הקומה השלישית בית ליסין הצגות 2018, כרטיסים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 18:41

ההצגה הקומה השלישית של תיאטרון בית ליסין מביא את סיפורו המיוחד של זוג שופטים בבית המשפט שמצטרפים למחאה החברתית בקיץ 2011 בישראל. יחד, הם מובילים עם הצעירים שינוי גדול לצד חיפוש בנם האבוד המאושם באירוע פלילי. לוח ההופעות של הקומה השלישית ממשיך להתקיים בבית החייל בתל אביב וגולשי האתר מקבלים הנחה מיוחדת לכרטיסים מוזלים.

הקומה השלישית הצגה

תקציר הצגה הקומה השלישית

הקומה שלישית של תאיטרון בית ליסין מציגה את העלילה במחאה החברתית של קיץ 2011 המפורסם והבלתי נשכח. הדרמה שהתקיימה מגיע על הבמה ומביאה סיפור של מערכת יחסית די מסובכת בין זוג הורים אותם מגלמים יונה אליאן-קשת ואילן דר, העוסקים כשופטים בבית המשפט.

על רקע המחאה החברתית, מגיעים המוחאים לביתה של יונה אליאן-קשת וצועקים עליה "תפתחי את העיניים ותראי איפה את חיה". יונה, מצליחה להשתכנע ולהצטרף אליהם - חבורת צעירים אידאליסטים שממלאים את רחובות תל אביב וצועקים "צדק חברתי".

יחד עם זאת, בנה הסתבך באירוע פלילי והיא מתמודדת עם מפגש מחודש עם בנה, שבעקבות סכסוך עם בעלה נעלם מחייה. את המחזה כתבה דפנה אנגל מחרז ובה משתתפים בנוסף: אור בן מלך, יורם טולדנו, שלומי טפיארו ועוד.

הביקורות על "הקומה שלישית" משבחות את ההצגה. ידיעות אחרונות: "הצגה אנושית וחכמה". דה מרקר כתבו: "הצגה מרגשת ונוקבת". אתר הבמה: "יונה אליאן במשחק מבריק, אילן דר במשחק מרגש". 

הקומה שלישית - כרטיסים ולוח הופעות 2018

הצגות "הקומה השלישית" מתקיימות בחודשים הקרובים בבית החייל בתל אביב. מחיר הכרטיסים המקורי עומד על 200 ש"ח אבל גולשי האתר מקבלים הטבה והנחה מיוחדת לכרטיסים להקומה השלישית במחיר של החל מ-115 ש"ח בלבד לכרטיס. הרכישה מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת דרך האתר הבא או לפי לוח ההופעות בהמשך.

להלן לוח ההצגות של ההצגה "הקומה שלישית":

הקומה השלישית

מגוון תאריכים

מיקום

ברחבי הארץ

כרטיסים

להזמנה

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

קליפ ההצגה והביקורות סביב המחזה, צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.