זוג משמיים הצגה - כרטיסים, הנחות, שחקנים ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-14/05/2024, 16:58
(צילום: יוסי צבקר)

זוג משמיים של התיאטרון העברי מתחיל כשאורח לא צפוי, רווק חרדי מבני ברק, מתנחל בביתם של זוג תל אביבי ומבקש מהם שימצאו לו כלה עם יופי וצניעות. ככל שהסיפור מתקדם, הדמויות עוברות סדרה של מצבים קומיים ומעוררי מחשבה המדגישים את ההבדלים ביניהם, ואת הערכים המשותפים שלהם. זוג משמיים מציעה מראה לפסיפס החברתי הישראלי, המשקפת את המורכבות ואת אפשרויות החיבור הטמונות בכולנו.

זוג משמיים כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

מחירים והנחות

כרגע מוצעים כרטיסים לזוג משמיים ב-81 ש"ח.

משך זמן הצגה

שעה וחצי.

הצצה להצגה

שחקנים

משתתפים: ארז שלם (בתפקיד הרשל), דניאל היב (בתפקיד טלי), אסף פרי (בתפקיד בן), סיגלית פוקס/דבי יבלונק (בתפקיד רוחל’ה).

פער תרבותי ודתי

רקע ההצגה זוג משמיים הוא הפער התרבותי והדתי הבולט המאפיין את מרבית החברה הישראלית. הפער אינו רק רקע אלא דמות מרכזית בנרטיב, המשפיעה על פעולותיהם ותגובותיהם של דמויות המחזה. הגעתו של הבחור החרדי לבית חילוני בתל אביב מסמלת את התנגשותם של שני עולמות שקיימים לעתים קרובות במקביל אך לעתים רחוקות נפגשים.

המחזה מתאר בקפידה כיצד הבדלים אלה מתבטאים בחיי היומיום - מחוקי האוכל ושמירת השבת ועד לגישות כלפי נישואין ואינטראקציות חברתיות. הוא גם מדגיש את הסטריאוטיפים והדעות הקדומות שכל קבוצה מחזיקה כלפי האחרת, ומשמש כזרז הן לקונפליקט והן לקומדיה.

הצגה מועררת מחשבה

זוג משמיים היא הצגה מעוררת מחשבה שמנווטת במומחיות את הרשת המורכבת של פערים תרבותיים ודתיים בחברה הישראלית. דרך הומור ורגעים כנים, היא מביאה לחיים את המורכבויות, האתגרים והיופי של דו-קיום בין הקהילות החרדיות והחילוניות.

חקירת המחזה בנושאים כמו זהות, אהבה וקבלת האחר מעודדת את הקהל לחשוב על הדעות הקדומות שלהם ועל האפשרות לאחדות בתוך מגוון. על ידי הצגת נרטיב שהוא ספציפי לישראל, זוג משמיים לא רק מבדר אלא גם מעורר הבנה עמוקה יותר של כוח האמפתיה והדיאלוג להתגבר על חלוקות חברתיות. הפקה זו עומדת כתזכורת נוגעת ללב שלמרות ההבדלים שלנו, יש פוטנציאל להרמוניה ולכבוד הדדי במרקם הקשרים האנושיים.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!