משחק החיים בית ליסין - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-28/06/2024, 15:54
(צילום: תיאטרון בית ליסין)

משחק החיים בתיאטרון בית ליסין מציעה הומור עם דרמה מרגשת. הסיפור מתמקד בלאון, במאי תיאטרון מובטל, שמוצא עצמו מעביר סדנת משחק בכלא שמור. תפאורה בלתי צפויה זו הופכת לרקע לחקירה הומוריסטית אך עמוקה של הטבע האנושי וכוחה של האמנות. המחזה כולל צוות שחקנים הכולל את גיל פרנק, מולי שולמן, לימור גולדשטיין ועוד.

סקירת העלילה

ההצגה מתחילה עם ליאון, במאי תיאטרון מובטל, הזקוק נואשות לכסף. הוא מחליט לערוך סדנת משחק בכלא, ומביא איתו את ז'אן, שחקנית לשעבר שלו ואשתו לשעבר, ואת אליס, עובדת סוציאלית צעירה וחסרת ניסיון. השלישייה מגיעה לכלא ומגלים שרק שני אסירים נוכחים: קווין, צעיר חם מזג, ואנג'לו, אסיר שתקן בשנות החמישים לחייו.

לאורך המחזה, הומור ודרמה משתלבים כאשר הדמויות חושפות את סיפוריהן האישיים, חלומותיהן וחרטותיהן. סדנת המשחק הופכת לחוויה עוצמתית עבור כל המעורבים, ומציגה את הכוח של הדמיון והיצירתיות להתעלות מעל מחסומים פיזיים ורגשיים.

משחק החיים כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים לקח אותי מוריס מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי התאריכים הבאים:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 2
לרכישה
17 כרטיסים מחיר: 116₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 2
לרכישה
24 כרטיסים מחיר: 116₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 2
לרכישה
24 כרטיסים מחיר: 116₪

הנחות ומחירים מוזלים

כרגע מוצעים כרטיסים ב-116 ש"ח.

משך זמן הצגה

שעה ו-40 דקות

שחקנים

משתתפים: גיל פרנק, מולי שולמן, לימור גולדשטיין, כרמל בין, שון מונגוזה.

דינמיקות בין הדמויות

במשחק החיים, יחסי הגומלין בין הדמויות מורכבים ומרתקים. ליאון, הדמות המרכזית, הוא במאי תיאטרון מובטל, נואש אך גם מלא תקווה. המניע שלו להעביר את סדנת המשחק נובע מקשיים כלכליים, אך תשוקתו לתיאטרון היא זו שבאמת זורחת מבעד. לצדו של ליאון נמצאת ז'אן, שחקנית שלו לשעבר ואשתו לשעבר. מערכת היחסים שלהם מוסיפה רבדים של מורכבות לסיפור, ומשלבת מתחים מהעבר עם מטרה משותפת. הניסיון וההיסטוריה של ז'אן עם ליאון יוצרים רגעים של קונפליקט אך גם של חברות, המעשירים את הסיפור בעומק רגשי.

ואז יש את אליס, עובדת סוציאלית צעירה וחסרת ניסיון, שמביאה פרספקטיבה רעננה לסדנה. האידיאליזם והתמימות שלה עומדים בניגוד חריף לליאון וזאן, המנוסים והציניים יותר, ויוצרים דינמיקה הומוריסטית ונוגעת ללב כאחד. האינטראקציות של אליס עם האסירים, קווין ואנג'לו, מדגישות את צמיחתה ואת כוחו הטרנספורמטיבי של התיאטרון.

קווין, האסיר הצעיר וחם המזג, מגלם מרד וכעס נעורים. מסעו דרך הסדנה חושף רבדים של פגיעות ורצון בגאולה. אנג'לו, האסיר המבוגר, נראה בתחילה כתומך בלבד עבור קווין, אך בהדרגה חושף את עומקו וחוכמתו. מערכות היחסים המתפתחות בין הדמויות מניעות את העלילה קדימה, והופכות את משחק החיים לחקירה מרתקת של קשרים בין אנושיים וכוחו המגאל של האמנות.

נושאים ומסרים

ההצגה בוחנת את מושג החופש, הן הפיזי והן הנפשי. חומות הכלא משמשות כמטאפורה למגבלות ולאילוצים איתם מתמודדים אנשים, לא רק אלו שנכלאו, אלא גם הדמויות המנהלות את הסדנה. לאון, ז'אן ואליס מביאים כל אחד את מאבקיו האישיים וההיסטוריה שלו אל תוך הכלא, ומדגישים כיצד כל אחד, בדרך זו או אחרת, מוגבל על ידי נסיבותיו.

נושא משמעותי בהצגה הוא כוחו המהפכני של האמנות. באמצעות סדנת המשחק, האסירים והמנחים כאחד מגלים פנים חדשות של עצמם ושל זה. תהליך העיסוק בתיאטרון הופך לכלי לשחרור, המראה כיצד יצירתיות יכולה לשבור מחסומים ולקדם הבנה.

ההצגה נוגעת גם בנושאים של סליחה והזדמנות שנייה. האינטראקציות בין הדמויות חושפות אמיתות קבורות וחרטות מן העבר, ומציעות הצצה לאפשרות של סליחה והתחלה חדשה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!