• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/06/2020, 01:26

ההצגה הקורעת משפחה חמה עולה על בימות בית ליסין ומציגה בצורה משובחת את הלחץ הישראלי המשפחתי. כרטיסים, הנחות, לוח הצגות וכל הפרטים על ההצגה בעמוד זה.

בקצרה על ההצגה משפחה חמה

ההצגה מביאה את הסיפור הכי ישראלי על משפחה אחת שמתאספת סביב שולחן ערב השבת, אך האם התמונה הזו שמוכרת לכל ישראלי, תמיד מלבבת? בהצגה "משפחה חמה" תגלו שלא.

ההצגה היא פרי דמיונה של ענת גוב המנוחה, הנחשבת לאחת מן המחזאיות הישראליות המשפיעות ביותר. ההצגה מבוימת על ידי רוני פינקוביץ' המוכשר. במרכז הבמה מככבת תיקי דיין המדהימה, לצד רוברט הניג, לימור גולדשטיין, לירון ברנס, לורין מוסרי, יותם קושניר ורבים נוספים.

משפחה חמה כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של משפחה חמה מתקיים בימים אלה בתיאטרון בית ליסין במבחר ימים ושעות נרחבים. ההצגה מתקיימת גם על בימות של שותפים להצגה ובניהם: היכל אמנויות הבמה הרצליה, תיאטרון חולון וישנם הופעות גם בהיכל התרבות כפר סבא. משך זמן ההצגה: שעה וחצי.

משפחה חמה הנחות, מחירים מוזלים

הנחות למשפחה חמה מוצעים דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו - החל מ-59 ש"ח לכרטיס בלי התניות ובלי כוכביות קטנות במקום 220 ש"ח מחיר רגיל. מבצעים נוספים על תאריכים מגוונים תקבלו לפי לוח ההצגות כאן בעמוד שמציג גם את מחירי הכרטיסים.

ולא רק משפחה חמה - מבחר של הצגות תיאטרון מחכות לכם באתר Ticketsi.

משפחה חמה העלילה של ההצגה

מלכה היא סבתא גאה, שמאמינה בכל לבה כי היא המפקדת הראשית של המשפחה. שום דבר לא עוקף את סמכותה של מלכה, היא יודעת כל ואומרת כל.

ואז, לפתע, בערב שבת בהיר אחד, אחת מבנותיה מעזה לספר כי היא לא מתכוונת להגיע השנה לליל הסדר. "אני טסה לפינלנד", היא אומרת ברוב חוצפתה. מלכה פשוט לא מסוגלת להאמין.

מלכה לא מוכנה לקבל דבר כזה: ליל הסדר הוא מן הערבים החשובים ביותר בשנה, לכן מן הראוי ששולחן הסועדים שלה יהיה מלא בכל המשפחה החמה שלה.

מה תעשה מלכה? האם היא תיקח את רוע הגזרה בשקט?! כמובן שלא. השאלה האמיתית היא, האם היא תצליח לשכנע את בתה לדחות את הטיסה?

משפחה חמה - רשימת שחקנים

שחקני ההצגה: תיקי דיין, רוברט הניג, לימור גולדשטיין, לירון ברנס, לורין מוסרי, יותם קושניר, שירן הוברמן/נעמה אמית, עדי גילת

מאת: ענת גוב, בימוי: רוני פינקוביץ'

מעבר למשפחה חמה, ענת גוב יצרה מחזות רבים כגון "חברות הכי טובות" ו"אהבת מוות", ששניהם מועלים כיום בתיאטרון בית ליסין וזוכים להצלחה רבה.

ראו גם: משפחה חמה ביקורת הצגה

קישורים קשורים:
משפחה חמה - האתר הרשמי בתיאטרון בית ליסין
דה מרקר קפה - ביקורת על ההצגה משפחה חמה

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.