• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/12/2021, 12:54

תיאטרון בית ליסין מעלה את ההצגה הנאהבים והנעימים, המבוססת על אחד מסיפוריו הקצרים של יצחק בשביס זינגר שנוגעים לזהות מינית ומגדרית ולאהבה גאה בישיבה דתית. עכשיו, הסיפור המופלא מגיע לבית ליסין בעיבוד עכשווי, תוסס ומלא הומור. כל הפרטים על עלילת ההצגה ומידע על רכישת כרטיסים מוזלים בהנחה ולוח הצגות מעודכן לשבועות הקרובים באתר.

הנאהבים והנעימים לוח הצגות 2022

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

לוח ההצגות של הנאהבים והנעימים בתיאטרון בית ליסין מתקיים בתאריכים שונים לפי לוח ההצגות המעודכן לשנת 2022, שמתעדכן כל הזמן עם מועדים חדשים על-פי משרד הכרטיסים בראבו, בהתאם לפתיחת מועדים חדשים.

משך זמן ההצגה: שעה וחצי

הנאהבים והנעימים כרטיסים מוזלים בהנחה, הנחות

הזמנת כרטיסים להצגה הנאהבים והנעימים מבצעת בצורה קלה ומאובטחת דרך משרד הכרטיסים הרשמי. כרטיסים מוזלים המחל מ-116 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח למזמינים אונליין דרך הקישור הבא.

אודות הנאהבים והנעימים ההצגה

עיבוד בימתי קסום לסיפורו הקלאסי של חתן פרס נובל, י. בשביס-זינגר. מה קורה ששני תלמידי ישיבה מתאהבים? הם לומדים בחברותא ומתאהבים זה בזה, אבל המשפחות מאיצות בהם להתחתן - עם אישה כמובן. הראשון נכנע לתכתיבים ונכנס אל מתחת לחופה, השני בורח.

אבל עד מהרה, גם הראשון נאלץ לברוח מאשתו המאוסה כשהוא לבוש בבגדיה - כדי להתאחד עם אהוב לבו. הם מנסים לחיות יחד בסתר, הרחק מהעיירה שבה גדלו, ולהתגבר על הפער שבין דתם לאהבתם.

הנאהבים והנעימים - העלילה

עלילת המחזה מתמקדת בסיפור אהבתם של זיסל ועזריאל, שני תלמידי ישיבה צעירים מעיירה קטנה בפולין. כשזיסל מתחתן, אביו, רב הישיבה, דורש ממנו להיפרד מהלימוד הצמוד בצוותא עם עזריאל ולדבוק אך ורק באשתו הטריה.

עזריאל נמלט מאימת החתונה המיועדת גם לו ללובלין הרחוקה, אך עד מהרה הוא מגלה שזיסל נטש את אשתו, לבש את בגדיה ונמלט אחריו. הם מנסים לחיות ביחד בסתר, אולם אינם מצליחים להתיר את הסתירה בין אהבתם האסורה לבין אמונתם. 

הסיפור הקלאסי בגרסה מודרנית, צבעונית ומשעשעת, מלווה בקטעי ריקודי מחול.

הנאהבים והנעימים רשימת שחקנים ומשתתפים

שחקנים: יורם טולדנו, יניב ביטון, ידידיה ויטל, טלי בן יוסף, קרן צור, ספיר באימוול, דניאל חבקוק,, ניב ניסים.
רקדנים: ניב אלבז, שמואל חלפון, עומרי סמסון, אלדר לוי.

מחזה: מוטי לרנר וישראל זמיר על פי הסיפור "השניים" מאת י. בשביס-זינגר.
גרסת הצגה: חנן שניר
בימוי: עידו רוזנברג
תפאורה: שני טור
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
מוזיקה: אלעד אדר
תנועה: תומר יפרח

המשיכו לקרוא באתר Ticketsi וקראו את רשימת הצגות מומלצות שלנו!

 

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!