מלון על הירח בית ליסין - כרטיסים מוזלים ב-116 ש"ח ולוח הצגות 2023

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-09/12/2023, 01:59
(צילום: מיכל גלעד)

תיאטרון בית ליסין מעלה לבמה מחזה חדש ומלא דמיון, "מלון על הירח", שכתב המחזאי רוני סיני וביימה שירילי דשא. שילוב ייחודי של קומדיה, מדע בדיוני ורומנטיקה מזמין את הקהל לצאת להרפתקת חלל מלאה בצחוק, אהבה וטוויסטים בלתי צפויים. כל הפרטים

מלון על הירח כרטיסים ולוח הצגות 2023

כרטיסים מוזלים לגולשי האתר: 116 ש"ח לכרטיס במקום 250 ש"ח מחיר מלא בתיאטרון בית ליסין. הזמנה און ליין דרך משרד כרטיסים רשמי, באמצעות לוח ההופעת הצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

מלון על הירח הנחות והטבות

כאמור, נכון לעכשיו מוצעים כרטיסים בהנחה ב-116 ש"ח בלבד. מלאי הכרטיסים מוגבל.

משך זמן הצגה

שעה וחצי.

מלון על הירח - העלילה

מלון על הירח סובב סביב שני זוגות ישראלים, האחד זוג צעיר על סף נישואין והשני מתמודד עם משבר אמצע החיים. בתקווה להימלט מהצרות הארציות וליהנות מחופשה רומנטית, הם מצטרפים לתוכנית פיילוט תיירות מדעית בהובלת ד"ר אלינור רוט, האסטרונאוטית הישראלית הצעירה בעולם. יחד, הם יוצאים לירח, יעד קסום שמבטיח להיות הרקע המושלם לחופשות האינטימיות שלהם.

משבר בחלל

כשהזוגות מתמקמים בבריחתם לירח, מתרחש אסון. החללית שלהם מתקלקלת, מנתקת קשר עם כדור הארץ ומשאירה אותם תקועים במרחבים העצומים של החלל. לפתע, ההתבודדות הרומנטית שלהם הופכת למאבק הישרדות נואש. הבידוד וחוסר הוודאות של מצבם מובילים לסודות ושקרים המבעבעים אל פני השטח ומאיימים לנפץ את מערכות היחסים שלהם. כשעולמם מזועזע, עליהם להתמודד עם השאלה: האם אהבתם יכולה לעמוד בחוויה כה סוערת?

החייזר מסתורי

בעיצומם של מאבקיהם, חייזר מסתורי נכנס לתמונה. אורח בלתי צפוי זה מביא איתו אפשרות לשינוי, הן ביחסים הזוגיים והן בנסיבות הקשות שלהם. הגעתו של החייזר מאלצת את הדמויות להעריך מחדש את סדרי העדיפויות שלהן ואת אופי הקשרים ביניהן, ובסופו של דבר משנה את כללי המשחק.

הנושאים שעולים בהצגה

מלון על הירח של תיאטרון בית ליסין שוזר ביד אמן אלמנטים של קומדיה, מדע בדיוני ורומנטיקה כדי ליצור סיפור שהוא גם מבדר וגם מעורר מחשבה. דרך הניסיונות והתלאות של הזוגות, המחזה בוחן נושאים של אהבה, אמון וגילוי עצמי. בעודן מתמודדות עם מצבן החדש, כל דמות צריכה להתעמת עם נקודות התורפה והתשוקות שלה, ובסופו של דבר חושפת את הכוח האמיתי של הקשרים ביניהן.

בנוסף, המחזה מתעמק בטבעם של יחסי אנוש ובאתגרים העומדים בפניהם כאשר הם מתמודדים עם נסיבות יוצאות דופן. על ידי הצבת הדמויות בסביבה שלא מהעולם הזה, מלון על הירח מדגיש את החוויות האוניברסליות של אהבה ואובדן שמהדהדות עם הקהל בכל מקום.

ראו גם: הצגות תיאטרון מומלצות - כל ההצגות הטובות בעמוד אחד!

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!