טריאז' בית ליסין - כרטיסים במחירים מוזלים החל מ-116 ש"ח ולוח הצגות 2023

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-21/06/2023, 09:11
טריאז תיאטרון בית ליסין.jpg
צילום: כפיר בולוטין

תיאטרון בית ליסין מציג דרמה מרתקת המתעמקת בבחירות הקשות העומדות בפני אנשי מקצוע בתחום הבריאות בעת משבר. טריאז', שכתבה מאיה ערד-יסעור, בוחן דילמות אתיות ורגשות אנושיים על רקע החלטות של חיים ומוות, בהשתתפות השחקנים יונה אליאן-קשת, אפרת בוימולד, יניב לוי ועוד. כל הפרטים על כרטיסים, מחירים, הנחות ולוח הצגות כאן באתר.

טריאז' כרטיסים ולוח הצגות 2023

מחירים מוזלים לכל גולשי האתר ולמקומות ישיבה טובים באולם: החל מ-116 ש"ח לכרטיס כולל דמי טיפול במקום 250 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון. הרכישה מתבצעת באופן מקוון ובצורה קלה, נוחה ומאובטחת ממשרד כרטיסים רשמי.

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

תיאטרון בית ליסין מספק את הבמה המושלמת להצגת טריאז'. לוח זמני ההצגות של טריאז כולל הזדמנויות רבות לקהל לחוות את המחזה מעורר המחשבה הזה. למשתתפים פוטנציאליים מומלץ להבטיח את כרטיסיהם מראש, שכן הדרמה המרתקת צפויה לעורר עניין רב.

משך זמן הצגה: שעה ו-40 דקות.

טריאז' הנחות מיוחדות, הטבות ומחירים מוזלים

כדי להנגיש את טריאז' לקהל הרחב, מספר הנחות ומבצעים מיוחדים זמינים לרכישת כרטיסים. על ידי פיקוח על מבצעי קידום מכירות ותעריפים, צופי ההצגה יכולים לחסוך בעלות הכניסה ועדיין ליהנות מההפקה העוצמתית הזו.

כרטיסים מוזלים בהנחה החל מ-116 ש"ח - מלאי הכרטיסים מוגבל.

ראו גם: הצגות מומלצות - הלוח המלא והמעודכן של הצגות מומלצות בישראל.

טריאז' העלילה והנושאים

בלב טריאז' עומדת השאלה המטרידה: מי זכאי לקבל את מכונת ההנשמה האחרונה בבית החולים? כשגל חום קיצוני מוביל לשריפות ענק ולזרם של פצועים, פרופ' רוטשטיין, מנהלת  בית חולים מנוסה, צריכה להתמודד עם הדילמה המצמררת הזו. בעודה מתמודדת עם בן משפחה המהסס לנתק את אמו החולה ממכונת ההנשמה, מגיעים שני פצועים חדשים באורח אנוש - אב ובנו, שניהם זקוקים נואשות למכונת ההנשמה האחרונה הזמינה.

מה שמגביר את המתח, על שני רופאיה הבכירים של פרופ' רוטשטיין, החולקים מערכת יחסים אינטימית ואסורה, מוטלת המשימה לקבל את ההחלטה הגורלית בזמן שהיא מתמודדת עם המשבר המשפחתי שלה.

העלילה המרתקת שוזרת את חייהם האישיים והמקצועיים של גיבורי המחזה בערב משמעותי אחד, כשהם מתעמתים עם הערכים העמוקים ביותר שלהם ושל משפחות החולים.

טריאז' שחקנים ומשתתפים

טריאז' מתגאה בקאסט כוכבים של שחקנים מוכשרים, ביניהם יונה אליאן-קשת, אפרת בוימולד, יניב לוי, קובי פרג' ודפנה רכטר. בימוי: אילן רונן.

טריאז' ביקורת הצגה

תתכוננו לרכבת הרים רגשית כשטריאז', מחזה ישראלי חדש מאת מאיה ארד-יסור, יעלה במרכז הבמה בתיאטרון בית ליסין. דרמה מרתקת זו מתעמקת בהחלטות קורעות הלב העומדות בפני אנשי מקצוע רפואיים במהלך אירוע קטסטרופלי, ומאלצת אותם להתמודד עם דילמות אישיות ומקצועיות כאחד.

טריאז' היא הפקה מעוררת מחשבה שבוחנת את הדילמות המוסריות הניצבות בפני אנשי רפואה כאשר המשאבים דלים, והחיים תלויים על כף המאזניים. השילוב בין החיים האישיים והמקצועיים מוסיף רובד נוסף של מורכבות לעלילה, כאשר הדמויות מתמודדות עם הערכים ומערכות היחסים שלהן בתוך המהומה. מחזה זה משמש תזכורת נוקבת לאחריות העצומה המוטלת על כתפיהם של עובדי מערכת הבריאות ולבחירות הקשות שעליהם לקבל מדי יום.

כל שחקן מספק הופעה עוצמתית, ומביא עומק וניואנסים לדמויות שלהם. דרך התיאורים שלהם, הקהל ירגיש את המשקל הרגשי של ההתלבטויות האתיות ויזדהה עם היחסים המורכבים בין הדמויות.

טריאז' מציגה חקירה מרתקת של הדילמות האתיות הניצבות בפני אנשי מקצוע בתחום הבריאות בעתות משבר. באמצעות הנרטיב המרתק וההופעות יוצאות הדופן, המחזה מאתגר הן את הדמויות והן את הקהל להתמודד עם שאלות קשות סביב חיים, מוות וערכים אישיים.

אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם לחזות בדרמה העמוקה הזו בתיאטרון בית ליסין – הבטיחו את הכרטיסים שלכם עכשיו והתכוננו לחוויה בלתי נשכחת.

צפו בקליפ ההצגה:

 

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!