סוף העולם שמאלה מחזמר 2024 - כרטיסים, הנחות ולוח ההצגות העדכני

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-21/05/2024, 08:34
סוף העולם שמאלה - מחזמר.jpg
(צילום: עדי ברק)

המחזמר סוף העולם שמאלה בהפקת תיאטרון ארצי, ירושלים ומוצקין הוא עיבוד מוזיקלי חדש וסוחף לסרטו המצליח של אבי נשר, בהשתתפות גל מלכה, אוולין הגואל, אורי גבריאל ועוד, עם תזמורת חיה על הבמה! הנה כל הפרטים:

סוף העולם שמאלה המחזמר - העלילה

המחזמר מגולל את סיפורן של שתי משפחות עולים המתגוררות בדימונה, דאז יישוב דרומי נידח בישראל. משפחה אחת מגיעה ממרוקו, ואילו השנייה מגיעה מהודו. למרות ההבדלים התרבותיים והדעות הקדומות ביניהן, הבנות המתבגרות מכל משפחה יוצרות ידידות חזקה שמשפיעה על כל אחת. העלילה לוקחת את הקהל למסע רגשי דרך אהבה, חלומות ושאיפות.

עם עין חדה לסיפור, הבמאי והמחזאי אודי גוטשלק עיצב עיבוד בימתי לעלילה המקורית של הסרט, תוך שילוב אלמנטים מוזיקליים חזקים. הפזמונאי נועם חורב אחראי ליצירת הפזמונים המקוריים שלוכדים את מהות דמויות ואת רגשותיהן. על הלחנים והניהול מוסיקלי עומדים אלעד פרץ ותומר רבינוביץ.

סוף העולם שמאלה כרטיסים ולוח הצגות 2024

ההצגות של סוף העולם שמאלה מוצגות ברחבי הארץ. הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

סוף העולם שמאלה כרטיסים מוזלים, הנחות ומחירים

מחירי הכרטיסים למחזמר סוף העולם שמאלה משתנים בהתאם למיקום המופע. מלאי הכרטיסים מוגבל.

מבוסס על סרט של אבי נשר; תסריט מאת – שרה עזר, אבי נשר ורובי פורת שובל; באדיבות משה אדרי.

ראו גם: הצגות מומלצות - הצגות תיאטרון מומלצות בישראל

משך זמן מחזמר

שעה ו-40 דקות.

הצצה למחזמר

סוף העולם שמאלה המחזמר - שחקנים

שחקני ההצגה הם: גל מלכה, שני ששון, אוולין הגואל, אורי גבריאל, אבי גרייניק, רויטל זלצמן, יפית אסולין, רועי וינברג, דניאל חסין, הראל ליסמן, נוי עזריה ועוד.

עיבוד הסרט למחזמר

הפיכת סרט אהוב להפקה בימתית אינה משימה קלה, הסרט זכה לשבחים ולהצלחה רבה בקולנוע הישראלי, מה שהופך אותו למועמד המושלם לעיבוד תיאטרלי.

אחד האתגרים המשמעותיים ביותר שעמדו בפני תהליך העיבוד היה למצוא דרך להעביר את הנושאים והרגשות המורכבים הקיימים בסרט. תוך ניצול כוחם של המוזיקה, הצוות היצירתי הצליח לבטא את הרעיונות הללו באופן שכבש ובידר את צופי התיאטרון.

משמעות תרבותית

סוף העולם לשמאל מעמיק בסוגיות של הבדלים תרבותיים ודעות קדומות. על ידי הצגת המאבקים והניצחונות של שתי משפחות מרקעים שונים בתכלית. באמצעות החברות ביניהן, הנערות מלמדות את משפחותיהן – כמו גם את הקהל – שאהבה, חלומות ושאיפות הם... תגלו בהצגה!

קהלים יכולים להתחבר בקלות לנושאים אלה. המופע משמש כתזכורת לכך שלמרות ההבדלים בינינו, כולנו חולקים תקוות, חלומות ורצונות משותפים.

בשורה התחתונה

כעיבוד תיאטרלי לסרט אהוב, סוף העולם שמאלה מעורר התרגשות רבה בקרב מעריצים וצופי תיאטרון כאחד. רבים להוטים לראות כיצד הסיפור מתורגם לבמה והאם הוא ישמור על הקסם והקסם של מקבילו הקולנועי. עם צוות ההפקה שלה ונושאים מתוזמנים, ההפקה צפויה להשפיע באופן משמעותי על הקהל ולעורר שיחות חשובות על הבנה תרבותית.

ראו גם: סוף העולם שמאלה המחזמר - ביקורת

לוח ההופעות של ישראל - כל ההופעות שיתקיימו בארץ

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!