התזמורת הפילהרמונית של סנט פטרסבורג 2018

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 18:55

תזמורת הפילהרמונית של סנט פטרסבורג מגיעה לקונצרט בישראל בחודש מאי 2018 בהיכל התרבות בתל אביב. סנט פטרסבורג מגיע על כל התזמורת שלו להופעה חד פעמית ומיוחדת לרגל חגיגות 70 לישראל. מכירת הכרטיסים החלה, ותוכלו להזמין כרטיסים בצורה פשוטה ומאובטחת בכתבה הבאה.

תזמורת הפילהרמונית של סנט פטרסבורג התזמורת הפילהרמונית של סנט פטרסבורג 2018 - הזמנת כרטיסים

הקונצרטים החגיגיים של סנט פטרסבורג יתקיימו בתאריכים 9.5 ו-10.5 2018, יומיים שיוקדשו ליום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל. התזמורת כוללת 120 נגנים שיגיעו להופיע על הבמה בתל אביב, יחד עם המנהל האמנותי יורי טמירקרוב.

התזמורת הפילהרמונית של סנט פטרסבורג בישראל 2018

בתוכנית בתאריך ה-9.5.2018 - מלחמה וניצחון - סימפוניה שהיא היסטוריה תתקיים הרצאה מפי המלחין, הפנסתרן והמנצח גיל שוחט, יצירת המופת של שוסטקוביץ'- סימפוניה מס' 7 ("לנינגרד") – הינה יצירה מכוננת במוסיקה הרוסית החדשה, והתזמורת הפילהרמונית של סנט פטרבורג בראשותו של המנצח יורי טמירקנוב.

בתוכנית בתאריך ה-10.5.2018 - הקונצ'רטו לפסנתר מס' 3 מאת סרגיי רחמנינוב, הסוויטה הסימפונית "שחרזאדה" מאת ניקולאי רימסקי קורסקוב. הקונצרט ייערך בכיכובו של הסולן הדגול ניקולאי לוגנסקי.

התזמורת הפילהרמונית של סנט פטרסבורג 2018 - כרטיסים

הקונצרט ייערך יומיים בזה אחר זה, כאן בכל יום ישנה תוכנית אחרת. מחירי הכרטיסים נעים בין כמה מאות שקלים, כאשר ישנה הנחה מיוחדת לגולשים האתר.

הנחה מיוחדת לרוכשים כרטיסים ליום הראשון של הקונצרט, מקבלים  20% הנחה על כרטיס ליום השני של הקונצרט! ההזמנה מתבצעת בצורה נוחה ומאובטחת דרך האתר הבא.

האזינו לקונצרט התזמורת הפילהרמונית הישראלית:

יורי טמירקנוב הוא מנהל אמנותי של הפילהרמונית של סנט פטרסבורג, כמו גם המנצח הראשי שלו מאז 1988.

ניצוחו של יורי טמירקנוב שוסטקוביץ' היא כמו טבילה קסומה לעולם שאבד לנו, אם לא למנצח הגדול, אחד הענקים האחרונים של המאה הקודמת. בין יצירותיו של האמן השנה נמנים רק את התזמורת הסימפונית של שיקגו ואת התזמורת הסימפונית של בולטימור, קונצרטים עם התזמורות של האקדמיה של סנטה ססיליה, הפילהרמונית של לונדון ותיאטרו לה פניצ'ה.

תזמורות בעלות שם עולמי הזמינו את המוסיקאי לשותפות איתם במשך יותר משלושה עשורים. בשנים 1979-1989 עבד טמירקוב עם התזמורת הפילהרמונית המלכותית של לונדון, תחילה כמנצח אורח ראשי, ומאז 1992 - כמנצח הראשי. מאסטרו גם ניצח על התזמורת הסימפונית של בולטימור (2000-2006), היה המנצח הראשי של התזמורת הפילהרמונית של דרזדן (1992-1997) והתזמורת הסימפונית של רדיו דנית (1998-2008).

שמו של טמירקנוב קשור עם תחילת תחייתו של תיאטרון מרינסקי (קירוב). בשנים 1976-1988, המוסיקאי היה המנהל האמנותי ומנצח ראשי. בתקופה זו, הרפרטואר כלל הופעות של יצירות מופת כגון "יוג'ין אונייגין" (גם כיום הן מבוצעות על פי הוראות טמירקאנוב) ו"מלכת האחים "מאת צ'ייקובסקי," מלחמה ושלום "מאת פרוקופייב," פיטר אני " מאת פטרוב ו"נשמות מתות "של שדרין. הלהקה החלה בסיור פעיל (ארה"ב, יפן, אירופה) וקונצרטים סימפוניים של תזמורת התיאטרון הוכנסו לתוקף, כולל בחו"ל.

"הדבר החשוב ביותר בתזמורת שלי (לפחות כך אני מקווה) - זה שהנגנים באים אלי לעבודה לא רק בשביל הכסף, אלא באים לשרת את המטרה הזאת" - הקדיש מאסטרו את המילים האלה לאנסמבל המכובד של רוסיה.

בשנת 2015 קיבל את פרס קרן תיאטרו לה פניצ'ה "חיים במוסיקה", והתואר היפני "Knight of the Order Sun Sun". בחודש נובמבר 2015, יורי מונה בפעם הראשונה בחיי הכבוד מנצח התזמורת והמקהלה של האקדמיה הלאומית של סנטה ססיליה (רומא).

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.