ברשת:

"תמיד יש לי מה להגיד אחרי הופעה או הצגה אבל אחרי הצגה זה אני אתמול אין לי מילים פשוט מושלם. הצגה מדהימה ומרגשת ועוצמתית עד דמעות, סיפור מדהים עם עלילה מטורפת, שחקנים וזמרים מציונים ומרגשים.

סיפור שנכנס ישר ללב, משמח, עצוב והכל ביחד, מראה מסר עצום ומיוחד ונותן לראות בסיפור את כל גוונים שיש בארץ שלנו: יהודים, ערבים, חילונים, דתיים, אלמנות ויתומים, הכל ביחד משלב את סיפורים שיש לנו בארץ המדהימה שלנו.

יצירה ענקית עם מסר ענק ומיוחד. לכו לראות מומלץ בחום רב תהנו כל רגע".

הייתם בהצגה? מוזמנים לרשום את הביקורת שלכם כאן למטה בתגובות ונפרסם.

ביקורות וקישורים נוספים:

וואלה תרבות - ביקורת על המחזמר זה אני באתר וואלה תרבות.
מאקו - ביקורת על זה אני המחזמר באתר מאקו.
ynet - אורין ויינברג בביקורת על המחזמר זה אני באתר ynet.

כמה מילים על זה אני מאת מאור זגורי

מאור זגורי שכתב וביים את המחזמר, פנה תחילה על-פי פרסומים לתיאטרון הבימה כדי להציג אותו שם אבל שבתיאטרון הלאומי החליטו לסרב. תיאטרון הקאמרי ראו את הפוטנציאל הטמון בהצגה וכיום עולים עם המחזמר הגדול.

הביקורות הן חשובות, אבל בסופו של דבר המבחן האמיתי הוא מבחן הקהל ואם הקהל יתן ציון מעולה למחזמר, הקהל ימשיך להגיע ואלה יהיו התוצאות והביקורות האמיתיות של המחזמר.

ביקורות לא תמיד בעד המחזמר זה אני

בעקבות הפרסום על עליית המחזמר, הגיעו ביקורות רבות הטוענות שאין מקום על הבמה למחזמר עם שיריו של אייל גולן בעקבות פרשת הקטינות שאיתה התמודד לפני כמה שנים. אייל אומנם לא הורשע ואבא שלו הואשם וישב בכלא, אבל עדיין נשאר לגולן כתם אצל כמה אנשים.

בעקבות המחזמר, השד העדתי יצא שוב מהבקבוק והדעות בעד ונגד שוטפות את המדינה, כאשר נשמעות דעות רבות על כך ש'טענות הנגד' הן אמירות גזעניות שאותם אנשים שמביעים אותן לא יכולים לקבל שירים ים-תיכוניים ותרבות מזרחית כחלק מהתרבות של תיאטרון הקאמרי.

דורון קרן, שחקן הקאמרי שלח למנהליו מכתב בו הוא רושם "השאיפה הנצחית 'קהלים חדשים' או 'לדופק קופה' או 'למכור' ו'להביא שלאגר', שמה תמיד כסף מצד אחד ותרבות וערכים בצד השני. להרוויח זה לא בושה. מה כן בושה? כשאנחנו מתחבאים מאחורי מילים גדולות כמו אמנות, חופש הביטוי ופנייה לקהלים אחרים תוך התעלמות מעוול ושפל מסורי".

הסערה סביב עליית המחזמר זה אני

שש שנים לאחר שהתפוצצה הפרשה "משחקי חברה", הזמר אייל גולן שוב עומד במרכזה של סערה: עם פרסום התוכנית השנתית של תיאטרון הקאמרי לשנה הבאה, שכולל גם מחזמר בשם "זה אני" ובו משולבים שיריו של הזמר.

רן גואטה, מנכ"ל התיאטרון הקאמרי מסר "אני חושב שצריך לשמור על פרופורציות. בסופו של דבר - שירים של אייל גולן, שזכה בכל כך הרבה פרסים על יצירות שלו, על שירים שלו. אז השילוב של השירים שהוא ביצע - עדיין אני חושב שהגבול של הדבר הזה הוא הגיוני ובסדר".

עם פרסום הדברים יצא פורום יוצרות התיאטרון בישראל במחאה נגד העלאת המחזמר בתיאטרון הקאמרי. חברות הפורום התייחסו לתקציר עלילת המחזה, ולפיו הוא עוסק בבין היתר בעצמה נשית. לדבריהן, הן מוצאות טעם חריף לפגע בכך שתכנים מהסוג הזה יזדהו עם דמותו השנויה במחלוקת להגדרתן של אייל גולן.

בתיאטרון הקאמרי סירבו להתייחס או להגיב באופן רשמי, ושחקנים ושחקניות נמנעו מלהתבטא באופן פומבי בנושא. נראה שבעוד שעולם קמפיין me to זוכה לתמיכה גורפת, בישראל ערכי הקמפיין עומדים במבחן יום-יומי.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!